Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod d1vine 22. 1. 2023 14:45

Ještě zkoumám popisek, co je u toho poukazu na 500 Kč za to, že jsem byl doporučen:
Dárkový poukaz má platnost 60 dní od jeho získání a platí pro nákup s minimální hodnotou 501 Kč. Doporučujeme neotálet a využít jej co nejdříve. Poukaz zadávejte při platbě nákupu zde v Zákaznické zoně.

Tím "Poukaz zadávejte při platbě nákupu" myslí měsíční vyúčtování? Nákup = vyúčtování? Nebo mám nakoupit přes eshop, zadat platbu online a budu nějak přesměrován na stránky Skip Pay, kde kód zadám? :nenapadne
d1vine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 1. 2023 16:15

Slevove kody lze uplatnit pouze na mesicni vyuctovani, bez ohledu na to co SkipPay oficialne pise (nesmysly).
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 22. 1. 2023 16:15

já to použil na vyučtování na začátku měsíce, zeptá se tě to před platbou celého vyúčtování
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 1. 2023 16:18

Na infolince mně vysvětlili, že to tak jak píšou (neotálet) funguje jen u těch, co nemají kartu.
Jelikož kartu mám od počátku registrace, nemohu jejich tvrzení u bezkaretní verze SkipPay ověřit.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 22. 1. 2023 19:54

Kdo má účet SkipPay bez karty (Účet Na Zkoušku), tak opravdu může slevový kód uplatnit z každého nákupu nad 500Kč, jelikož měsíční vyčtování těmto klientům nechodí.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 1. 2023 10:42

Máte někdo vyzkoušené, zda platba skipkartou posledního dne v měsíci ráno/odpoledne/večer pondělí/sobota/neděle spadne už do vyúčtování dalšího měsíce? Nebo je to v každém případě zaúčtováno do stávajícího?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 1. 2023 11:21

Nektere platby koncem prosince (provedene 31.12.) spadly az do lednoveho vyuctovani.
Dle informace z infolnky pry o zarazeni do konkretniho vyuctovani rozhoduje datum aktivace uctu a ne kalendarni mesic, tuto informaci mam ale jen zprostredkovane od znameho ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 1. 2023 12:15

To by bylo divné, ne? Jak by to mohlo fungovat?
Podle mého je to akorát o tom, jestli se s měsíčním vyúčtováním počká, až budou zaúčtované všechny platby uskutečněné v daný měsíc, nebo naopak se v nějaký konkrétní čas udělá vyúčtování a platby v ten moment ještě nezaúčtované spadnou do následujícího měsíce. Případně se třeba na zaúčtování ani nečeká, co já vím :hm
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 1. 2023 12:50

Všude je standardní, že se platba musí nejdříve zaúčtovat, teprvé poté se započítá, tak proč by to měla mít ČSOB jinak podla data provedení?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 1. 2023 14:06

Ten SkipPay to mel na prelomu mesice zmatene, ja jsem provadel platby i tesne pred koncem prosince a jak uz jsem zminoval, tak platba z 31.12. uz mi spadla az do ledna, ale to podivne bylo zejmena to, ze tesne po zacatku ledna, kdy se v IB/SB objevilo nove lednove vyuctovani, tak ta celkova castka se pak jeste nejakou dobu (asi 2 dny?) prubezne menila, tak jak se tam dodatecne postupne zauctovavaly jeste platby provedene 28.12. a 29.12.
V ten okamzik myslim ani nesedela ta celkova castka oproti tem pohybum, to uz si ale nepamatuji presne, jen vim ze tam opravdu byly zmatecne informace, ktere se pak po par dnech napravily.

EDIT:
I z toho duvodu (a take kvuli otestovani) jsem 1.1. neprovedl splatku cele castky (ta se mi v tu chvili jeste menila pod rukama), ale nejprve jen castecnou splatku (s uplatnenim slevoveho kodu) a az pozdeji jsem pak provedl splatku zbyvajici castky.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlkoslav 27. 1. 2023 14:59

No, pokud je to takto, tak asi budou ve vyúčtování všechny platby za daný měsíc. Škoda. :-|
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evelista 31. 1. 2023 21:57

Skippay mi vypovedeli :)
nedoporucuji, je to muj osobni nazor na sluzbu
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 22:11

Jaký byl důvod výpovědi? Co se jim nelíbilo?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod eetg 1. 2. 2023 05:26

Vybral peníze, nechal je úročit jinde a pak je splatil v bezúročném období, takto stále dokola?
eetg
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod faun1 1. 2. 2023 08:38

Když někoho doporučím, já dostanu 500,- . Doporučený dostane jenom 500,-, nebo ještě může využít i slevu 1500,- (2000,-) na první nákup?
faun1
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků