Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 5. 2022 13:52

Milos píše:[i]ČSOB ... PayPal ...

:?:
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 20. 5. 2022 13:56

PaySec?

Edit:
A modri jsou ODSaci nebo Smoulove? :D
Naposledy upravil zivan dne 20. 5. 2022 15:14, celkově upraveno 1
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 20. 5. 2022 14:04

Jejda :roll:, jsem se upsal, správně měl být samozřejmě PaySec. PayPal nemá s ČSOB nic společného. Modří ale vědí ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 5. 2022 15:08

Jo Pejsek, to jo.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 5. 2022 12:02

Milos píše:Řekl bych, že se z červených čísel jen tak nedostanou a celé to ukončí, podobně jako jejich předchozí nevydařené projekty PayPal a Coolkartu.

To klidne muzou, protoze vetsi ***** sluzbu jsem uz fakt nevidel :grr:
Priklad: nasbiram tam ty body, pak chci tedy koupit slevovej kupon napr do kosik cz. Bud tam tu a tam koupim ten za 50czk, kdyz ale zrovna bych uzil lepsi tak tam neni tj ten 200czk :D Takze aneb sleva za body je na nic :D
Bezna kk, kde proste leda muzes pucit prachy a vratit.
Sleva na vyuctovani taky uz moc neni, ted mi tu jeden kod diky zdejsim fungoval a to je asi tak vsechno.

Uz i to amaterske, mas nekde jim nahrat vypis z uctu pri zadosti, chtej vypis nekdy z mesice 08/2021, pak se zjisti ze prijem je uvedenej spatnej, to je divny ze to nesedi :D Potom si tam s nima pises a tak zjistej ze jim teda je lepsi poslat vypis aktualni aby prijem sedel :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod regin 21. 5. 2022 14:53

Řekl bych, že ty slevy na vyúčtování zrušili právě kvůli tomu, aby aspoň trochu snížili ta červená čísla (ale vůbec netuším, jak velký podíl ty slevy tvořily).

Jinak si u takovýchto služeb vždycky říkám, že nechápu, jak by se tohle mohlo vyplácet, jak by to mohlo generovat nějaký zisk. Na druhou stranu se na to dívám ze svého způsobu používání, tedy jen takové služby, které jsou bez poplatku, vždy splácet včas a vše naráz (bez dělení do dalších měsíců).
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 21. 5. 2022 16:12

Ten jejich zisk by měl plynout z toho, že někdo nesplácí v bezúročném období. Těch rozdílů oproti kreditní kartě (snad?) zas tolik není.

Taky mám problém uplatňovat body za slevy. Vždy jako na potvoru tam ta využitelná chybí. Posledně tam chyběly komplet slevy na Mall.cz ... Body se mi neutěšeně zvyšují, kdybych dokázal uplatnit polovinu, byl bych za to rád.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 21. 5. 2022 16:33

Takže když to shrnu, tak tyhle služby spoléhají na lidskou blbost. :D
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 21. 5. 2022 17:22

Což je ale poměrně zoršířená vlastnost. :D
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 5. 2022 20:16

regin: urcite, proto mam i zname co nikdy kk nechtej a rikaj ze i kdyz by mohli nekde neco usetrit staci jim jedna banka a jedna debetka :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod regin 22. 5. 2022 06:35

Já také nikdy KK neměl (když nepočítám mallpay), ne proto, že bych se bál, že to nebudu včas splácet, ale protože mi nikdy nepřišla výhodná. Odrazovaly mne hlavně měsíční poplatky a nezajímavé / nepotřebné výhody:
    - slevy v obchodech, kde nenakupuji nebo je nemám v okolí
    - nevyužitelné výhody např. související s cestováním ať už "vlastním" (slevy na benzín) nebo ve spojitosti s dovolenou (jízdenky / letenky, letiště, hotely, ...) - auto nemám, na dovolené nejezdím
Navíc má měsíční útrata kartou v obchodech je hodně nízká, nepřesáhne 3000 Kč a jeden nákup téměř nikdy nejde přes 200 Kč. Tedy až na výjimky, jako když kupuju třeba novou ledničku, ale to je "politováníhodná událost, ke které dochází nanejvýše jednou za 10 let" (konkrétně u té ledničky to bylo po 21 letech). :)

Až teprve mallpay mne zaujala, i když až zpětně po prvním nákupu na e-shopu tehdy ještě bez registrace a až zavedli reálnou kartu bez měsíčního paušálu:
    - karta bez poplatku
    - velká sleva na 1. nákup na mall.cz (bohužel s ledničkou to nevyšlo)
    - slevy na vyúčtování, které u mne tvoří (tvořily) docela velké procento
    - řemeslník zdarma (stihl jsem 1x využít)
    - prodloužené záruka (zatím jsem nemusel využít)
    - výběr z bankomatu ČSOB zdarma, který se bere jako platba (myslím, že u jiných KK se hned úročí)
    - možnost poslat peníze na účet
A to jsem ještě "uměle" navýšil obrat na kartě tím, že přes ni platím věci, které dřív šly trvalým příkazem nebo inkasem (viz poslední bod).
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 22. 5. 2022 09:18

A co ty slevy do vyúčtování za body, ty už nebudou? Nějak jsem tu zaznamenal, že zneplatnili i ty kupóny, co si tu někdo nakoupil dopředu?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 5. 2022 10:27

staci kontaktovat support a zneplatnene kody obnovi(ty s exspiraci 31.12.2022)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jjrr 22. 5. 2022 10:53

A to že jsou už třeba použité nepoznají? :nenapadne
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 5. 2022 10:59

Nepouzite nakoupene predem samozrejme, ktere zneplatnili pred pouzitim z neznameho duvodu. Ale po reklamaci obnovi platnost.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků