MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 20. 6. 2019 15:34

btw, kolik se "usetrilo" na letence?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2019 15:35

No, já jsem asi jediný, kdo ji stihl koupit za body, než mi účet vypověděli. Myslím, že nikdo jiný si ji za body už nekoupí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 20. 6. 2019 18:42

Patriku samozrejme si prisel na socialni perpetuum mobile, ale pokud jsi mechanicky preskakoval obycejne realne nakupovani, tak se proste Ja osobne nedivim vysledku ze strany jakekoliv komercni banky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 6. 2019 04:19

V případě Expobank to bylo kdo koho přečůrá. Banka nastavila systém tak, aby reálným používáním (viz předešlá stránka) ho nešlo využít a tak jsem ho použil nereálně a proto mi účet zrušila.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 21. 6. 2019 06:34

Díky Patriku za otestování, člověk si aspoň rozšíří obzory. To "sbírání" je ještě docela nevinná zábava, pokud za ten účet (i když teoreticky) nechtěli ještě jako z prémiový platit. S tím samozřejmě moc úspěchů neměli, tak aspoň okopírovali strategii jak vydělat na vkladech u Creditasu, Trinity. Cpát tam ale peníze po podobných zkušenostech?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod jujec 24. 6. 2019 08:00

Chtěl jsem si založit účet pře web, ale mám smůlu - kdysi jsem byl klientem BAWAG, takže mě systém zná a jako nový klient neuspěju. Ale stránka při zakládání účtu mi pořád píše, že mám blbě vyplněné údaje, až na infolince jsem se dověděl, že je problém v tom, že mě banka má v systému. A co dál s tím? Sami neví, ozvou se.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 24. 6. 2019 09:02

Tak kupodivu během hodiny paní volala a už mi to šlo. Jen v zasílané dokumentaci emailem je pořád starý úrokový lístek, na webu je jiný.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 25. 6. 2019 16:53

Taky jsem byl klientem Bawag a tak jsem do zprávy u žádosti o telefonický kontakt stručně popsal situaci a zadal čas hovoru. Paní se mi ozvala přesně a ihned sdělila, že proces zakládání už je odblokován. Účet založen a v dokumentaci už je aktuální úrok.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 6. 2019 12:58

Expobank zvedla úročení nejen na NEO účtu, ale i na termínovaném vkladu. Na 1 roční fixaci nyní dávají 1,75%, to se dost přiblížili k J&T bank.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 26. 6. 2019 20:25

ma někdo bezpecnostni schránku v expo na vaclavaku a mate nejake info o tom k presunu na jinou adresu banky ted v srpnu? dik
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 27. 6. 2019 09:51

Tak jsem při založení účtu poslal peníze tak, aby byly v Expobank 24. 6. Banka mi účet založila až 26. 6., takže de facto porušila pravidla připisování plateb - čekal bych, že účet zprovozní později (logicky, chvíli trvá ověření, asi mají více klientů), ale platbu i založení účtu nastaví podle skutečného dny, kdy platba přišla. A ono nic.

Mimochodem, nevíte někdo, jestli Expobank posílá platby D+1, nebo D+0 a pokud D+0, kdy mají uzávěrku?
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 6. 2019 14:22

jujec píše:Mimochodem, nevíte někdo, jestli Expobank posílá platby D+1, nebo D+0 a pokud D+0, kdy mají uzávěrku?



D+0 do 12:00
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 16. 7. 2019 09:27

Mé čerstvé zkušenosti s účtem Neo jsou pouze příjemné. Dnešní platba kolem 7. h z Air byla na Neo připsána v 9,20 h. Info-mail o výběru z bankomatu přichází skoro dříve než z něj stačím vytáhnout potvrzení o transakci. Úrok už dnes sice není špičkový, ale ještě relativně použitelný.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 29. 7. 2019 14:28

PatrikChrz píše:No, já jsem asi jediný, kdo ji stihl koupit za body, než mi účet vypověděli. Myslím, že nikdo jiný si ji za body už nekoupí.

Kam letíš a je to aspoň v C?

-- 29. 7. 2019 15:30 --

slavo963 píše:btw, kolik se "usetrilo" na letence?

Vezmou li se v úvahu jen přímé náklady, tak úsporu odhaduji na cca 80 - 90%
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 29. 7. 2019 18:57

tak tu mame poslední dva dny na Václaváku. posledni den v mesici jen do 12h oteviracka.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků