Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 22. 4. 2021 17:21

A já si říkal, že se svými 30 nákupy jsem žabař :-) A dělal jsi legitimní nákupy ? Tzn. ne dobíjení peněženek apod.. Oni sice psali, že to nepočítají mezi soutěžní nákupy, ale člověk nikdy neví..Počítali se nákupy nad 100 Kč, tak to jsi dobrý, tolik nákupů..To asi nebudeš mít limit jako já 10 000 Kč (více jsem nechtěl).
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 22. 4. 2021 17:32

já to používám ke každodennímu placení už od té doby, co kartu začali vydávat (kvůli odměnám na kreditce). Takže vše byly normální běžné platby v obchodech a pár na internetu. Limit mám 50k.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 23. 4. 2021 22:32

Dá se nějak zbavit měsíčního paušálního poplatku 39 Kč?
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 4. 2021 23:48

Asi ne... :-(
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 4. 2021 05:27

Zbavit se poplatku za vedeni podle mne nejde. Musis si ho vykompenzovat bonusy na kreditce, slevou 40 haliru na litr pri tankovani u Cepra a nebo uhradou poplatku z bodu za dopravu z nakupu na Mall.cz.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 24. 4. 2021 05:36

Ani když chce klient ukončit smlouvu, tak mu v rámci retence nenabídnou zrušení měsíčního paušáu? Nezkoušel někdo?
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 4. 2021 07:29

Ještě jsem o žádném takovém případu neslyšel.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 4. 2021 18:19

Prijemne prekvapeni pri platbe v Rakousku. Zatim apka ukazuje kurz 25,93 za EURo. Uvidime, jak se zauctuje.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2021 00:56

Čekal bych po zaúčtování mnohem horší kurz, dejte pak vědět, jsem zvědav.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 4. 2021 12:34

Kuna blokovana kurzem 3,44.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2021 15:15

No není to žádnej šlágr, ale vyloženě špatné to není.
Zatím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 4. 2021 17:02

No ja jsem poteseny, ze to je stejny kurz jako ma RB smenarna za poplatek 39 mesicne.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 4. 2021 19:57

Proč takové spekulace?
https://mallpay.cz/caste-dotazy/karta/jakym-kurzem-se-prepocitava-platebni-transakce-v-zahranici píše:Jakým kurzem se přepočítává platební transakce v zahraničí?

Při zaúčtování platební transakce provedené v cizí měně se při přepočtu na CZK používají kurzy ČSOB deviza prodej. Pro přepočet v pracovní den se použije kurz platný v den zaúčtování, jinak kurz z předchozího pracovního dne. Pokud není měna platební transakce uvedena v kurzovním lístku ČSOB, pak použije ČSOB výše uvedený přepočet na částku, kterou obdrží z karetní asociace. Kurzovní lístek najdete zde: https://www.csob.cz/portal/lide/kurzovni-listek

Ty karty vydává ČSOB - proč by tyto měli být něčím výjimečné, aby používali jiné kurzy než karty, které ČSOB vydávali historicky třeba jiným firmám/bankám (Oberbank, WSPK, Sberbank CZ, Cool karty a pod.)? U všech blokace probíhala kurzem velmi blízkým středu, po zaúčtování obvyklý kurz deviza-prodej...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2021 21:27

Ano, já nespekuluju, takhle to právě očekávám.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 4. 5. 2021 13:10

Dostali jste vsichni slevovy kod na 300kc? (sleva z vyuctovani)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků