Faily platebních karet

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rafaa 26. 8. 2020 08:53

Asi se to hodí do tohoto vlákna:
Přišla mi nová MC karta od ČSOB (samozřejmě by měla být bezkontakní) ale karta funguje pouze kontaktně. Stalo se mi jen jednou v Tescu že karta pípla a platba proběhla, ale druhý den už ne. Zkoušel jsem to v jiných obchodech na různých terminálech, ale žádný terminál nereaguje po přiložení karty. No, říkám si asi je ta karta nějaká vadná.
Tento týden přišla manželce nová MC karta od KB a má úplně ten stejný problém. :shock: Kontaktní platba je v pohodě, ale bezkontaktně se jí podařilo zaplatit jen jednou a to také zkoušela v různých obchodech a terminály na kartu nijak nereagují. Tak asi opět vadná karta, která je úplně nová? Stalo se to také někomu?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 8. 2020 09:00

Mně KB nefunguje při bezkontaktních vkladech do bankomatu KB (u jiného jsem nezkoušel)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 8. 2020 09:22

Jako je to asi blbá náhoda, ale stát se může. Mně takhle došla první mototechna karta s nefunkčním čipem a musel jsem jí vyměnit. Jenom bych se napřed ujistil, že nemá ten čip jenom deaktivovanej kvůli bezpečnosti. To se asi moc nestává, ale kdyby náhodou...
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 8. 2020 20:42

Nová KK ČDOB několik dnů bezkontaktně stávkovala na některých terminálech, poté se rozběhala a jde s ní platit i na problémových terminálech z prvních dnů.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Blekp 26. 8. 2020 21:56

Mám také stejný problém s novou KK Poštovní spořitelny, z 6 plateb se bezkontaktně povedla jen jedna. To samé s debetkou PS. Stejně to má i moje matka a teta, vždy se povede bezkontaktně cca každá 10. platba. Matka tam volala a prý to prověří.
Blekp
Kolemjdoucí

Předchozí stránka