Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ski1961 17. 5. 2019 19:42

@ROlda78
tak to je mazec..já neplatím ani v jedné bance nic a tak nějak jsem předpokládal, že dneska už je tohle přes IB gratis..no jak je vidět, tak není :-)
ski1961
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 17. 5. 2019 19:52

Na první pohled vidím loan/deposit ratio skoro 96% – není divu, že chtějí vklady vklady vklady.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 5. 2019 22:36

Dle zlínské pobočky 1,90 Kč u odchozí platby přes IB jen u BÚ, nikoliv Vkladového účtu.
Již někdo z nového Vkladového účtu něco posílal do jiné banky? Poplatek či zadara?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 17. 5. 2019 23:05

V ceníku je to snad jasně, tak proč takové dotazy...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ nižším, než má Tomáš Marný.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 18. 5. 2019 07:19

Posílal jsem z vkladového (udělal jsem si z toho na pár měsíců poloběžný), nic se neplatilo.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 18. 5. 2019 07:54

ratio aktiv a závazků je 95,71 %, otazka je zda to fakt muzeme takto elementarne pocitat a dedukovat ze banka potřebuje rychle peníze.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 5. 2019 08:06

Proč takový dotaz? Neboť jsem nejprve obdržel od banky informací o poplatku a i zde někteří o poplatku psali. U informací z bank dle dlouholetých zkušeností již raději pracují dle přísloví "důvěřuj, ale prověřuj". :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 18. 5. 2019 08:46

Tady je ten dotaz docela na místě… banka, která si do inzerce spořicího účtu dá „Žádné skryté poplatky“, a okamžitě to vysvětluje zkrátka tak, že má ceník, jako by to byl důvod ke chlubení – a ceník perlí hvězdičkami na straně 1 (v sekci 1.1) a 3 (v sekci 1.2), které jsou vysvětlené na straně 4 (na konci sekce 1.2), si myslím nějaké podezření docela zaslouží.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 5. 2019 12:21

Co je potřeba vysvětlovat na formulaci "Odchozí úhrada mimo TRINITY BANK: bez poplatku"?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ nižším, než má Tomáš Marný.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 5. 2019 12:32

Ja to tak jasne take nevidim.
Vetsina bank ma v ceniku bezny/sporici ucet dohromady, protoze se v cenach (za platby) nelisi.
Trinity ma ale pro bezny/sporici ucet v ceniku zvlastni samostane sekce, kazda s jinymi cenami, coz je matouci (i pro mne to nebylo na prvni pohled zcela zrejme, jak to je).

Jeste perlicka:
Trinity je jedina banka, kde IB zamerne nefunguje (blokuje) na Windows XP - jen zobrazi upozorneni o zastaralem OS/prohlizeci.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 5. 2019 15:03

Ani na Vistach to nejede.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 5. 2019 16:29

V dokumentu "Základní informace pro správnou funkčnost.pdf" uvadeji nasledujici:

Základní technické minimum, které je předpokladem spolehlivého fungování Internetového bankovnictví:
• Operační systém: Microsoft Windows Vista, Mac OS, Linux
• Webový prohlížeč: Internet Explorer 10.0, Mozilla
• Firefox 3.7, Opera 31, Google Chrome 49, Safari 9.0.3
• Základní rozlišení od 1024 x 768 px
• Barvy (střední) 16 bit

Pozn: odkaz na tento dokument je na prihlasovaci strance do IB:
https://ib.trinitybank.cz/WebLoginDokum ... =690936986
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 5. 2019 19:22

to je zajimavy ze registraci to neumoznovalo, ale prihlasit se na chrome Verze 49.0.2623.112 jde.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 18. 5. 2019 21:48

ROlda78 píše:no KB má odchozí za 6,- Kč

To je ještě láce, u ČS to je 5 za příkaz + 2 za úhradu mimo ČS. A jako bonus příchozí platba taky za 5. Skutečntě takové účty dle ceníku banka ještě vede.
https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... _cenik.pdf
(strana 13 a 14)
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 18. 5. 2019 22:44

Všimli jste si, že podmínky akce byly aktualizovány?

Původní:
https://www.trinitybank.cz/download/481

Nové:
https://www.trinitybank.cz/download/498

Rozdíly jsou (ale) spíše kosmetické.

Například z podmínek zmizelo "na všech pobočkách TRINITY BANK" :-) :-).
iglooo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka