Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LaNov 16. 12. 2019 23:13

Není to jen překlopení vkladů podle předchozích složitých podmínek, navíc někdy spojovaných s vysokou nepojištěnou investicí do kapitálu? To by pak mohlo padat do kategorie "leda snad v privátním bankovnictví", jak píše Lenka ...
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomas3 8. 1. 2020 16:23

noi2 píše:No, taky jsem dostal (i manželka) nabídku 1M za 2% a zbytek za 1,58% při vkladu nad 2M. A stále to trvá. Při 2M to dělá 1,79%, pak se to snižuje. Takže Trinity na návštěvě blafovala.

Takže to vypadá, že tato nabídka je jen pro vybrané klienty, když nefunguje na vyžádání. Teď mi u nich končí bonus+ , tak bych o to měl zájem. Dostal ji někdo v poslední době?
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 1. 2020 16:36

Já, před 2 dny. Dal jsem převod z účtu 1 000 001 a hned to vyskočilo, klikl jsem na "ano" a druhý den volal bankéř.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas3 8. 1. 2020 16:43

Díky za info, začnu s nimi jednat, tak uvidíme.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 1. 2020 17:03

Psal jsem mail, že bych to potřeboval ještě pro kamaráda a před několika minutami mi bankéř volal, ať kamarádovi dám jeho mail nebo telefon a že se pokusí domluvit. Tak kdyby měl někdo zájem, tak SZ
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 8. 1. 2020 21:51

Patriku, ty jsi v prémiovém bankovnictví? Ten tvůj bankéř je z prémiového bankovnictví?
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2020 02:18

Ano, přesně tak, pan Martin Kolečkář. Podmínkou být prémiový klient je zůstatek nad milion. Nic to nestojí, ani není sankce, když podmínky nedodržím (kromě toho, že si banka vyhrazuje právo mě z prémiových klientů vyřadit), na druhou stranu z toho zatím ani nic nemám, tedy kromě prvního patra při "výročním koncertu" s neomezenou konzumací. Ale slibují nějaké akce pro prémiové klienty.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 9. 1. 2020 08:27

Tak to jo. V plebs segmentu žádná taková nabídka nepřišla ani při větším odlivu peněz.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 9. 1. 2020 12:19

PatrikChrz píše:Já, před 2 dny. Dal jsem převod z účtu 1 000 001 a hned to vyskočilo, klikl jsem na "ano" a druhý den volal bankéř.

Potvrzuji stejnou zkusenost, ze dne na den to vyřídili, jen jsem vyplnil on line jedno lejstro, ze to chci.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 1. 2020 12:26

Patriku, když tam bude,člověk mít přes 1 mil. Kč, jak se z něj stane "Prémiový klient" a dostane pozvánky na akce?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2020 12:39

Je potřeba požádat o zařazení mezi prémiové klienty, podepisuje se k tomu papír. Bankéře si můžeš nechat svého, nebo dostat "prémiového".
Jak jsem psal, k ničemu tě to nezavazuje, v případě nedodržení jediné podmínky (zůstatek) ti tu smlouvu o "prémiovosti" maximálně vyplní a zařadí zpět mezi plebs.

Nicméně zatím jsem žádnou pozvánku nedostal, jedinou užitou výhodou bylo to první patro v Radiopaláci při "výročním koncertu s Dášou" :D.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 1. 2020 12:44

Potřebuji uložit 750 tis., dají mi taky ty 2%?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 9. 1. 2020 12:55

nedají
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 1. 2020 13:21

a ten +1 MIO, to jsou 2% na spořáku?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 9. 1. 2020 13:36

To Pulpanm: první 1M jsou 2%, vše nad je 1,58%, a to vše při minimálním zůstatku 2M.

Jmenuje se to Milionova výhoda + 2 miliony, v podstatě je to akce na tom jejich spořícím účtě

Nabídli mi to automaticky.
drummond
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků