Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filas81 3. 12. 2022 21:00

no mně zatím nepřišla ani na konci měsíce ani po pěti platbách, tak asi zkusím tu jejich akci platťe až po vánocích a využiji až v lednu, snad to přijde do té doby...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 3. 12. 2022 21:09

Dal bych tomu pár dnů. Ono se dá říct, že když přijde později, bude to lepší. Platnost těchto kódů bývá 60 dnů a pokud má někdo kód za doporučení a pak další 2 za ty platby, asi bude docela těsné zvládnout využít všechny.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 12. 2022 21:28

To by mě také zajímalo, jak někdo, kdo získal např. 5 kódů za doporučení na 500 Kč během několika dnů, je s platností 60 dnů uplatnil, když při měsíčním vyúčtování lze uplatnit jen jeden slevový kód.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 3. 12. 2022 21:39

Před platbou za první vyúčtování jsem využil kód za doporučení nového klienta, který mi přišel emailem asi týden poté, co si založil účet.
Přitom mě vůbec nenapadlo, že jich nejde použít víc najednou. Těch pět plateb jsem uskutečnil teprve před dvěma týdny, takže na odměnu je asi ještě čas.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 12. 2022 22:08

MirekM. píše:To by mě také zajímalo, jak někdo, kdo získal např. 5 kódů za doporučení na 500 Kč během několika dnů, je s platností 60 dnů uplatnil, když při měsíčním vyúčtování lze uplatnit jen jeden slevový kód.


to jsem se ptal take...tohle nemaji domyslene, ale prepokladam, ze by platnost kodu proklientsky prodlouzili
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod regin 3. 12. 2022 22:30

Třeba to právě domyšlené mají, aby někdo nevyužíval kódy příliš často nebo aby nezískával mnoho kódů naráz. Když získám více kódů najednou, v optimálním případě využiju 3 (za předpokladu, že jsem ještě nezaplatil vyúčtování). První použiju okamžitě, druhý za měsíc a poslední za 2 měsíce. Ostatní kódy propadnou.

Možná by to ale šlo reklamovat. Myslím, že tu někdo takhle platnost kódu reklamoval, ale to byl kód koupený, který měl platit o dost déle než jen 60 dnů.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 4. 12. 2022 07:49

Anebo kód prodat jiným uživatelům?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 12. 2022 10:25

Pokud je ale přenosný jako stovkaproradost.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod J-the-K 5. 12. 2022 22:09

SkipPay mi neustále nabízí zvýšení limitu. Chtěl bych se zeptat, zdali nevíte, jestli umožňují i snížení úvěrového rámce, kdybych to v budoucnu potřeboval?
J-the-K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 5. 12. 2022 22:11

Nabízí zvýšení? Mně tvrdili, že zvýšit nejde, že mám "co jsem si vybral". Já si přitom limit nevybral, ale byl mi přidělen.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 5. 12. 2022 22:13

Byl na to banner na webu i v appce, kliknul jsem a dnes přišel mailem dodatek a navýšeno bez problému. Ale pravda je, že jsem to při zařizování dával nižší, než bylo maximum.
JakubAsgard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 5. 12. 2022 22:18

J-the-K píše:SkipPay mi neustále nabízí zvýšení limitu. Chtěl bych se zeptat, zdali nevíte, jestli umožňují i snížení úvěrového rámce, kdybych to v budoucnu potřeboval?

Snížení úvěrového rámce je v budoucnu samozřejmě možné, na základě žádosti.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 5. 12. 2022 22:22

Právě koukám do appky a nic nevidím. Ani na webu. Asi je to selektivní. Jen ve FAQ vidím:
Můžu si navýšit limit v účtu Plus?
Ano, v případě že jste si zvolili nižší limit, než který jsme vám v žádosti o účet Plus nabídli. Stačí kliknout na banner s nabídkou navýšení limitu v Zákaznické zóně nebo v mobilní aplikaci. Ale pozor, jde to jenom do 3 měsíců od zřízení účtu Plus.
Nižší limit jsem si (asi) nevybral a 3 měsíce jsem už o nějaký ten rok prošvihl.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod J-the-K 5. 12. 2022 22:31

Jo jo, mám to teprve chvíli a přemýšlím, jestli toho využít. Některé banky údajně snížení limitu nenabízí a je jedině možné kreditní kartu zrušit a žádat novou. Akorát pokud vím, Skip Pay neumožňuje po zrušení kreditky založení nové, tak se pro jistotu ptám.
Přílohy
Screenshot_20221205-222852.png
J-the-K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 5. 12. 2022 22:41

Ten kávovar tam mám taky, ale horní banner ne.
regin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků