Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 31. 7. 2019 15:28

:-D

A dá se tomu bankéři věřit?

Můžeš to vyzkoušet a kdyby ti to náhodou přecejen úročili 1,58 %, tak podat reklamaci, že chceš 1,38 %. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 31. 7. 2019 16:49

101 % bankéřů lže a tento není výjimkou. Já vše prohnal ze starého účtu v Trinity přes 2 banky na nový účet (s rozdílem pár Kč) a mám plné úročení 1.58 %. A to jsem provedl hned, jak akci na nový spořicí účet spustili. Je přece jasný, že to nemají jak ověřit.
Naposledy upravil čulibrk dne 31. 7. 2019 16:50, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 31. 7. 2019 16:50

@Mufinmufi - při jedném účtu je napsáno 1,38 a při druhém 1,58%.
Fotokopie jsem nezasílal,bankéř dojel ke mně domú založit účet.Druhý účet jsem založil tak, že mi poslal dokumenty k podpisu a já jsem to podepsané poslal zpět.Dojel ke mně, protože nevlastním český OP a přez net mi nešlo účet založit.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 31. 7. 2019 19:16

Díky za tipy pánové. Zkusím si projít tím martýriem a založit ho teda znova (Creditas si aspoň uložil údaje). Možná by jsem se měl naučit nějaký dobrý vtip o bankéřích pro příští telefonáty, aby řeč nestála.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 31. 7. 2019 19:32

třeba "mate starou obcanku, prijdte na pobočku"
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 31. 7. 2019 21:39

sirius1983 píše:Tak mě tak napadá, jestli je tu fakt někdo, kdo drží "plné" účty v Monetě, Creditas i Expo, aby musel řešit ještě Trinity :)
Jasně. Teda místo Expo mám Ing a protiinflační dluhopisy. A Patrik to bude mít předpokládám podobně.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 8. 2019 09:24

Tak jsem se dozvěděl, že Trinity obvolává klienty, kteří vybrali vyšší částku a nabízí jim úrok 2 % p.a. pokud peníze "vrátí" :D, možná by to stálo za pokus :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jan.za 6. 8. 2019 09:38

PatrikChrz píše:Tak jsem se dozvěděl, že Trinity obvolává klienty, kteří vybrali vyšší částku a nabízí jim úrok 2 % p.a. pokud peníze "vrátí" :D, možná by to stálo za pokus :D

Já jsem převedl 23.7. do Creditas, ale nikdo nevolal :hm
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 8. 2019 09:49

Patrik: Myslis jako vlozit na 1 den 2,5 melounu do TB, druhy den poslat pryc a cekat, jestli se ozvou s nabidkou?
:hm
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 8. 2019 09:51

jan.za: možná volají postupně, nebo si prostě nějak vybírají. Kolik jsi převáděl?

e-osobně: zkusit to můžeš :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 8. 2019 09:53

Ja to zkusim zacatkem rijna, az skonci SU s 2% p.a. u Creditas. :hm
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 8. 2019 09:54

Mně prozatím nikdo nevolal :-). Založil jsem si pracně "nový" spořící účet s 1,58%, tak si počkám na hovor. Měl jsem tam "plno".
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 6. 8. 2019 11:15

Dva účty vybrány z plna (na jednom ale asi 10% zůstalo) a taky zatím nic. Hodilo by se - na stáhnutí z IngBank.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 8. 2019 11:19

Vlozte znovu a vyberte, musite je navnadit. ;-)
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 6. 8. 2019 11:20

A nejsou lepší protiinflační dluhopisy?
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka