MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 11. 1. 2022 15:19

protektor1 píše:Jak vnímáte zabezpečení účtu u Expobank? Pro přihlášení i pro odchozí transakci postačuje zadat čtyřmístný číselný PIN. Není to trochu málo čísel? Dá se to nějak rozšířit na více čísel?

Čtyŕi číslice jsou ještě OK, dobře se pamatují, pět už je moc. Krom toho při pŕihlášení login a heslo, komu to nestačí, měl by se nad sebou zamyslet, paranoia.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 12. 1. 2022 08:35

Kvůli super zabezpečení jsem zrušil účet u Poštovní spořitelny... Luštit tuším osmimístný kód složený z číslic a písmen napsaný pidipísmem mne nebavilo.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 13. 1. 2022 11:54

Hodite mi nekdo do SZ promo kod pro novyho klienta? Dik!

Edit diky, vezmu nejrychlejsiho.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stepano 13. 1. 2022 14:27

Nevíte, jestli jeden referal link můžu dát více osobám? Pokaždé, když se přihlásím do IB tak mi to vygeneruje jiný link.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 1. 2022 14:45

Já dal a odměna přišla, ale tohoto jsem si vůbec nevšiml, resp. nevím, zda nedošlo k nějak změně, protože mám pocit, že ten link jsem loni generoval 2x a byl stejnej.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod culti 13. 1. 2022 15:03

ano, link je pokaždý jiný. Na odměnu to nemá vliv.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajman71 19. 1. 2022 17:23

Po jaké době je připsána odměna za doporučení? V podmínkách mají do konce následujícího měsíce po měsíci splnění první platby kartou...ale někdo tu zmiňoval, že bylo připsáno při zaúčtování první platby...
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 19. 1. 2022 17:23

Do pár dní po zaúčtování.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod protektor1 19. 1. 2022 17:24

Odměna je připisována do dvou dnů po zaúčtování první platby kartou.
protektor1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 1. 2022 15:43

Moje dvojitá zkušenost: ten samý den jako zaúčtování platby, přičemž vyhodnocení dělají v podvečer (např. první platba kartou v pondělí, v úterý zkraje odpoledne je zaúčtováno, kolem 17-18h už mají odměnu oba naráz).
minarjo
Inventář


Odeslat příspěvekod Amusine 28. 1. 2022 18:11

Prosím do SZ o doporučující kód na založení účtu a nabídku od toho, kdo je ochoten podělit se o část své odměny. Děkuji.
Amusine
Kolemjdoucí




Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků