Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod BLAZCZ67 6. 12. 2022 20:15

V září to fungovalo takhle (mail po dotazu kdy dostanu kod na slevu)

2x500 Kč získáte při splnaneí podmínek, tedy přidání mallpay karty do GooglePay a Applepay do 14 dní od podepsání smlovy. To proběhlo následujicí den. Minimálně 5 plateb také proběhlo.
Také vám byl zaslána zpráva s touto nabídnout, ta vám byla odeslána 10.9.2022 a ve zprávě bylo uvedeno, že do 30 dní vám přijde první slevový poukaz a za dalších 30 druhý.
Doporučuji tedy ještě vyčkat do uplnynutí 30 dní, zpravidla poslední den je poslána zpráva se slevovým poukazem.

A skutečně to bylo tak, že na uzavřené vyúčtování za září přišel kód 9.10.
BLAZCZ67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peliculiar 6. 12. 2022 21:06

Mimochodem, měl by někdo z nových klientů slevový kód na vyúčtování z té poslední akce s tím, že by věděl, že ho nedokáže využít? Před časem se to tu také řešilo (1, 2, 3) ... Kdyby ano, byl by někdo ochoten se za určitých podmínek podělit?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-the-K 7. 12. 2022 00:03

obbr píše:K čemu je dobré si nechat snížit limit?


Chci využít jejich nabídky na zvýšení limitu. Bude se to hodit kvůli autopůjčovně v zahraničí. Naopak bych ale rád měl možnost někdy v budoucnu před žádostí o hypotéku snížit úvěrový rámec, aniž bych o SkipPay kartu přišel.

Sotva využívám současného přiděleného limitu 10k Kč. Mám to spolu s druhou kreditkou do zálohy, kdyby před výplatou přišly nečekané výdaje. (Zrovna měsíc zpátky to přišlo vhod, když jsem musel nechat vyměnit poškozené čelní sklo u auta.) Jinak SkipPay jsem si založil jen kvůli tomu, že v případě potřeby umožňuje bezúročně vybrat hotovost, resp. zaslat peníze na jiný účet. Naopak druhou kreditku si ponechávám z důvodu, že je na rozdíl od SkipPay karty embosovaná.
J-the-K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nikko 7. 12. 2022 00:06

J-the-K píše:
obbr píše:K čemu je dobré si nechat snížit limit?

...Chci využít jejich nabídky na zvýšení limitu. Bude se to hodit kvůli autopůjčovně v zahraničí....

Autopůjčovny v zahraničí prý chtějí jen embosované kreditní karty, takže SkipPay jim nemusí vyhovovat.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J-the-K 7. 12. 2022 00:21

No ano, proto mám druhou embosovanou kreditku, která se dá přednabíjet. Třeba ze SkipPay. :D
J-the-K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beet 7. 12. 2022 14:51

nikko píše:
J-the-K píše:
obbr píše:K čemu je dobré si nechat snížit limit?

...Chci využít jejich nabídky na zvýšení limitu. Bude se to hodit kvůli autopůjčovně v zahraničí....

Autopůjčovny v zahraničí prý chtějí jen embosované kreditní karty, takže SkipPay jim nemusí vyhovovat.


To asi jak kde, ne? Před měsícem jsem byl v Belgii a normálně jsem použil HB kreditku, bez nejmenších problémů.
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2022 18:14

V Evropě embosovanou KK obvykle nepožadují, v rámci jiných světadílů ten požadavek ale bývá.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 7. 12. 2022 21:43

Zvláštní, já i moje partnerka máme MALL Pay karty, které jsou embosované ... nebo mi něco uniká?

peliculiar píše:Mimochodem, měl by někdo z nových klientů slevový kód na vyúčtování z té poslední akce s tím, že by věděl, že ho nedokáže využít? Před časem se to tu také řešilo (1, 2, 3) ... Kdyby ano, byl by někdo ochoten se za určitých podmínek podělit?

... nikdo?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 12. 2022 21:43

Dotaz nováčka. Používají se ty všemožné slevové kódy jen po měsíčním vyučtování nebo jak formulace při jejich zaslání naznačují, rovněž během měsíce při jednotlivých platbách?
"Dárkový poukaz platí 14 dní na první nákup nad 500 Kč. Po dokončení nákupu na e‑shopu zadejte kód v Zákaznické zóně na Skip Pay. Kód nezadávejte na e‑shopu, to by byla marná snaha."
Např. tento doprovodný text mi v tom moc jasno nedělá...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2022 22:02

peliculiar píše:Zvláštní, já i moje partnerka máme MALL Pay karty, které jsou embosované ... nebo mi něco uniká?

Možná ti uniklo, že ty máš MallPay kartu a řeč byla o SkipPay kartě. Předpokládám, že jejich provedení se liší.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 7. 12. 2022 23:12

To beru, ale Skip Pay existuje 2 měsíce, takže kolik bude těch se Skip Pay kartou oproti těm s MALL Pay kartou?
Jinak tedy sorry ...
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-the-K 7. 12. 2022 23:50

No na Skip Pay kartě hlavně není uvedené jméno držitele. A tuším, že to platí i v případě Mall Pay karty.
J-the-K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 8. 12. 2022 05:04

Není, ale to asi není povinný platební údaj, číslo karty a expirace jsou embosované.
jjrr
Trvalý BAN


Odeslat příspěvekod bodyczech 8. 12. 2022 09:57

bodyczech píše:Dotaz nováčka. Používají se ty všemožné slevové kódy jen po měsíčním vyučtování nebo jak formulace při jejich zaslání naznačují, rovněž během měsíce při jednotlivých platbách?
"Dárkový poukaz platí 14 dní na první nákup nad 500 Kč. Po dokončení nákupu na e‑shopu zadejte kód v Zákaznické zóně na Skip Pay. Kód nezadávejte na e‑shopu, to by byla marná snaha."
Např. tento doprovodný text mi v tom moc jasno nedělá...

Tak vyřešeno, některé kódy se vztahují na ten základní účet a tam se zadávají po provedeném nákupu v zákaznické zóně. U účtu plus se dle infolinky všechny obdržené kódy zadávají až po vyúčtování. Poslali mi nějaké slevy ještě než jsem dokončil žádost o účet plus, odtud tedy malý zmatek...
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků