MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 10. 2021 06:51

Autorizace pomocí autorizační app nefunguje, pomocí SMS ano. Proklamovanou novou autorizační app jsem ale na Google play nenašel.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 10. 2021 08:51

Mně funguje autorizace pomocí aplikace normnálně
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 10. 2021 10:09

Nyní fungují autorizace přes app i mně. Asi již ajťák dorazil do práce. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 10. 2021 12:18

Se nedivte, přišlo jim tam naráz více nových klientů (možná i pár desítek členů fóra Finexpert a jejich příbuzných) a jejich systém takový nápor nezvládá :). Já nicméně zatím problém neměl (mobilní app k ověřování), ale už jsem se tam tak týden nepřihlašoval.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Urokovy turista 19. 10. 2021 04:16

Od 25.10.2021zvyšuje Expo úrokovou sazbu na Neo účtu na 1,4 % z dosavadních 0,75 % ročně.
Urokovy turista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 10. 2021 07:06

Potěšitelné bez dalších podmínek, ale není to 1,5 % či dokonce 1,58 %.
Na 100 k je to ročně oproti Trinity (1,58 %) jen 153 Kč po zdanění, u 1 M již 1 530 Kč po zdanění ...

Sice nemusím přesouvat peníze ze SÚ na BÚ a naopak, ale mít kartu k účtu s úsporami není zrovna má krevní skupina.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 10. 2021 08:29

S tou kartou k úsporám mne to doposud nenapadlo.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 10. 2021 09:27

Paranoici si mohou kartu dočasně či trvale zablokovat, není povinnou součástí účtu. A navíc je to z jedna mála funkcí, kterou umí i jejich stávající mobilní appka, sloužící jinak hlavně k autorizaci plateb či přihlášení do IB.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 10. 2021 10:17

teď jde o tu sazbu, 1,58 je víc jak 1,4
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 10. 2021 10:55

Tak není rozumné dávat všechna vejce do jednoho košíku, zvláště pokud je tím košíkem Trinity bank nebo Expobank. Pak někdo ocení, že zde je úrok na běžném účtu, který umí i jiné věci než jen příkazy k úhradě ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 19. 10. 2021 10:56

Mě náhodou karta ke spořáku přijde jako výhoda, peníze se úročí do poslední chvíle i v blokaci. Naposled to měla AXA/Multikonto.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 10. 2021 13:00

minarjo píše:Paranoici si mohou kartu dočasně či trvale zablokovat, není povinnou součástí účtu. A navíc je to z jedna mála funkcí, kterou umí i jejich stávající mobilní appka, sloužící jinak hlavně k autorizaci plateb či přihlášení do IB.

To není paranoi, ale opatrnost, jak jsem před delší dobou psal, nějaký dobrák se pokusil strhnou přes curva na podkladové kartě nezanedbatelný peníz, zachránil mě tehdy jen nižší nastavený limit pro Internetové platby na podkladové KK. Od tohoto incidentu držím na všech kartách nepotřebné limity na 0 a limit pro Internetové platby nastavuji jen po dobu provedení platby na Internetu nebo vyjímečného při použití curva.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 10. 2021 13:24

No z TRINIITY takto zcizit peníze tedy nejde.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 20. 10. 2021 10:12

Kdyby někdo chtěl promo kód na akci 500kč, tak svůj rád sdělím v SZ
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 20. 10. 2021 22:46

Tak Expobank zdá se na prodej.

Ruská Expobank chce prodat svoje evropské pobočky. Zatím hledá zájemce
Zdroj: https://forbes.cz/ruska-expobank-chce-p ... a-zajemce/
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků