Zrušení účtu - online

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 13:04

ROlda78 píše:evlo je brepta, on to vlastně zrušit nechtěl,
když zjistil, že ho potřebuje, aby mohl měnit šeky
zrusil jsem to pres airbank IB, na pobobcce me rekli, ze to nejde, nevim proc bych si to vymyslel zrovna u kb
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 9. 2019 13:11

A mohl bys mi, prosím, vysvětlit, jak tedy lze zrušit účet, který nejde zrušit ani na dálku ani na pobočce? Nechci z Tebe dělat debila, fakt mě to zajímá protože mi přijde, že jinak to ani nejde.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 13:40

vzdyt je to o prispevek nad tvou otazkou
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 9. 2019 13:56

Ale Kodex mobility tu vždy nebyl, jde z hlediska historie českého bankovnictví stále relativně o novinku. Je tedy jasné, že nějaká cesta ke zrušení účtu i před Kodexem existovat musela, žádné že to "nejde". Spíš si z tebe na pobočce KB vystřelili a doufali, že tak zůstaneš jejich klientem a budeš platit a platit :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 13:58

asi to slo na te konkretni pobocce kde jsi to zalozil nevim, nepatral jsem potom, nerekli me to sami odsebe a i kdyby, tak je to jedno. Ze ta pani na pobocce lhala nebo nevedela, nebo nevim co je samozrejme mozne, opet, vyresil jsem to, dal me to nezajima, jen jsem se podelil o vtipnou realnou zkusenost.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 9. 2019 14:50

Přesně tak, mobilitu jsem nemyslel, každej účet z podstaty věci musí jít zrušit i bez mobility. Ano, je možné, že mysleli konkrétní pobočku, ale mám pocit, že zrovna u KB jsem rušil, nechtěli to zrušit na jiné pobočce, ale nakonec to zvládli (nějak si to mezi pobočkami přeposlali). Přišlo mi, že jsou nějak za rušené účty penalizováni, nebo prostě jen byli líní.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hvala 6. 9. 2019 18:21

Nechci rušit debatu o nějakém nezrušitelném čtu od Komerčky... ale můj původní dotaz byl o něčem jiném:

- už mám existující účet u Airbank
- už mám existující účet u Moneta
- mám účet u banky #3 který nechci a který lze zrušit jen na pobočce
- na účtu #3 nemám žádné závazky, úvěry apod., jen malý kladný zůstatek

Umožňuje ten kodex mobility zařídit, že Airbank/Moneta vyřídí to zrušení místo mě, já podám žádost online, nebudu nic dalšího muset dělat a jenom přijde zůstatek do staronového účtu?
hvala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 6. 9. 2019 19:07

Ano.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 6. 9. 2019 19:09

NE
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 9. 2019 20:20

možná
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 7. 9. 2019 07:07

Jo.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 9. 9. 2019 20:58

Creditas: https://www.facebook.com/creditascz

CREDITAS ... Pokud máte účty, které nevyužíváte a chcete je ukončit, prosím, zašlete nám zprávu ze svého internetového bankovnictví a my zařídíme vše potřebné. Přeji Vám krásný nedělní podvečer, Veronika, Péče o klienty, Banka CREDITAS
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 9. 2019 00:57

@iglooo Creditas:
To je nejaka novinka, ja kdyz jsem ted nedavno rusil prebytecne sporici ucty, musel jsem osobne na pobocku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 9. 2019 07:18

No, je klidně možné, že "zařídíme vše potřebné" znamená "odepíšeme vám, že musíte na pobočku a tam si musíte vyřídit vše potřebné". Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 10. 9. 2019 07:54

Před pár dny mě taky poslali na pobočku :)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků