Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 5. 2022 14:20

jjrr píše:A to že jsou už třeba použité nepoznají? :nenapadne


To právě poznají.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 5. 2022 15:41

regin píše:- řemeslník zdarma (stihl jsem 1x využít)

Jo to tam je? :) Jsem mel vymenu syfonu u umyvadla cca 2400czk (kdyz to chces hned) :)
Jsem na to uplne zapomel, ale hadam ze kdyz bych prvne kontaktoval nejakou tuhle sluzbu (tusim ze mela i Hello Bank neco tak platne jen uz to asi skoncilo), tak mi toho premeslnika sezenou mozna za 14dnu nebo za mesic jak to dnes pres prostrednika chodi :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod peliculiar 22. 5. 2022 15:54

jjrr píše:A to že jsou už třeba použité nepoznají? :nenapadne

Nejvtipnější je, že v aplikaci nejde poznat, zda už "nakoupené" slevy byly nebo nebyly využity. Resp. já jsem zjistil, že jedna sleva údajně využita byla a druhá ne, jen díky metodě pokus / omyl a kontaktování podpory.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 22. 5. 2022 16:44

ripper6 píše:
regin píše:- řemeslník zdarma (stihl jsem 1x využít)

Jo to tam je? :) Jsem mel vymenu syfonu u umyvadla cca 2400czk (kdyz to chces hned) :)
Tohle měli dříve, ale pak to zrušili a zavedli prodlouženou záruku. Já měl podobný problém (tekoucí voda k sousedům). Napřed jsem to řešil přes pojištění. Ale to mi po nějaké době (hodině?) zavolali zpět, že bohužel v mé lokalitě nikoho neseženou. Pak jsem si vzpomněl na mallpay a zkusil to přes ně. Po chvíli zavolal řemeslník, že jako kdy se může stavit. Takže vše vyřízeno ještě ten den. No a krátce na to (možná tak za týden nebo dva) tuhle službu zrušili.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 22. 5. 2022 21:11

audiobullys píše:...přišel mi nakej email o zřízení slevy 10 procent na všech benzinkach...

Funguje i na "internetové" platby za dobití Tankkarty Easy od Benziny..
Z ověřovací koruny (po přidání Mallpay karty do aplikace Benziny) to po zaúčtování automaticky vrátilo 10 hal.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tobias1 23. 5. 2022 10:26

Prosím o zaslání kodu do SZ pro registraci uctu plus do Mallpay. Dekuji

-- 23. 5. 2022 11:30 --

Už mám , Děkuji
tobias1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 1. 6. 2022 07:34

Neví někdo, jestli ta akce, že pošlou 100 Kč kupón za přidání karty do Google Pay, stále platí?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 1. 6. 2022 13:07

Ani nevím, že taková akce byla.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 6. 2022 11:18

To je idiotská firma. Chtěl jsem založit účet, už jsem ho kdysi měl. Na webu mi to napsalo, že už se známe, ať si obnovím heslo. Přijde mi mi odkaz do emailu, obnovím heslo, ale na nové heslo se nelze přihlásit. Tak volám linku a na lince dozvěděl, že pokud někdo v minulosti smlouvu u nich vypověděl, tak už nikdy s nimi žádnou novou s nimi nemůže uzavřít. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 6. 2022 12:00

Nj, stejne jako v pripade CSOB KK, stejna firma.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod lukas1107 6. 6. 2022 12:25

Ani Twisto nejde obnovit.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2022 12:16

Odložené platby Mall Pay budou ve ztrátě další tři roky, chystá se změna názvu
https://www.lupa.cz/aktuality/odlozene- ... ena-nazvu/

Myslím, že tři roky nevydrží a zabalí to dřív...
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod icemat 9. 6. 2022 19:38

Jenom 15 tisíc klientů? Vždyt je to nejlepší kreditka, která nikde ve světě nemá konkurenci.
icemat
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 6. 2022 08:12

v čem prosím je ta její bezkonkurenční výhoda? (že by v kvalitním supportu)
Naposledy upravil ROlda78 dne 10. 6. 2022 08:33, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2022 08:30

Mozna to bylo mysleno jako sarkasmus, ale...jedna z vyhod je bezplatnya bezurocny prevod kreditniho ramce na ucet(sporak), moc kreditek tuhle vyhodu nema(napr. HB to jiz zatrhla, v minulosti ZUNO kreditka)...coz aktualne pri 50 000 udela cca 160Kc netto, a odpada pracne honeni bonusu na jine karte...

dale, splaceni dluhu na mall pay lze jinou kartou a dostat dalsich 250Kc vratky platici kartou... 410Kc za 5 min. prace, proc ne.

dalsi vyhody(aktualne teda nelze ziskat), ale mam za body nakoupenych nekolik 200Kc kuponu jako slevu na vyuctovani

ono se toho nazbira, neni to az tak spatna karta...
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků