Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 13:08

Tak nejspíš založení nového účtu stornovali, přišla mi SMS:
Vazeny kliente, pripravili jsme pro Vas sporici ucet Narozeninova Super Vyhoda+ s nejvyssi sazbou na trhu 2,08 % p.a. Tento narozeninovy ucet jsme Vam automaticky nastavili na Vas soucasny sporici ucet. Neni tedy nutne, abyste si jej zakladali. Vice informaci naleznete ve svem e-mailu. Dekujeme za Vasi prizen. TRINITY BANK a.s.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 13:09

Fox21 píše:....
neměl jsi tu miliónovou výhodu ?

Neměl. Ale mám na tom účtu asi dva týdny 100k.
Možná nechtějí přijít o peníze na "nevýhodném" 1,58% SÚ.
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 2. 2020 13:12

@myšpulín:
Stejná SMS přišla ve 13:01h i mně, a to jsem nový účet nezakládal, tedy to s pokusem založit nový nijak nesouvisí (těžko ti novou žádost tedy stornovali).
Spíš po dopoledním emailu všem píšou asi ještě odpolední SMS :).
Naposledy upravil minarjo dne 12. 2. 2020 13:20, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 13:16

Posuzovat stav budou samozřejmě k 12. 2. 2020, protože se budou řídit svými vlastními psanými podmínkami a ne tím, co si myslí a říká bankéř...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 12. 2. 2020 13:20

Další info od bankéře, prioritně probíhá automatické překlopení účtu jen u osob s jedním účtem. Kdo má víc účtů se na řadu dostane asi později, protože se nejspíš musí ručně určit, který z účtů. Mají toho prý dnes moc :)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 13:25

iglooo píše:Posuzovat stav budou samozřejmě k 12. 2. 2020, protože se budou řídit svými vlastními psanými podmínkami a ne tím, co si myslí a říká bankéř...
Píšu to, co mi říkal. V mém případě je to nakonec jedno, 10. i 12.2. tam mám stejný zůstatek.
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 13:28

Je fakt, že obecně si mohou posuzovat co chtějí. Nemají povinnost nikomu účet vést, takže kdyžtak smlouvu vypoví...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 13:41

Když si čtu https://www.trinitybank.cz/file/708, tak se mi zdá, že by neměl být problém vložit třeba 1 mega na nový účet a třeba další dny z toho původního něco/skoro všechno vybrat. Bankéř mi ale tvrdil, že to problém bude (ale že se to bude individuálně posuzovat). Podle toho jeho tvrzení by člověk se zůstatkem na starém účtě po celou dobu neměl hýbat..

Zdá se mi to jako pitomost. Ale netřeba (mi) divočit, třeba se to ještě nějak vyvrbí. Kromě potvrzení, že přijali mou žádost o zřízení nového účtu nemám zatím nic. A v IB jen starý účet Výhoda+ AKCE, s 1,58%.
Přinejhorším použiju další rodné číslo.
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 14:03

Přesně tak. Tomuto postupu zabránit nemohou a nemohli ani u minulé akce. Resp. nevymysleli, jak by mohli. Kdyby vůbbec chtěli.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 14:15

Nevím ale, jestli by se mi to chtělo "riskovat" a pak se dohadovat, pokud by svou hrozbu splnili :)

Buď oželím 35Kč měsíčně (rozdíl mezi 2,08 a 1,58 ze 100k) nebo účet založí jiná fyzická osoba.
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 14:23

Informace od bankéřů se zde docela rozchází. Dejte pak prosím někdo vědět, jestli máte 2 stejné nové účty - starý přepnutý a nový založený. To snad ani jejich systém nemůže dovolit. Už jen pro pořádek. Přece nechtějí sami generovat takové zmatky. Jedině, že se bude jmenovat třeba ++ :-)

Porušení podmínek může podle mě být snad jen přesun mezi účty v rámci banky a to ještě s individuálním posouzením. Co by z toho měli, kdyby jim to každý převedl jinam, když by mu dělali problémy. Všude uvádí, jak je to bez omezení, bez výpovědi, peníze ihned k dispozici...
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 14:27

A dejte také vědět, až někdo budete mít dva Narozeninové Super účty. :-) Třeba jeden nově založený a jeden překlopený...

To je masakr, tohle. To Monetu ani Creditas přece nemůže dlouho nechat v klidu, ne? :mrgreen:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 12. 2. 2020 14:29

Proč by to nemělo nechat v klidu Monetu? Ti měli jednu prázdninovou akci, ale jinak nikdy velké úroky na sú neměli, ne?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 15:19

myšpulín píše:Tak nejspíš založení nového účtu stornovali, přišla mi SMS:
Vazeny kliente, pripravili jsme pro Vas sporici ucet Narozeninova Super Vyhoda+ s nejvyssi sazbou na trhu 2,08 % p.a. Tento narozeninovy ucet jsme Vam automaticky nastavili na Vas soucasny sporici ucet. Neni tedy nutne, abyste si jej zakladali. Vice informaci naleznete ve svem e-mailu. Dekujeme za Vasi prizen. TRINITY BANK a.s.

Tak opravdu ne, teď mi přišlo potvrzení o schválení žádosti,. dokumentace a číslo nového účtu.
Tak teď jestli ho aktivovat nebo ne. :hm
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 12. 2. 2020 15:53

Vypadá to, že mám dva narozeninové účty. Dá se jeden na dálku zrušit?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků