placení v USA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 4. 2019 08:18

paty07 píše:
PatrikChrz píše:Blbé je, když vypadne global payments (dříve MUZO), to pak nejsou všechny karty kromě ČS (a ty jdou jen na terminálech ČS).

A ostatní velké banky - Moneta, ČSOB, KB využívají taky global payments?

Podle mne ano, možná se ale něco změnilo.

A i kdyby měly vlastní autorizační centrum, v případě výpadku GP by fungovala pouze platba jejich kartou na jejich terminálu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 4. 2019 09:24

Prologer, ano, posielal, ale mne to velmi nepomohlo... :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 4. 2019 09:48

paty07 píše:Jenom s jednou kartou ani nevycházím z domu, i v ČR se může stát, že karta nepůjde. Už se mi stalo, že banka měla problém s procesem karetních transakci, no a v hospodě jsem byl bez hotovosti, zachránila mě druhá karta.

haha tak v CR se zas tak nebojim, to pamatuju ty casy, hold mel clovek jednu kartu ci jen doma lezet a pokud mu dosli prachy, tak proste pujcil od kamaradu a pak jim to zase dal ;-) Chapu je to asi nekomu blby, ale tej dobe... je to jako s mobilem, stacila nejaka Nokia 3310 a nebo ani mobil jsem nemel a zilo se ;-)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 16. 5. 2019 23:24

Tak když budu mít s sebou někoho s hotovostí, založí mě, ale těch lidí, co by nosili několik tisíc keš je čím dál tím méně.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 16. 5. 2019 23:26

Tak když budu mít s sebou někoho s hotovostí, založí mě, ale těch lidí, co by nosili několik tisíc keš je čím dál tím méně.

-- 16. 5. 2019 23:27 --

paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Roman1989 17. 5. 2019 22:10

tak nakonec sem vybíral jen jednou. Automat chtěl 3,5 usd poplatek.
Jinak všude brali karty, jen terminály v jednom řetězci fast foodu mou kartu neustále odmítali.

Příště teda akorát vzít tu mkartu svět, kvůli kurzu, když nechcu používat kreditky.
Roman1989
Návštěvník

Předchozí stránka