Systémová krize kapitalismu je za dveřmi, 30x silnější krize

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-ossobne 5. 11. 2019 06:31

Maji mezi hackery tajne agenty, to se neboj.
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 5. 11. 2019 17:47

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... &source=hp

Zde oficiálně potvrzeno zcela LOKAJSKÉ, PODŘÍZENÉ KOLONIÁLNÍ postavení Kolonie česko. Za 30 let vlády "demokracie a svobody" leda pro Zločinecké kriminální vládně-podnikatelské Zrůdy. 1 000 000 domácností v lichvářských exekucích, statisíce čechů bezdomovci a milion nenarozených dětí a doslova SPÁLENÁ VYTUNELOVANÁ ZEMĚ, to je účet za 30 let vlády Kriminální Zločinecké elity u Koryt.
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 9. 11. 2019 20:31

Kde je vlastne ta spalena vytunelovana zeme, kdyz jsou cesi se svoji ekonomickou situaci spokojeni?
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/cesi-jsou-se-zivotem-spokojenejsi-nez-nemci-ukazal-pruzkum-eurostatu-40302997
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 11. 2019 08:50

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/po ... &source=hp

21 let :!: :!: :!: je Zločinecký režim tahá po soudech, už jen za to by dlužnou částku měli dostat od Zrůdného státu zaplacenou a navrch 100% penále za duševní a fyzickou újmu za 21 let utrpení s justičními Zločinci, bohužel podinkali více méně poctivě a nerozkradli miliardy, tak neměli nárok na amnestii Zrůdy a Bestie Tunedlědka Klaus.
Zrůdný Zločinecký Bestiální režim existenčně a tedy i fyzicky zničil další lidi. Justiční a lichvářské exekutorské Zrůdy se statisícovými měsičními kořistmi na podobných jimi roztrhaných a ohlodaných lidech na kost hodují, ale všeho do času....Tato exekutorská Bestie mnoha Vánoc nedožije....800 000 Kč jako "odměna" exekutorské lichvářské Bestie.... Prostí lidé, které ohlodala na kost Zločinecká státní mašinérie a prakticky ve svých důsledcích je fyzicky zlikvidovala jako miliony občanů za 30 let Hrůzovlády Zločinecké Spodiny s Vš Plzenského typu.
Bohužel tito lidé podnikali čestně na své jméno a ne jako podvodpodnikatelé Zločinci v sro a tak ručili svým majetkem vybudovaným za "hladového velmi bídného" socíku, dnes by takový dům jako majitelé vesnického koloniálu rozhodně nepostavili....

Exekutorské lichvářské Zločince ke zdi !
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 11. 11. 2019 14:48

https://radiozurnal.rozhlas.cz/citili-j ... av-8107398


Přesně, přesně, jak říká Mejstřík, jeden z účastníků studentského masakrtu na Národní: Politicko-podnikatelská Mafie uchvátila moc prakticky ihned v listopadu 1989, jen co se v OF objevil Kuní "xicht" :hmm: Mega Zločinec Bestie Tuneldědek Klaus :!: :!: (Zločinec Klaus se jednoho večera v listopadu zjevil ve vedení OF, tuším v Laterna Magika a ihned převzal část moci a dral se jako správný Psychopat ke Korytu, když už bylo jasné, že režim padl a neohrozí tak své teplé Koryto v tzv. Věštírně StB = Prognostickém ústavu AV....) Klaus tehdy v začátkem listopadu 1989 kázal svá zvrácená moudra v Rakousku, kde byl vyslán jako zkušený kádr StB, na netu je jeho řeč, kdy přímo obhajuje socík ekonomiku týden před 17. 11. 1989 v rakouské ORF..... :!: A tehdy opravdu nehrozilo, že by se normální hooodně neprověřený občan ČSSR podíval kdekoliv na Západ...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 16. 11. 2019 12:05

Mega Zločinec a Zrůda Tuneldědek Klaus spolu s Zemanem varuje "před zhoubnými Miliony chvilek", jak se tyto nomenklaturní kádry z Věštírny StB = Prognostického ústavu AV opět krásně shodují.
POKLÍNÁM tisíckrát Tuneldědka seniora i juniora za jejich zhoubný vliv a činy za posledních 30 let jejich Hrůzovlády Tunelů, defraudací a zkrátka všelijakých Mega Zlodějen a jeho Mafiánskou amnestii :!: :!: :!:

17. 11. 1989 byli jak bestiálně zmlácení studenti a občané, tak zasahující Orgáni MV zneužiti opravdu vysokou hrou "proreformní" Tunelářské kliky KSČ, StB a KGB, CIA. Maskva s Gorbačovem si přáli odstranění zkostnatělých Jakeše, Husáka a celého ÚV. Ani Jakeš, Indra, Štěpán nebyli, opravdu nebyli tak debilní, aby na Mezinárodní den studenstva a 50. výročí bestiálního vraždění CS studentů němci dali příkaz na krvavé zmasakrování studentů na Národní. Za vším lze hledat Gorbačova, KGB, budoucí Tuneláře StB a státních podniků zahraničního obchodu a Prognostického ústavu AV. Mnozí tito ostatně figurovali v tehdy prvním Tunelu a to výstavbě hotelu Forum v půli 80. let, kde korupcí a Tunelováním zmizeli první miliony v kapsách "reformistů" PZO, KSČ a StB.

Za Totální zničení Českého národního průmyslu, obchodu a peněžnictví a poté levný výprodej cizákům Kolonizátorům "investorům", bude Zločinec Tuneldědek Klaus a spol. proklínáni dalšími generacemi, staletí v budoucnosti. Nejviditelnějším výsledkem jejich "transformace" jsou žebrácké příjmy mediánu občanů česka při 100 NÁSOBNÉM zvýšení nájmů a všeobecně cen realit, kdy navíc jimi zdeformaovaný "trh", lépe řečeno lichváři a realitní spekulanti se zkorumpovanými poslanci a radními vyvolali zmrazením výstavby nových bytů astronomický růst cen realit a jejich skupování podivnými existencemi, Mafiány z Východu i Jihu Evropy....

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... e-40303610

„Bydlení je základní životní potřeba, která se v České republice stává stále méně dostupnou,“ potvrdil hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček. Dodal, že i když se loni dokončilo nejvíce bytů od roku 2010, stále to bylo o 21 205 méně než v roce 1989. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Tehdy bylo dokončeno 55 073 bytů.
V následujících třech dekádách se takto vysokého počtu dokončených bytů již nikdy nepodařilo dosáhnout. Křeček upozornil, že v průměru se jich do loňska každoročně postavilo 29 813, přičemž existovaly opravdu špatné roky jako 1995, kdy bylo dokončeno pouze 12 998 bytů."

Více už netřeba ke ZŮDNÉMU ZLOČINECKÉMU režimu nastolenému po roce 1989 netřeba psát
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 16. 11. 2019 17:30

Meles nesmysly sasku. 8-P
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 16. 11. 2019 17:34

Navleč se do ltx a neotravuj, úchyle :D
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 17. 11. 2019 22:04

Tak jsem přežil dnešní oslavu 30 jáhru PROVOKACE "progresivního reformního" křídla KSČ, StB, KGB a CIA na Národní, tehdy s jasným cílem probudit spokojeně v relativním blahobytu spící většinu CS občanů a odstartovat MAJETKOVÝ puč s krytím frázemi o demokracii, svobodě, pravdě a lásce...
neosobně
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků