Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 7. 2019 17:13

Přesně tak, co akci spustili, všechny prachy jsem u nich vybral a řekl mému bankéři, že je pošlu zpět, až budu mít stejné podmínky, jako noví klienti. Někdy minulý týden mi psal, že by snad bylo možné, prý mi dá vědět, až bude smlouva k podpisu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 30. 7. 2019 17:13

Pošli to jinam, založ účet a pošli to zpět na nový účet, třeba ještě přes další účet a trochu jinou částku.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 30. 7. 2019 17:16

@patrik takže to je i ta druhá část s tím, že výchozí vklad je k danému datu a i když to převedu pryč a pak zpátky budou ho brat jako výchozí pro úrok 1,58%? To jsem snad ani nečekal, že by to takhle udělali, aby odradili stávající zákazníky a vyloženě je odstavili od možnosti mít kurz 1,58%. Tohle je vyloženě prasárna.

Můj obecný názor (na vše), že nejhorší pozici má vždy stávající zákazník se jenom potvrzuje.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 30. 7. 2019 17:22

Nemyslím si, že by v Trinity řešili, že na nový účet přišla částka z účtu mimo Trinity a pak podobná částka odešla ze starého účtu někam jinam mimo Trinity. (Takový postup podmínkám neodporuje.) Oni by zřejmě neřešili ani případ, kdy částka nejdříve ze starého účtu odešla mimo Trinity a pak přišla z účtu mimo Trinity na nový účet.

Trinity teď spíš bude muset řešit, že o akční účty už zájem není, když lepší podmínky nabízí Moneta (a Creditas).
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 30. 7. 2019 17:31

Na prvním spořáku jsem měl plno,na nový spořák jsem poslal nové peníze do plna a z prvního na druhý den vše vybral,aby tam nebylo víc,než je pojištěno.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 30. 7. 2019 20:08

@igloo Podle toho, co psal Patrik to tak ale je, nebo jsme se nepochopili a souhlasil pouze s první částí mého příspěvku. Já z toho měl taky částečně obavu, ale přijde mi to už docela jako extrém.

@mate59 Jaké vidíš úročení když se přihlásíš prosímtě?

Btw. další nedodělanost je, že člověk i když je přihlášený a ověřený musí znovu posílat fotokopii občanky, ověřovací platbu, apod..
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 30. 7. 2019 20:26

Patrik převedl všechno pryč z principu, protože s takovými podmínkami nesouhlasí. A nemá zapotřebí zkoušet, jestli je nebo není možné dostat prostředky ze "starého" účtu na "nový". Naprosto to chápu a souhlasím.

Ostatně, aktuálně stejně není moc důvodů, proč mít peníze v Trinity.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 30. 7. 2019 20:31

Důvody jsou pro ty co mají např. ostatní účty "plné" (čti 2,5 M jako ekvivalent 100k EUR), tak pak jdou sestupným systémem na účty s nižším úročením, což je právě Trinity.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 30. 7. 2019 20:34

Udělal jsem to stejně jako mate59 a úročí se vše 1,58%. Důvod mít teď peníze v Trinity je jen, když máš v Monetě i u Creditas plno.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 7. 2019 21:28

Ještě Wuestenrot má spořicí účet 1.7% pro nové klienty.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 7. 2019 21:52

Expobank už nemá 1,6% bez limitu?
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 31. 7. 2019 08:58

ale má, ale když mas i expo v max (pokud nejsi magor tak 100k czk EUR) tak pak uz jedine trinity.

uz tady nereste stary novy penize v trinity, proste to berte jako fakt ze banka si nikdy nebude kanibalizovat vlastni mrtvy penize na depozitech s 0000 nic a pak vsem najednou nanda 2pa.

Si predstavte ze by sporitelna dala vsem na vsech osobnich a sporicich dala vsem 2pa, by proste vykrvacela. Proste jen nove penize jsou zajimavy.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 31. 7. 2019 10:16

čulibrk: Wuestenrot má 1,7% i pro stávající klienty, je ale složený tuším ze 3 částí a část peněz si zamkneš. Já do toho nejdu a čekám raději na nabídky bez takovýchto podmínek typu "termínovaný vklad".

Edit: Opravuji se s pojmem "zamkneš". Přesnější je nevybereš po dobu 12 měsíců, jinak přijdeš o 0,5%. Pak je otázka jak dlouho bude trvat ta akční sazba 0,7%.

Navíc:
Nabídka akčního úroku platí pro klienty, kteří nevyužili předchozí akci s bonusovou sazbou do konce roku 2019.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 31. 7. 2019 15:07

Právě jsem měl hovor s bankéřem Trinity a potvrdil mi, že i ta extrémní podmínka je skutečně aktuální.

Tzn. i když si založím účet znovu, převedu peníze jinam a pak zpět, tak "pomyslná 0" ve formě vkladu k meznímu datu existuje. Takže nový vklad by se mi stejně neúročil 1,58%, ale pouze 1,38%. Bylo mi řečeno, že se podívá a zkusí vymyslet něco individuálního, ale stejně jako @patrikchrz už jsem je informoval, že můj vklad poputuje jinam.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sirius1983 31. 7. 2019 15:20

Tak mě tak napadá, jestli je tu fakt někdo, kdo drží "plné" účty v Monetě, Creditas i Expo, aby musel řešit ještě Trinity :)
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků