Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 3. 2019 09:29

Založil ryze českou banku a splnil si sen. Chce Čechy učit spořit
Zdroj: https://www.idnes.cz/finance/banky-a-sp ... poreni_sov
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 16. 3. 2019 10:49

Nevíte jestli mají hotovostní pokladny na pobočce? Nebo fungují pouze převody?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2019 11:58

Minimálně v Praze na Senovážném náměstí s hotovostí operují. Ale nepamatuji si, že bych někdy využil.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 16. 3. 2019 16:53

V Praze a ve Zlíně jsou plnohodnotné pobočky, které mají i pokladnu. V Brně je jenom tzv. obchodní místo a to je bez pokladny. Během letošního roku má být i Brno upgradováno na plnohodnotnou pobočku.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 16. 4. 2019 16:54

Koukám, že Trinity bank dosáhla nové míry opruzu, na kterou se zatím nevydrápaly ani ty stávající. Když má potvrdil přikaz k převodu, tak se objeví vyskakovací okno, jaký že to mají super úrok a jestli chci pokračovat nebo ten příkaz zrušit.

Když se k tomu přičte vždycky po odkliknutí nějaké žádosti o potvrzovací sms objevení vyskakovacího informačního okna o době platnosti smsky, které zablokuje přístup ke stránce, a nucení zadávat u každé platby důvod, tak s touhle "bankou" taky moc počítat nebudu.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 4. 2019 19:22

Pokud budou mít nejlépe úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu, tak mi to neva.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2019 06:16

Taky vám naskákaly poplatky 29 Kč? :-o
Přílohy
trinity 2.png
trinity.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 1. 5. 2019 09:31

:-D Jeste ze jsem to nezakladal.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chjoo 1. 5. 2019 10:40

Si myslím, že se to zítra rychle spraví s omluvou, když transakce Zadání příkazu na pobočce žádná nebyla. Mám to taky.
chjoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 1. 5. 2019 17:01

Kontroloval jsem a nic, bez poplatku.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 5. 2019 22:08

U mě taky žádný poplatek, na žádném ze čtyř účtů.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chjoo 1. 5. 2019 22:46

No prosím. Sice bez omluvy, ale spraveno rychle ještě dnes. A v transakční historii včetně zítřka, který začne za čtvrt hodiny, po nějakém poplatku ani stopa. :shock:
chjoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 5. 2019 05:45

Taky zmizelo. Teda to mi hlava nebere - jak může naskočit poplatek za transakcí, která nebyla vůbec provedena? :-o
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 2. 5. 2019 09:44

Pošli ty screenshoty i s komentářem svému bankéři. V tomhle ústavu je (bylo) zvykem s klienty mluvit otevřeně i o chybách a neodbývat je nějakými prefabrikovanými univerzálními omluvami.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 5. 2019 10:55

Stalo se a už mám odpověď, že se jednalo o chybu na jejich straně.

Takové šoky mi dělat :D. Prostě bylo prvního, ráno vstanu, koukám na zůstatky a účtech a vidím toto :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků