Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lenka_2 18. 9. 2020 15:07

Hlavně je z toho grafu vidět, že zatímco srazili úrok o 75 % (1,58 -> 0,4), tak objem vkladů se jim snížil jen o 30 %, takže se jim to sakra vyplatilo.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 18. 9. 2020 19:50

50 mega pro Lapčíka do kapsy za minulý rok není špatný. To bych taky bral :)
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 18. 9. 2020 19:54

Lenka_2 píše:... objem vkladů se jim snížil jen o 30 %, takže se jim to sakra vyplatilo.

Z krátkodobého hlediska určitě, jenže dříve či později klienti zjistí, že úrok nabízejí věru mizerný.
Je otázka, zda "nadstandardní zhodnocení" ve výši 0,20 % p.a. dokáže obstát jako dobrý důvod proč u nich setrvávat. Vydělají něco na tom, že tam má někdo peníze? Nevím jistě ... na tom, že tam má někdo prázdný účet asi ne.

Naprosto souhlasím s xls ...
xls píše:Po dalším snížení úroků nenabízí tahle banka vůbec nic.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 19. 9. 2020 09:29

Ona ta změna rozmístění prostředků nějakou dobu taky trvá, V každém případě odtok bude pokračovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 19. 9. 2020 14:37

Tam mají plno termínovaných vkladů.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 19. 9. 2020 14:50

Dobrý je ten garantovaný fond. Přitom v portfoliu budou podřízené vklady a nemovitosti. A státní bondy. Heh. Aktuální CZGB do 3Y nula, 10Y lehce přes procento. Cílovaný výnos přes 3,5 % p.a. Boha jeho. Oni se zbláznili.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 19. 11. 2020 18:53

Da se ucet zrusit na dalku emailem, jen ze nesouhlasim s OP?
Jako to slo tak lehce u Creditas.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 19. 11. 2020 19:30

Tady (https://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/) v sekci Prodkuty a služby najdeš formulář na zrušení účtu. Vyplníš, podepíšeš, naskenuješ a pošleš. A je to :-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 19. 11. 2020 22:17

Je zajímavý, jak se ten jejich majitel všude prsí, fotí s Jágrem a dalšími čičmundy za zenitem, přitom je ta "banka" normální ostuda.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 11. 2020 06:40

Jen doplním @DoubleSix, že to odeslání skenu formuláře výpovědi by mělo být provedeno přes internetové bankovnictví (je tam něco jako odeslání písemnosti, komunikace s bankou či jak to nazývají). Klasicky emailem mi to tehdy nevzali, prý takto přes IB kvůli identifikaci klienta. Zrušení je ale pak už rychlé, žádné dlouhé výpovědi jako u velkých bank, den ukončení si lze ve formuláři stanovit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 20. 11. 2020 12:09

Dekuji kucii, ja uz ale ani neznam heslo do IB, tahle ta banka je nalesteny prd,mozna ani to ne.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 11. 2020 12:11

Pak zbývají jen dvě možnosti, buď osobně na pobočku Trinity, nebo na formuláři výpovědi podpis nechat úředně ověřit. Takto mi to skutečně letos napsali, když jsem poslal sken jen emailem (tyto dvě možnosti a třetí zaslat sken přes IB, což jsem využil).
Naposledy upravil minarjo dne 20. 11. 2020 12:12, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 20. 11. 2020 12:11

xls píše:Je zajímavý, jak se ten jejich majitel všude prsí, fotí s Jágrem a dalšími čičmundy za zenitem, přitom je ta "banka" normální ostuda.


Tak offtopic ,ale Jarda ma porad na extraligu ve svych letech.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 20. 11. 2020 12:25

Já Trinity zrušil přes mobilitu, např. přes appku Airbank je to na minutu práce, případně by to měla umět i Moneta.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saabik 20. 11. 2020 12:41

Zvláštní. Přitom si nabrnkli takovýho populárního vypravěče jakým je Kovanda, a vy ji tady shazujete :).
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků