Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dinkylinky 19. 5. 2019 14:33

Zedna1 píše:Jeste perlicka:
Trinity je jedina banka, kde IB zamerne nefunguje (blokuje) na Windows XP - jen zobrazi upozorneni o zastaralem OS/prohlizeci.

Stačí změnit user agenta a vše funguje, jak má.
dinkylinky
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 19. 5. 2019 15:38

proč chceš svoje peníze riskovat na děravém Win XP?
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Spread 19. 5. 2019 15:42

Dobry den, chtel jsem se zeptat, jestli na svuj trinity sporici ucet mohu posilat penize z jakehokoliv uctu na me jmeno, nebo jestli mohu pouzivat pouze ten, ktery jsem pouzil pro aktivaci (prvni prevod). Diky predem.
Spread
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lubik2 19. 5. 2019 15:52

Poslat to jde odkudkoliv. Akorát první platba by měla být ze zadaného účtu, aby došlo k ověření.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2019 16:36

Zedna1 píše:Ja to tak jasne take nevidim.
Vetsina bank ma v ceniku bezny/sporici ucet dohromady, protoze se v cenach (za platby) nelisi.

Ne tak docela, třeba Equa bank má také zcela nelogicky odchozí platby mimo Equa z běžného účtu zdarma, ze spořícího za 9 Kč (zdarma jen v rámci Equa). Každý, kdo o tom ví, si to nejprve přesune v rámci Equa zdarma z SÚ na BÚ a pak zdarma z BÚ mimo Equa. Jen to snižuje přehlednost transakcí, nevím proč to tyto banky tak blbě dělají. Trinity navíc opačně než Equa (BÚ má odchozí mimo banku zpoplatněné a SÚ ne).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 19. 5. 2019 19:58

Ja osobne bych nikdy nic z zadneho sporiciho uctu nikdy nikam ven neposlal, ja to muj takovy osobní buffer před cimkoliv az po to aby nekdo neznal číslo sporaku, na kterem muzu mit vse.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento březen.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 19. 5. 2019 20:24

Jsi paranoik no. :D
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paty07 19. 5. 2019 23:59

Zveřejnil číslo účtu a lidi mu tam posílali peníze....
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 5. 2019 07:58

Nikde jsem v IB nenašel nastavení posílání emailů při pohybu na účtu apod.
Je to tam, nebo tohle neumí?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 20. 5. 2019 08:18

A1rh- píše:zkouším najít možnost nastavení notifikací o pohybu na účtu (Výhoda+) a nenacházím. Samo od sebe oznámení nepřijde.
Tak po dotazu na info@ mi volala paní, že notifikace nejsou a v nejbližší době nebudou. Jediná možnost otevřít IB a podívat se co se děje.

-- 20. 5. 2019 08:21 --

zkusil jsem na dnešek nastavit příkaz k převodu 1Kč do Creditas a do ING. V kolik to zpracovali nevím, ale kolem 9 hod to bylo na cílových účtech, takže třeba přesuny na ING (2%) lze v klidu dělat poslední pracovní den měsíce.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod branator 20. 5. 2019 12:34

iglooo píše:Všimli jste si, že podmínky akce byly aktualizovány?
.................
Rozdíly jsou (ale) spíše kosmetické.

IMHO nejsou "kosmetické".
Původní:
Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo příchozí úhrada na nově zřízený Spořicí účet Výhoda+, jehož realizací dojde k celkovému navýšení objemu vložených prostředků na tomto účtu klienta v TRINITY BANK od 15. 5. 2019.

Aktualizované:
Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo příchozí úhrada v CZK na Spořicí účet Výhoda+,
který bude založen nejdříve 15. 5. 2019, a jehož realizací dojde k celkovému navýšení objemu vložených prostředků na vkladových účtech klienta vedených v TRINITY BANK od 15. 5. 2019.

Pokud mi tedy oči a rozum slouží, aktualizované podmínky JIŽ nenechávají na pochybách, že se inspirovali u ING Bank. Podmínky zpřesnili tak, aby si nenechai "utéci" od stávajících klientů ani 1 korunu "starých vkladů".
Vyhrávají ti, jimž končí výhodný úrok u ING Bank a neměli účet u Trinity, pokud se vejdou do těch 8 000 "nových žádostí".
branator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 5. 2019 12:55

No to jsem zvědav co na to říká Patrik...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 20. 5. 2019 13:13

branator píše:Pokud mi tedy oči a rozum slouží, aktualizované podmínky JIŽ nenechávají na pochybách, že se inspirovali u ING Bank. Podmínky zpřesnili tak, aby si nenechai "utéci" od stávajících klientů ani 1 korunu "starých vkladů".

Díky. Každopádně, pokud má někdo starý účet a na něm částku X, založí si nový účet, na něj nejdříve pošle z nějakého třetího účtu částku Y (kdy Y může být rovno X) a až pak ze starého účtu převede X na nějaký třetí účet, tak získá nový úrok na starou částku a podmínky neporuší. Protože tento způsob podmínkami omezit nemohou. Je ale fakt, že je potřeba kromě částky X mít také částku Y.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod farang 20. 5. 2019 15:24

Dobrý den,
lze po aktivaci účtu Výhoda+ změnit přihlašovací jméno do IB na nějaké vlastní?
farang
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 5. 2019 15:30

Ano, nahradil jsem přidělené číslo vlastním textem.
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka