Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 18. 2. 2020 12:15

Zeptám se těch, kteří byli nuceni založit ručně (mám akci milionová výhoda = žádná SMS) jestli zkoušeli kontakt na bankéře zda-li jim to přeci jen nepřeklopí. Mně totiž odepsala nějaká juniorka email, že je účet na tzv. "nový vklad". Jestli tím ale myslí pomyslnou "0" ve formě zůstatku k např. 12.2.2020, tak to na tom jim kašlu a zvážím brzký převod jinam. Měl jsem u nich plno a tohle by mne poměrně naštvalo. Dle toho, co jsem pročítal na předcházejících stránkách ale byl min. 1 člověk s kontaktem úspěšný. Zdá se, že to dělají dost individuálně. To lze přeložit jako, že v tom mají velký zmatek, nebo spíše člověk musí psát tomu "správnému" bankéři.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bichon824 18. 2. 2020 14:35

Mám také milionovou výhodu , i když plno nemám. Dostal jsem nastaveno 1,87%, aniž bych s účtem něco dělal. Po dotazu mailem na bankéře se ozvala telefonicky pracovnice Trinity. S tím, že je to maximum, co mohou dát. Při založení vkladu narozeninové výhody dostanu více pouze jen na nový vklad nad původní hodnotu. Hlavně, že mne upozornila, že jinde nedostanu víc. Jsou si toho vědomi .....
bichon824
Návštěvník

Odeslat příspěvekod noi2 18. 2. 2020 15:07

Já měl to samé a naštěstí stáhnul všechno 11.2., takže a u nového účtu mám 2.08%
Ale co to i tak zkusit založit? Třeba to vyjde. Možná to nekontrolují důsledně. Loni šlo stáhnout peníze i v průběhu akce a poslat si je na nový účet odjinud.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 18. 2. 2020 15:38

Chacha, takze ty ***** to do ty posledni verze podminek dali? Protoze kdyz je 11. uverejnili, tak to tam prvne rozhodne nebylo.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 18. 2. 2020 16:32

Mám taky Milionovou výhodu a překlopit to nešlo.Měl jsem to tzv. doplna.Založil jsem Narozeninový účet,poslal znova peníze doplna a vše z Mil.výhody poslal pryč.Úrok ukazuje 2,08.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 18. 2. 2020 18:05

Takže postup je takový, že mám založit "narozeninový účet", poslat peníze pryč z "milionové výhody" a pak poslat zpátky na "narozeninový účet"? Možná to vzít raději ještě oklikou přes jednu další banku.

mate59: Dle toho, co píšeš jsi tam měl v jednu chvíli 2x "plno". To bych za sebe asi neriskoval :-).
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 18. 2. 2020 18:51

Mufinmufi píše:Takže postup je takový, že mám založit "narozeninový účet", poslat peníze pryč z "milionové výhody" a pak poslat zpátky na "narozeninový účet"? Možná to vzít raději ještě oklikou přes jednu další banku.
Já bych to tak udělal. I s tou oklikou. A poslal pryč před založením účtu.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 18. 2. 2020 20:28

Pro ty, kteří mají účet milionová výhoda + a nestihli odčerpat mi jako jistější přijde mít dvakrát tzv. do plna, tj. na milionové výhodě mít 2M+ a založit si narozeninový účet a poslat tam 1M+ a tím získat 2,08%. Následně přeposlat pryč všechny peníze z milionové výhody a dorovnat do 2,5M na narozeninové (a zbytek dát někam, kde je 1,6% či 1,7% (Creditas, Expobank, Wustenrot apod.).
Odčerpávat z milionové výhody a i přes další banku to vracet na narozeninový účet se vystavujete tomu jejich přiblblému zkoumání, zda to uznají, či nikoliv. V tom prvním případě, jsem při stále platné milionové výhodě zároveň získal narozeninovou a pak prostě potřeboval někde peníze (ztratil výhodu milionové výhody, kde je podmínka alespoň 2M) a pak po pár dnech je vrátil do Trinity a zvolil jsem si logicky výhodnější účet (narozeninový). Nikde není napsáno, že peníze musím vracet na ten samý účet. Navíc v jistou chvíli jsem tam u nich měl 3M+, takže nemohou říct ani bla. V podmínkách je na nové vklady oproti 12.2., což je splněno, dostane člověk tu sazbu 2,08%, ale na rozdíl od ING nemají žádnou podmínku, jak dlouho to tak musí byt (ING má těch 6 měsíců, kdy to nesmí klesnout). Čili lze vzápětí vybírat tu milionovou výhodu.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 19. 2. 2020 08:43

Kdy připisuje Trinity platby?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 19. 2. 2020 08:56

Ještě hodinku počkej. :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2020 13:17

Nakonec jsem si došel sjednat ten nový spořák osobně
Přílohy
tmp-cam-1699644547429458253.jpg
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bichon824 19. 2. 2020 13:27

To Ti dali k dnešnímu svátku ? jednak gratuluji, ale prozraď mi, jak jsi je přesvědčil k založení účtu s tou nejvyšší sazbou ?
bichon824
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2020 13:32

Dali mi to ke svým narozeninám :). Ale možná to dávají jen klientům privátního bankovnictví - pobočka šikmo naproti té normální na Senovážném.

Jednoduše, 11. 2. jsem vše vybral :)

-- 19. 2. 2020 13:32 --

...a děkuji
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 19. 2. 2020 18:10

Mufinmufi píše:Takže postup je takový, že mám založit "narozeninový účet", poslat peníze pryč z "milionové výhody" a pak poslat zpátky na "narozeninový účet"? Možná to vzít raději ještě oklikou přes jednu další banku.

mate59: Dle toho, co píšeš jsi tam měl v jednu chvíli 2x "plno". To bych za sebe asi neriskoval :-).


Ano, jeden den tam bylo,celkem 4,9.
Hned jak se peníze objevili na novém účtu jsem poslal z Milionové výhody všechno pryč,takže 2x plno tam bylo jen jeden den.Úpadku jsem se nebál ani ten jeden den.Jinak to udělat nešlo,bankéř na to upozorňoval.Aby ten úrok vydržel nebo byl ještě vyšší aspoň do příštích narozenin. :-)
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 19. 2. 2020 21:24

Patriku, jak se stát jejich privátním klientem? Nabídli ti to sami nebo jsi si o to musel nějak zažádat?
děkuji
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků