Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomason87 20. 2. 2019 14:33

podle tý fotky si asi fakt dělají ***** nebo nevim :)
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 2. 2019 14:34

Ze spořáku lze posílat do jakékoliv banky bez poplatku.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 20. 2. 2019 14:39

Děkuji za info.
MP007
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 20. 2. 2019 14:57

Sporici ucet lze mit i bez bezneho uctu, potvrzeno z infolinky.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 2. 2019 15:14

Tak to samozřejmě. Naprostá většina klientů běžný účet v Trinity nemá. Banka ho nabízí snad jenom proto, že to nařizuje legislativa (základní účet). Jinak k němu ani nejde vydat karta, jako normální běžný účet je to prakticky nepoužitelné.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 2. 2019 15:38

Jak se přihlašuje poprvé do toho jejich internetového bankovnictví?
Dostal jsem dokumentaci, kde je napsáno: "Uvedené heslo slouží pro první přihlášení ke službě Internetového bankovnictví, poté budete vyzváni k jeho změně."
Ale žádné první heslo nikde uvedeno není...
Naposledy upravil Lafayette16 dne 20. 2. 2019 17:30, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod penav 20. 2. 2019 16:49

První heslo je v dokumentaci při podpisu, musí ale přijít SMS, že IB je funkční. Doufám, že jsem to nepomotal.
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 2. 2019 17:31

penav píše:První heslo je v dokumentaci při podpisu, musí ale přijít SMS, že IB je funkční. Doufám, že jsem to nepomotal.

V dokumentaci není, přijde v SMS po aktivaci účtu první platbou. Volal jsem do Trinity, taky nejdřív nevěděli, ale pak se mi ozvali zpátky.
Naposledy upravil Lafayette16 dne 21. 2. 2019 10:24, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 20. 2. 2019 17:45

V dokumentaci je. :-) U těch, kteří smlouvu podepisují na pobočce. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 2. 2019 21:15

Proběhla tisková konference Trinity Bank, na které mj. zaznělo:
- do roku 2020 bude 6 poboček (aktuálně jsou 3 - Praha, Zlín, Brno, přibydou Ostrava, Plzeň a Hradec Králové nebo Pardubice),
- služby privátního bankovnictví budou nabídnuty i retailovým klientům s aktivy už od jednoho milionu korun,
- spouští se tříměsíční reklamní kampaň s rozpočtem 10-15 mega, bude na spořák Výhoda+, marketingovým cílem kampaně je nabírat 1000 klientů měsíčně,
- od příštího roku bude Apple Pay,
- podnikatele si chce banka získat úrokem 0,4 % na běžném účtu a 0,7 % na spořáku,
- zaměstnanci budou mít čtyřdenní pracovní týden,
- dlouhodobým plánem v horizontu 20 let je globální expanze, na zahraničních trzích bude banka působit s mottem "Guide Your Success".
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 20. 2. 2019 21:31

Teď mi došel email o úspěšném dokončení aktivace účtu online. Aktivační platbu z Fio jsem odesílal asi v 11 hodin. Heslo do IB nemám.

EDIT: SMS s heslem do IB dorazila kolem 8 hodiny. Při prvním přihlášení se volí jméno i heslo nové. IB je takové AXOidní. Vyplašila mě fotka osobní bankéřky ;)
Naposledy upravil powery dne 21. 2. 2019 08:12, celkově upraveno 2
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 20. 2. 2019 23:25

Sranda je to zatím dobrá.
1) Název ok, líbí se mi, ale to je jediné pozitivum.
2) Pobočka. No že nestihli přelepit folie z MPÚ bych ještě zkousnul, pokud to zmizí do konce týdne. Písmena, který mají na tom baráku, koupili levně od Tatra banky, nebo proč je to tak ošoupané?
3) Web tragédie, pořád tam vyjíždí něco přes celou obrazovku. Nejlepší jsou "HODNOTY TRINITY BANK". Jak z příručky Jordana Belforta.
4) Firemní prezentace taky nic moc. S tímhle "logem", dá li se to tak nazvat a designem by udělali díru do světa možná v roce 1993. Ten název snad napovídá, že chceme cílit na internetovou generaci, ne? Tomu ale webová prezentace naprosto neodpovídá. Ještě, že jsem neviděl IB.

Těším se hlavně na tu globální expanzi.

Suma sumárum, jestli s tímhle materiálem chtějí vrážet 15 mega do reklamy, tak to je radši mohou dát na sirské sirotky. Start banky naprosto nepřipravený. Ne, že by Creditas od prvního dne byla hitparáda, ale pořád lepší pořadníky na pobočkách, než tohle. :D

PS.: Zajistit si doménu tb.cz by asi taky nebývalo od věci.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 21. 2. 2019 09:25

Momentálně se mi do IB nedá přihlásit.

502 Proxy Error
Reason: Error reading from remote server

Máte podobný problém?
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 2. 2019 10:12

powery píše:
Vyplašila mě fotka osobní bankéřky ;)

Fotka osobního bankéře je i ve Sberbank. Tam sem se s tím setkal prvně. :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 2. 2019 10:23

iglooo píše:V dokumentaci je. :-) U těch, kteří smlouvu podepisují na pobočce. ;-)

Aha! To bude ono. V dokumentaci při zakládání na dálku není. Potvrzeno po rozhovoru s Trinity Bank.
Měli by opravit.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka