Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 2. 2020 23:51

Mně můj bankéř řekl, že nic jako VIP klienti nebo privátní bankovnictví u nic není. Pokud zbydou lístky na koncert, že mi dá vědět. :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 20. 2. 2020 00:00

To byl bankéř z které banky? ;-)
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 2. 2020 01:53

y2key píše:Patriku, jak se stát jejich privátním klientem? Nabídli ti to sami nebo jsi si o to musel nějak zažádat?
děkuji

Podmínkou je mít objem prostředků nad milion. Splnil jsem a pak jsem si požádal. Nic to nestojí a při nesplnění podmínky hrozí maximálně "degradace" do podhradí, žádné poplatky nehrozí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod iglooo 20. 2. 2020 06:59

iglooo píše:
evlo píše:Zajimave ze v ceniku od pristiho mesice uz ty urokove sazby nemaji

Tím bych se neznepokojoval. Ten ceník byl zveřejněný dávno před narozeninovou akcí... To se spraví... :nenapadne

...a už se to spravilo ;-)
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 2. 2020 08:02

Výhody privátního bankovnictví v Trinitivriti?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 2. 2020 08:24

Zatím nic moc - jiná pobočka (občerstvení při jednání, místnost "obývákového" typu), první patro v Radiopaláci s neomezenou konzumací při výroční schůzi.

Ale mají s tím velké plány, tak uvidíme.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 2. 2020 08:37

iglooo píše:To byl bankéř z které banky? ;-)

Z Trinity .. tím koncertem jsem myslel asi tu výroční schůzi, jak tady Patrik dával fotku z balkonu.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 20. 2. 2020 10:49

Nemají o tom někde alespoň zbytkové psané info?

Já se na pobočky TB nedostanu, takže to asi pro mne nebude mít smysl.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 20. 2. 2020 19:14

MirekM. píše:Výhody privátního bankovnictví v Trinitivriti?

Když jsem potřeboval sjednat minule účet,bankěř dojel ke mně domú,jestli je to jako výhoda.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srfinc 21. 2. 2020 14:20

Dneska jsem se do IB ráno přihlásil ale teď odpoledne mi to nejde s tím že vyplním SMS kód ale napíše to že jsem ho zadal špatně. Nakonec mi to napsalo že jsem to udělal 3x špatně a mám kontaktovat bankéře. Setkal se s tím někdo už? Navíc na jejich lince nikdo nezvedá telefon takže se nelze dovolat.
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 2. 2020 14:24

Nezadal si blbě něco v předchozím dialogu? Jméno či heslo? Ono ti to neřekne, co je špatně.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srfinc 21. 2. 2020 14:30

Vzhledem k tomu že mi SMS dorazila mohlo být špatně pouze heslo. Každopádně mě mrzí že nemohu spojit s bankéřem protože kontakt na něj byl až v IB. Mohl by mi někdo poslat kontakt byl to Igor Kollar.
Náhodou nevíte co obnáší odblokovat IB?
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bichon824 21. 2. 2020 14:50

bichon824
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iglooo 21. 2. 2020 14:52

Ob. podmínky pro poskytování Internetového bankovnictví

29. TRINITY BANK v souladu s právními předpisy zablokuje Uživateli přístup ke Službě po třech po sobě následujících
neúspěšných pokusech o Silné ověření daného Uživatele. Odblokování Uživatele je v tomto případě možno realizovat
následujícími způsoby:
a) systém automaticky odblokuje Uživatele ranní závěrkou po 24 hodinách ode dne následujícího po dni zablokování,
b) Uživatel může požádat o odblokování osobně na pobočkách TRINITY BANK se zachováním stejných Bezpečnostních údajů,
c) Uživatel požádá o generování nových Bezpečnostních údajů - viz ustanovení čl. 17.
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srfinc 21. 2. 2020 14:59

Nejsem si vědom že bych byl žádán o silné ověření. Zkusím počkat těch 24 hodin.
Děkuji za pomoc
srfinc
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka