Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 2. 2020 18:14

čulibrk píše:To je pakárna s tím "na nové vklady". Člověk neví jestli má dnes vše vynulovat nebo jestli to nebude zbytečný.

To by byla pěkná finta s tou variantou tří pásem úroční jak psal IkE, to by najednou dávalo smysl úročit sazbou 1,58% staré vklady a novými sazbami jen ty nové... ale takoví hajzlíci snad být nemohou...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 10. 2. 2020 18:16

Já tam teď volal své Trinity bankéřce a bylo mi řečeno, že pokud chci sazbu 1,88/2,08%, musím založit nový účet, po 12.2.2020, až budou nové sazby aktivní. Na pobočce nebo online, ale opět s posíláním ofocených dokladů atd, oni si to sami nepřetáhnou. Samo se 1,58 % na lepší určitě nezmění.
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 10. 2. 2020 18:17

Já tam mám vynulováno už hodně dlouho.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 2. 2020 18:26

L - Core píše:opět s posíláním ofocených dokladů atd, oni si to sami nepřetáhnou.

To je garážovka jako prase...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 2. 2020 19:01

Trinity má nějakou akci na doporučení?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 2. 2020 19:26

to by logisticky nezvládli.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 10. 2. 2020 19:28

pivinecek píše:Trinity má nějakou akci na doporučení?

Ne, o ničem takovém nevím.

Jinak vzpomeňte, jak tenkrát vypekli s Patrikem, pokud si dobře pamatuju. Aféra s "novými vklady" se tady řešila.
Takže kdo ví s jakými podmínkami/poplatky atd. přijdou.
y2key
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 2. 2020 19:53

bodyczech píše:
čulibrk píše:To je pakárna s tím "na nové vklady". Člověk neví jestli má dnes vše vynulovat nebo jestli to nebude zbytečný.

To by byla pěkná finta s tou variantou tří pásem úroční jak psal IkE, to by najednou dávalo smysl úročit sazbou 1,58% staré vklady a novými sazbami jen ty nové... ale takoví hajzlíci snad být nemohou...

No jistě, to by dávalo perfektní smysl. Zvláště za situace, kdy by zmíněná "hranice mezi 1.58 %, 1.88 %" (resp. mezi 1.58 %, 1.88/2.08 %) nebyla pro každého stejná... O:-) :nenapadne O:-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 2. 2020 20:54

Ostatně, Trinity "nový vklad" (už?) přímo sama zmiňuje.

"Tato nabídka je určena pro prvních 10 000 nově zřízených účtů od 12. 2. 2020 a platí pro nové i stávající klienty, kteří realizují nový vklad (detailní podmínky narozeninové akce budou uveřejněny na webových stránkách Trinity Bank 12. 2. 2020)."

Tak určitě! :shock: :oboze
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 10. 2. 2020 21:02

Tak otázka je, co je referenční rámec pro nový vklad....
Proto, když tu padaly úvahy o tom, zda peníze teď rychle přesunout či nikoliv, nikam jsem nic neposílal, protože sotva dají referenční rámec k 12.2., ale právě s ohledem na tenhle trik řeknou "nové peníze" nad rámec stavu k 31.1.2020. Myslet si, že 11.2. pošlu pryč a 12.2 zase zpět a uznají mi to jako nové peníze, je - řekněme - naivní.
Pakliže to dají opravdu jen na nové peníze tak pro ty, co tam mají teď 2,5M, ta akce smysl nemá. Kdo tam má třeba jen 2M a budou to těmi 2,08% úročit celé, tak se vyplatí tam přihodit 300k. Fakt záleží, jak to nastaví. Inu ve středu budeme moudřejší.
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 2. 2020 21:12

Nesmíme se nechat zmást datem '9. 2. 2020', které je na stránce, kam to doplnili, uvedeno. To je totiž, jak by řekl klasik, datum vydání článku a nikoliv jeho poslední editace... ;-)

Ovšem, i předtím se v textu používaly výrazy "nabídne banka u vkladů" a "s úročením celé vložené částky", takže se nenápadně vyhnuli tomu, aby se psalo o zůstatku...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 10. 2. 2020 21:27

Podle mě vypustili balónek a teď intenzivně analyzují. Dnes jsem mluvil se třemi lidmi z Trinity, osobním bankéřem, holčinou z klientského centra a pak dalším člověkem a bylo zjevné, že pořádně sami také nevědí a více méně čekají, jak to nakonec bude nastaveno. Míra rozporuplných informací, které banka sdělila různým diskutujícím zde fóru (viz výše) je toho taky dokladem.
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 2. 2020 21:39

Nevědí == nevědí, jak to říct, aby toho moc nevyzradili...

V Creditas a v Monetě jsou určitě také zvědaví, jak to celé dopadne. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 11. 2. 2020 04:17

Každopádně kdo má vynulováno už delší čas, má větší jistotu. A kdo nemá, neměl by otálet. Minulá akce ukázala, že to tak bude i teď.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 2. 2020 09:56

Jak to v současné době vypadá s odsouváním peněz do jiné banky? D+0 nebo D+1? Konkrétně, pokud zadám dnes v podvečer odsun se zítřejším datem, dojdou zítra peníze do cílové banky?
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka