eBay - čím nejvýhodněji platit

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 8. 2019 20:27

to mi něco připomíná:

"Ale jo, našel. Na dně zamčené registračky, a tu vecpali na zrušený záchod a na dveře dali ceduli Pozor, leopard!."
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod evlo 24. 8. 2019 09:18

chapu tu jeho flustraci z ebay pri revolut placeni, ale nechapu jak prisel na tu castku a uz vubec ne jak to vzniklo, tam podle me fakt musel o dochazet ke konverzi

u toho twista jsem v rychlosti na webu nic o konverzi 2% pod karetni asociaci nenasel a pisou tam vedeni 99kc a nevim jak je problem to zrusit, viz. tedka moje zkusnost z komercky, neprijde me to moc zajimave
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 8. 2019 10:42

naopak Twisto je dobrý počin!
https://www.twisto.cz/vychytavky/karta/
+3 % - 5 % = -2 %
za úplatu naučím používat google: https://blog.twisto.cz/podminky-programu-2-cash-back/
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 24. 8. 2019 10:56

Twisto Premium je na 3 měsíce zdarma, založení je nejlepší přes Rohlik.cz, dostaneš 600 kreditů na zaplacení. Po 3 měsících si to jednoduše přepneš na základní tarif, karta ti zůstane, ale dočasně blokovaná.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 24. 8. 2019 11:35

No a jde to online zrusit nebo ne teda?
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 24. 8. 2019 14:00

Jde to zrusit emailem.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 28. 8. 2019 10:42

Navazující dotaz - kdy nejvýhodněji platit?
Například vidím, že v 10:00 byl kurz libry 28.57 a o hodinu později v 11:00 28.40. Řekněme, že kurz bude dále postupně klesat. Pokud chci nakoupit za výhodnější kurz než 28,57, kdy nejdříve musím kartou zaplatit? O hodinu později? Až následující den? (kdy začíná z tohoto pohledu nový den u visa / mastercard)?
Pokud si najdu kurz u kartové společnosti, např. Visa Currency Exchange Calculator, kde se uvádí "Rates apply to the date the transaction was processed by Visa; this may differ from the actual date of the transaction." - dá se nějak spočítat, kdy bude platba zpracována? Jak moc se může lišit čas zpracování od provedení platby? Den, dva? Záleží tento čas i na konkrétní bance? Je pravda, že visa má v úterý horší kurzy nebo je to hoax? Atd., spousta otázek :-)
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Předchozí stránka