Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 20. 11. 2020 16:36

Jarda na ligu mít může, ale to nic nemění na tom, že je za zenitem, za vrcholem.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Matlal 20. 11. 2020 17:53

minarjo píše:Jen doplním @DoubleSix, že to odeslání skenu formuláře výpovědi by mělo být provedeno přes internetové bankovnictví (je tam něco jako odeslání písemnosti, komunikace s bankou či jak to nazývají). Klasicky emailem mi to tehdy nevzali, prý takto přes IB kvůli identifikaci klienta. Zrušení je ale pak už rychlé, žádné dlouhé výpovědi jako u velkých bank, den ukončení si lze ve formuláři stanovit.

Je to platné i pro spořící účet? NA formuláři je vkladový/běžný.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 11. 2020 19:16

U Trinity platí vkladový = spořicí (ten jsem měl jako jediný i já), mají netradiční terminologii názvu účtů.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 11. 2020 19:38

Tak Kovanda je tam jen jako marketingový nástroj, protože se vyjadřuje pořád a ke všemu. Asi jako Jarda Jágr a kladenský hokejový klub.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 21. 11. 2020 16:20

Naleštěná bída. Divím se, že těm dvěma stojí za to být jejich tvářemi - kredit jim to nepřidá, spíš právě naopak.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 11. 2020 19:39

no tomhle není ale naleštěný nic :-/
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fffff 22. 11. 2020 07:06

Na spořivé důchodce to funguje spolehlivě.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 12. 2020 11:57

chtěl jsem nahrát di IB žádost o zrušení účtu. Ten paskvil mě vždy po několika vteřinách vykopne ven, případně po kliknutí na nějakou funkci.
Můžu si jen potvrdit - nenašel jsem tam přímo nějaké Zaslání zprávy, ale je tam možnost nahrát Moje soubory. To se mi snad jednou podařilo, vč. vyplnění hlavičky a textu a přiložení přílohy, ale už tam nebylo žádné ODESLAT a pod.
Je to to správné místo, kam Žádost o zrušení vložit? Díky.

-- 9. 12. 2020 12:27 --

v IE už jsem udělal a zkontroloval co jsem potřeboval, takže na aktuálním PC použitelnější než Chrome. Ale stejně nakonec při proklikávání se Profilem mě IB znovu nečekaně odhlásilo.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 12. 2020 23:56

Ano nahrát soubory do IB a potom jim napsat email (nejlépe "svému" přiřazenému bankéři dle IB, nebo na obecný email), že tedy žádáš o výpověď účtu xxx/yyyy a soubory skenu k tomu mají v IB. Nebo naopak jak jsem to měl já, napsat email a oni by tě k vložení skenu do IB stejně vyzvali, pokud nechceš osobně či poštou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod maeth_u 10. 12. 2020 09:06

Já jsem rušil přes mobilitu. Měl jsem tam jen spořák. Zablokoval se mi přístup od IB, tak předpokládám, že se "zrušilo všechno" a nevisí tam nějaká rámcovka. Poslední výpis mi přišel mailem, stejně jako ty dosavadní.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 12. 2020 12:18

mailem jsem nikoho nekontaktoval, jen v té žádosti vybral přednastavené jméno u povinného pole.
Nevím jestli v souvislosti s výpovědí, ale přišlo mi oznámení do mailu:

...
Od 15. prosince 2020 bude Váš spořicí účet Výhoda+ úročen výjimečnou úrokovou sazbou 0,51 % p.a. oproti současným 0,20 % p.a. ...

Datum ukončení jsem nastavil myslím na pondělí 14.12.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 11. 12. 2020 12:34

To mi teď přišlo taky, nejedná se tedy o žádnou retenční nabídku.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod servpack 11. 12. 2020 12:35

Je to jen náhoda. Taky mi mail s oznámením o zvýšení úrokové sazby přišel a na webu už mají nový ceník od 15.12.
servpack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 11. 12. 2020 13:20

Docela příjemná změna. Stejně musím mít firemní peníze někde zaparkovaný.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 11. 12. 2020 13:39

A není lepší J&T třeba jednodenní vklad se sazbou 0,9% ?
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků