Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod flightmax 6. 6. 2019 17:30

Dnes odpoledne 4118
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 6. 2019 12:19

ani ne za 24 hodin vše založeno a funkční, docela rychlost.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 8. 6. 2019 13:58

Tak mi poslali na účet podíl na zisku za rok 2018, a dělá to v poměru k původní částce členského vkladu něco přes 2% p.a.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod outlier 9. 6. 2019 10:45

Já moc nerozumím tomu, jak pak funguje to úročení, když si založíte druhý účet. Když si teď všechno vyberu, druhý den založím účet a pošlu to na něj zase do haléře zpátky, budou mi úročit 1.58% všechno nebo nic? Zkoušeli jste už někdo udělat tohle?
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 6. 2019 12:45

... jo z Trinity z původního účtu do jedný banky, pak raději do druhé banky a odtud zpět na nový výše úročený účet u Trinity, přičemž jsem ještě něco přidal.... a vše OK.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 10. 6. 2019 00:28

Já to udělal prostě opačně. Nejdřív poslal na nový účet a pak stáhnul ze starého. To jde teda jen, když máš jinde další peníze.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod outlier 12. 6. 2019 07:43

A to funguje? Ověřoval jste ten úrok? Když byla podobná akce ještě kdysi v Axe, tak se to myslím hlídalo (obě varianty), ale u téhle banky člověk neví.

Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo příchozí úhrada v CZK na Spořicí účet
Výhoda+, který bude založen nejdříve 15. 5. 2019, a jehož realizací dojde k celkovému
navýšení objemu vložených prostředků na vkladových účtech klienta vedených
v TRINITY BANK od 15. 5. 2019.


Podle tohohle to vypadá, že nejdřív vybrat a pak poslat znovu asi fungovat nebude.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 12. 6. 2019 09:50

Jak přibývají úroky jde vidět v IB každý den ještě před jejich připsáním, takže je snadné to vyzkoušet.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod outlier 13. 6. 2019 09:03

No já přesně nevím, kolik má být denní úrok. Počítají se jen pracovní dny nebo je to roční úrok děleno 365?
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 13. 6. 2019 11:42

Při výpočtu úroku ze zůstatku účtu se vychází z délky kalendářního roku 365 dní, resp. 366 dní a skutečného počtu dní trvání vkladu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod HankaDu 18. 6. 2019 07:40

Zvláštní člověk. Ještě nemají ani karty, ani aplikaci, zvažují spotřebitelské úvěry. Ale už sní o Švýcarsku a kanceláři v Trumpově mrakodrapu. Přesto si myslím, že nějakou cílovku může zaujmout... https://www.penize.cz/ucty-karty/407175 ... nove-banky
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 18. 6. 2019 07:46

S kartami má pravdu - proč se snažit stát se hlavním běžným účtem, když z toho není vůbec žádný zisk, IB na to evidentně nestačí, a je tam velká konkurence? Naopak hodně potřebují vklady, tak můžou (musí?) nabízet vysoké úroky, a tam mohou snadno být dost úspěšní (viz Creditas před pár lety).

Časem, až bude vkladů hodně, a nějak se naučí masově nabízet spotřebitelské úvěry (což nemusí nikdy nastat, viz Creditas doposud, nebo jak dlouho to trvalo ve Fio a jak jsou prý vybíraví), bude důvod i snažit se být hlavním BÚ, aby byl přehled o pravidelnosti příjmu, ale to nespěchá.

Kancelář… nějaká poštovní schránka na dobré adrese asi nestojí tak moc peněz, skoro určitě míň než machrovat s kartami z pravého zlata.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 18. 6. 2019 20:40

tak vse je o jejich propočtech, me to nevadi ze jdou jinaci cestou bez karet, ale neverim tomu ze banka se musí naucit davat půjčky a hypo(to je stoleta věc netřeba uceni), třeba interne delaj business přes bloomberg.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 19. 6. 2019 01:00

"Tři nýty do skla" Akce Zvyšujeme sazbu na spořicím účtu na 1,58 % p.a. Neváhejte a založte si nový účet. Akce platí pro prvních 8 000 nově založených účtů. (Zbývá 4362)

SPOŘICÍ ÚČET VÝHODA+
Ve světě, kde jsou tradiční hodnoty čím dál vzácnější, je pro naše klienty v Trinity Bank nejen úspěšně chráníme, ale také zhodnocujeme. Na spořicím účtu nyní s AKČNÍ úrokovou sazbou o 1,58 % ročně. Bez skrytých podmínek. Bez poplatků. Bez nutnosti chodit na pobočku. Bez výpovědní lhůty. Bez omezení výše vkladu. Beze všeho s osobním přístupem.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 6. 2019 11:29

Byl jsem si v Trinity popovídat s novým osobním bankéřem - 1,58 mi prý "jen tak" nedá, ale jestli někoho nového přivedu, tak by se o tom prý dalo jednat. Kdybyste se někdo z Prahy chtěli nechat doporučit, prosím o SZ :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků