PaySend - převody peněz mezi kartami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 12. 7. 2019 21:47

@minarjo koukal jsem do sazebniku cez karty a nic o poplatku tam neni. Takze predpokladam ze to bud uctovat nebudou nebo to pujde vyreklamovat...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 7. 2019 05:57

@jumpmans:
Pak to věřím bude bez poplatku. Ale třeba Fio poplatek za příchozí MC Moneysend/Visa Direct transakce skutečně stále má, viz předchozí příspěvky.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jumpmans 13. 7. 2019 06:37

Ano, Komerční banka jej má u některých karet taky. Ale v ceníku pro ČEZ karty uvedeny nejsou.
U Komerčky poplatky nejsou u prémiových karet
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jakoubek61 15. 7. 2019 07:35

Jak dlouho vám trvalo navýšení limitu ?
Ve čtvrtek 11.7.jsem mailem zasílal kopii OP a v profilu mám stále základní limit 25 tisíc.

Edit: Tak už to mám navýšené.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 7. 2019 10:09

@jakoubek:
V běžnou pracovní dobu pracovních dní to bývá do půl dne (u mě do 2 hodin), pokud dokument vložíš přes chat mobilní aplikace, jak k tomu ten chat ostatně sám vybízí. Pokud zasíláš emailem (s tím klient ID v předmětu), tak to trvá určitě o dost déle, i víc než 2 pracovní dny, vím to už od více lidí. Zkrátka na chatu vždy někdo sedí a řeší dotazy k platbám, na email jim zbývá času asi méně :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 15. 7. 2019 14:37

Zkousel nekdo prevod z kreditky HB! na debetku Monety, co je k Tom uctu? Obe karty jsou Mastercard.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 7. 2019 18:19

Vážně? Já při zakládání Toma před pár měsíci (akce 1000 Kč) dostal kartu Visa, no a Paysend s Visa kartami (snad jen dočasně) nefunguje. Pokud ty máš MC, nevidím důvod proč by to nemělo jít, s HB potíže nejsou a pokud to nepřeženeš s částkou (doporučení do 1000 eur na platbu fakt není z mé hlavy), nemá snad ani Moneta důvod to odmítat. Za zkoušku ale nic nedáš, nezdařená platba u Paysend nic nestojí, částka pak je vrácena i s případným poplatkem.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jakoubek61 15. 7. 2019 18:57

Neprošla mi platba z KK HB na kartu Richee od Creditas. :hm
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 7. 2019 20:39

Já zkoušel z různých karet poslat do Creditas a nikdy to zatím neprošlo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 16. 7. 2019 05:49

Richee karta fungovala, tipuju, že i standardní Creditas by měla, ale zatím je nejlepší Air bank se spolehlivostí.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 7. 2019 07:53

Dnes mám u RB Mall kreditky datum generování výpisu. Výpis sice zatím není k dispozici (to až odpoledne), ale odměny v mobilním bankovnictví už výpočteny jsou a potvrzuji, že jsou i za Paysend transakci z Mall kk na jinou MasterCard kartu (debetku Poštovní spořitelny). Takže HB i RB zatím ok :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dk1844 16. 7. 2019 15:41

Taky mi to nejde z HelloBank krediky nikam. Zkousel jsem ruzne cilove karty (Mj. i Equa debetku, na kterou mi to z RB slo).

Mam kreditku jeste od Cetelem, muze to hrat roli? Vy ostatni, co vam jde odesilat z HB kreditky, mate nekdo taky nejakou starsi nebo jen nove, jiz "s obrazkem HelloBank"?
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 16. 7. 2019 15:44

dnes jsem poslal z hello kreditky (puvodni cetelem plast) naprosto bez problémů 25000 na kartu airbank, převod trval několik sekund.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 7. 2019 16:35

chce to zvýšit limit pro platby na internetu :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 7. 2019 21:15

@dk1844:
Když zadáš Paysend transakci, otevře se ti okno s logem Hello bank k zadání 3Dsecure SMS kódu, nebo ani to ne? A vytvoří se v HB bankovnictví hned po zadání toho SMS kódu blokace, nebo ne? Pokud ne, tak to nebude problém Paysendu (ten by zjistil nemožnost poslat příjemci a tedy by blokaci u HB zrušil nejdřív tak za 15 minut od zadání, spíš ještě za déle). Spíš fakt je třeba restartovat net limit v HB bankovnictví, jeho změnou klidně o jedinou Kč, aby fungoval (to že se net platby v HB občas seknou je známá věc, to pak nesouvisí s Paysend ale s net platbami HB obecně). Ostatně když v Paysend tu neúspěšnou platbu (s červenou X ikonou) otevřeš, tak dole uvidíš popis chyby, zda tedy na straně plátce, příjemce či systému Paysendu.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků