Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod johnny.ka 24. 11. 2022 21:24

Předpokládám správně, že je validní scénář poslat si nějaké peníze z volného limitu na svůj vlastní účet a do vyúčtování je úročit? Píšou, že peníze lze poslat komukoliv na český účet, takže by v tom asi neměl být žádný problém.
johnny.ka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 24. 11. 2022 21:40

Předpokládáš naprosto správně :-)
Milos
Inventář


Odeslat příspěvekod Adamák 26. 11. 2022 19:32

Přijde nějaké potvrzení o účast v losování, když 5x zaplatím kartou?
Adamák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ladisg 26. 11. 2022 19:36

Skip pay mám založené, teď jsem aktivoval kartu v aplikaci(plastovou ještě nemám). Mohu tedy v klidu koupit zboží na CZC a dostanu tu slevu 2000 na první nákup. Úplně se v tom neorientuji a nerad bych něco pokazil. Předpokládám, že při placení stačí zadat číslo te Skip Pay karty( jako by se platilo kreditkou). Děkuji ladisg
ladisg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas1107 26. 11. 2022 19:38

Předpokládáš naprosto správně
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 26. 11. 2022 20:36

Adamák píše:Přijde nějaké potvrzení o účast v losování, když 5x zaplatím kartou?
Ne.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 11. 2022 23:03

ladisg píše:Skip pay mám založené, teď jsem aktivoval kartu v aplikaci(plastovou ještě nemám). Mohu tedy v klidu koupit zboží na CZC a dostanu tu slevu 2000 na první nákup. Úplně se v tom neorientuji a nerad bych něco pokazil. Předpokládám, že při placení stačí zadat číslo te Skip Pay karty( jako by se platilo kreditkou). Děkuji ladisg

Můžeš, takto jsem nakupoval min sobotu..myslím, že v út přistálo 2000,- zpět..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubilka 27. 11. 2022 10:13

Zdravím. Zvažuji založení Účtu na zkoušku.
1. Pokud bych využila doporučení někoho z vás, dostanou oba po 500,- Kč nebo jen doporučující?
2. Ale pak už by se mě asi netýkala odměna 1500,- Kč z prvního nákupu?
3. Když bych se rozhodla po nějaké době změnit Účet na zkoušku na Účet Plus, získám kartu a s při nákupu a splnění těch 5 plateb 2x500,-Kč?
bubilka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas1107 27. 11. 2022 10:28

Odměny jsou jen za Plus účet. Pak dostaneš vše.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 11. 2022 14:01

Umí skipkarta bezkontaktní platby? Tři vlnky na ní jsou, ale nechce se jí.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 27. 11. 2022 14:13

Karta umí bezkontaktní platby. Před tím ji ale musíš alespoň jednou použít kontaktně, podobně jako jiné platební karty. Udělal jsi to?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 11. 2022 14:39

Kontaktně jsem v bankomatu změnil PIN. To nestačí?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 11. 2022 15:01

U některých to stačí, u některých ne a musíš provést kontaktní platbu, např. u kreditek HB v době Cetelemu nestačilo změnit PIN v bankomatu a musel jsem provést kontaktní platbu, aby se nová karta aktivovala i pro internetové transankce, u obnovené už to nebylo potřeba dělat.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peliculiar 27. 11. 2022 17:51

johnny.ka píše:Předpokládám správně, že je validní scénář poslat si nějaké peníze z volného limitu na svůj vlastní účet a do vyúčtování je úročit? Píšou, že peníze lze poslat komukoliv na český účet, takže by v tom asi neměl být žádný problém.
Milos píše:Předpokládáš naprosto správně :-)

Tuto možnost registruju déle, ale vzhledem k tomu, že ze spořících účtů obvykle nejdou odesílat trvalé platby, tak jsem o tom dosud vůbec nepřemýšlel. Mohou se ti, kteří každý měsíc vyluxují Skip Pay a úročí na svém SÚ podělit o to, jak s prostředky (včetně trvalých plateb) nakládají, aby to bylo efektivní a zároveň co nejméně pracné?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků