Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 25. 2. 2020 16:38

Na spoření je to dostačující.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 1. 3. 2020 09:00

Hezké úroky za těch pár dnů.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod miropiro 2. 3. 2020 11:07

suram píše:Na spoření je to dostačující.

Taky bych řekl. Upřímně, překvapilo mne to s ohledem na to, jak jinak mají hezké webovky. Ale vzhledem k tomu, že zatím nemají ani karty, tak mi to nevadí.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 3. 2020 14:40

suram píše:Hezké úroky za těch pár dnů.

SOUHLAS
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 2. 3. 2020 15:19

No, tak na spoření to stačí, ale je to mizerie, chybějící okamžité platby, žádná mobilní apka. Když by někdo dal stejné podmínky, tak je jasné, že není důvod u nich být.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 2. 3. 2020 16:11

Neexistence karty, mobilní aplikace, okamžitých plateb a dalších nesmyslů je v tomhle případě spíš výhoda, aspoň jsou úspory ve větším bezpečí.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 2. 3. 2020 21:05

Hlavně mají nižší náklady a tím i možnost dát vyšší úroky.
antonsek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 2. 3. 2020 21:39

xls píše:Neexistence karty, mobilní aplikace, okamžitých plateb a dalších nesmyslů je v tomhle případě spíš výhoda, aspoň jsou úspory ve větším bezpečí.

Ani ne, bezpečí to víceméně nepřidá (v některých případech může jít i proti němu).

AD náklady, no, spíš to znamená, že banka neumí ty peníze vydělat.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 2. 3. 2020 22:47

Třeba umí vydělat, ale nechce se jí utrácet za nesmysly, které by neměly návratnost. Taky by mohli vrazit peníze do mobilního bankovnictví a dát na spořicím účtu 0,2 % - to by ale šli stejnou cestou jako spořitelna.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 2. 3. 2020 23:20

Ale houby, banky musí zveřejňovat spoustu dat o svém podnikání.

Rentabilita průměrných aktiv Trinity 0,031% (běžné jsou jednotky procent), rentabilita T1 kapitálu 0,93% (běžné je dost přes deset). A přitom je několikanásobek výsledného zisku jen snížení znehodnocení jakýchsi aktiv, tj. něco, co asi není provozní a nebude se opakovat.

Např. ČS má ta čísla 1,17%, 16,67%.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod srfinc 4. 3. 2020 08:58

jo připsaný úrok není špatný, bohužel jsem musel posílat na několikrát protože moje banka (ČS) neumožní odeslat více jak 200000kč najednou a limit už zvednout nemohu.
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2020 09:20

U ČS to chce hlavně používat George klíč, pak si není problém transakční limity zvýšit až na 5 milionů Kč: http://www.csas.cz/content/dam/cz/csas/ ... -metod.pdf
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod srfinc 4. 3. 2020 14:09

Když už jsme u toho, má nějaký limit pro odchozí transakce také Trinity bank?
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iglooo 4. 3. 2020 15:17

Má. Zůstatek na účtu. ;-)
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 3. 2020 16:46

srfinc píše:Když už jsme u toho, má nějaký limit pro odchozí transakce také Trinity bank?

Posílal jsem i přes 2,5 milionu. Jen to už od docela malých částek (snad od 1000 eur) chce vyplnit zdůvodnění
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka