Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 27. 11. 2022 18:06

Nějak nechápu, jak souvisí trvalé platby a Skip Pay. To takové platby neumí, nebo ano? Každopádně já trvalé platby "řeším" tak, že žádné nemám. Pravidelné platby, které by mohly být trvalé, platím přes Twisto Snap.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 27. 11. 2022 18:23

@peliculiar: Pokud je pro tebe příliš složité a pracné ručně převést peníze ze SkipPay na nějaký tvůj SÚ, nechat je tam 50 dnů úročit a pak je poslat zpět na SkipPay, tak o tom nepřemýšlej i nadále :roll:
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 27. 11. 2022 21:20

dr._lukas píše:
ladisg píše:Skip pay mám založené, teď jsem aktivoval kartu v aplikaci(plastovou ještě nemám). Mohu tedy v klidu koupit zboží na CZC a dostanu tu slevu 2000 na první nákup. Úplně se v tom neorientuji a nerad bych něco pokazil. Předpokládám, že při placení stačí zadat číslo te Skip Pay karty( jako by se platilo kreditkou). Děkuji ladisg

Můžeš, takto jsem nakupoval min sobotu..myslím, že v út přistálo 2000,- zpět..


A to musela být SKIP pay založena nějak přímo přes CZC? Já to teď zakládal přes odkaz moje doporučení manželce a jsem z těch možných odměn volaký zmatený, na co teda nakonec budu mít nárok. Děkuji
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 27. 11. 2022 21:42

Založení přes tvůj odkaz ničemu nevadí. Pokud chceš získat odměnu 2000Kč za nákup na CZC, tak musíš jako první nákup SkipPay kartou provést nákup na CZC.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 11. 2022 22:29

Přesně tak, nakonec dosáhneš na odměny ve výši 3.500,-..dvojku CZC, dvakrát po pětikilu za placení a nakonec pětikilčo za založení přes odkaz.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 27. 11. 2022 23:03

regin píše:Nějak nechápu, jak souvisí trvalé platby a Skip Pay. To takové platby neumí, nebo ano? Každopádně já trvalé platby "řeším" tak, že žádné nemám. Pravidelné platby, které by mohly být trvalé, platím přes Twisto Snap.

No, trvalé příkazy jde posílat ze Skip Pay mnohem snáz než přes Twisto - s ním jsem začínal. Naneštěstí jsem nepřišel na způsob jak to u Twista automatizovat a poté co Mall Pay přišlo s "inovací" služby platebních příkazů i na trvalé příkazy, to s radostí využívám a na Twisto jsem v podstatě zanevřel.
Milos píše:@peliculiar: Pokud je pro tebe příliš složité a pracné ručně převést peníze ze SkipPay na nějaký tvůj SÚ, nechat je tam 50 dnů úročit a pak je poslat zpět na SkipPay, tak o tom nepřemýšlej i nadále :roll:

To jsi mi to teda nandal! (y) :) Vůbec jsem nepobral pointu tvého příspěvku ...

Problém není převést peníze ze Skip Pay na SÚ, ale jak z SÚ platit trvalé příkazy. To je důvod proč to zatím nedělám, protože Skip Pay trvalé příkazy zaplatí, kdežto většina SÚ nikoliv, pokud by mělo být řešením platit trvalé příkazy z BÚ, pak není důvod si posílat peníze ze Skip Pay a můžu to dělat přímo tam.

Placení trvalých příkazů přes Skip Pay je super protože pak to zaplatím kreditkou a mám z nich 1% zpět. V podstatě bych si musel vybrat mezi úrokem z SÚ a nebo cashbackem a já hledám způsob jak by se to dalo zkombinovat, cashback z trvalých příkazů převýší zůročení částky ze Skip Pay na SÚ.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 27. 11. 2022 23:19

Trvalé příkazy umí například SÚ v Maxbance nebo SÚ v UCB (BÚ Další).
Jinak těch kreditek, které dávají cashback za splacení SkipPay, postupně ubývá.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 28. 11. 2022 00:37

peliculiar píše:V podstatě bych si musel vybrat mezi úrokem z SÚ a nebo cashbackem a já hledám způsob jak by se to dalo zkombinovat, cashback z trvalých příkazů převýší zůročení částky ze Skip Pay na SÚ.
Vybírat si nemusíš, pošleš vše do Maxbanky na spořák, tam jdou trvalé příkazy a je dobrý úrok a další měsíc splatíš kreditkou (ideálně těsně po výpisu kreditky) a hned znova pošleš do Maxbanky. Máš cashback i úrok, ten dokonce z cca dvojnásobné částky než je rámec SkipPay.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 28. 11. 2022 05:03

peliculiar píše:No, trvalé příkazy jde posílat ze Skip Pay mnohem snáz než přes Twisto - s ním jsem začínal. Naneštěstí jsem nepřišel na způsob jak to u Twista automatizovat a poté co Mall Pay přišlo s "inovací" služby platebních příkazů i na trvalé příkazy, to s radostí využívám a na Twisto jsem v podstatě zanevřel.
Já naopak využívám Twisto, které mi z platby na účet umí udělat platbu kartou. To Skip Pay neumí. Tedy myslím, že to neumí, ale možná se pletu. O těch pravidelných platbách jsem také nevěděl. Do nabídky Poslat peníze nelezu.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod faun1 28. 11. 2022 08:54

Jenom se ještě pro sichr zeptám. Dělám první nákup v czc.cz, jakou platbu mám vybrat? Mám dát "kartou online", nebo "vyzkouším a platím do 14 dnů - skip" ? Samozřejmě chci tu 2000 odměnu.
Díky
faun1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas1107 28. 11. 2022 09:04

Kartou online.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod beet 28. 11. 2022 09:05

Adamák píše:Přijde nějaké potvrzení o účast v losování, když 5x zaplatím kartou?


Ne, žádné potvrzení nechodí.
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod faun1 28. 11. 2022 09:39

Pro ty co ještě on-line nenakupovali. Je třeba mít naistalovanou Skip Pay aplikaci, bez ní nelze platit.
faun1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lungaj 28. 11. 2022 12:43

myšpulín píše:Takže platit vyučtování Skippay jinou kreditní kartou může mít drobnou výhodu v odložení platby a splnění minimálního obratu pro bezplatné vedení tam kde je požadováno.

A je vůbec možné zaplatit vyúčtování Skippay jinou kartou? U předčasného splacení části limitu tuto možnost nevidím (jen bankovní převod), u měsíčního vyúčtování (ještě jsem neměl) to bude jinak?
lungaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 11. 2022 12:55

ano, pote lze splatit jinou kartou
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků