Zrušení účtu - online

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 10. 9. 2019 17:24

Já nemusel na pobočku,"zařídili vše potřebné", poštou mi poslali tiskopis a podepsané/ ověřený podpis/ jsem to poštou poslal do banky.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 10. 9. 2019 17:33

hmm tak to uz je jednodussi zajit na tu pobocku
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 10. 9. 2019 17:46

To neni, kdyz je daleko.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 10. 9. 2019 18:00

Pobočku mám daleko,jasně že to vyjde levněji poštou.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 9. 2019 20:25

Zedna1 píše:@iglooo Creditas:
To je nejaka novinka, ja kdyz jsem ted nedavno rusil prebytecne sporici ucty, musel jsem osobne na pobocku.

Tak aktualni novinka primo z CREDITAS, napsal jsem jim pres IB, ze by (tak jak je to obvykle v jinych bankach) mohli zavest moznost zruseni stareho nepouzivaneho sporiciho uctu primo v IB misto nutnosti to osobne rusit na pobocce, zejmena kvuli jejich nesmyslne politice zavadeni stale novych typu sporicich uctu, misto aby jen menili urokove sazby u tech stavajicich.

Zde je podstatna cast odpovedi:

...
reaguji na Vaši zprávu z internetového bankovnictví týkající se zrušení nepoužívaných účtů přímo v internetovém bankovnictví.

Váš námět na přidání uvedené funkce předám na oddělení, jež má vývoj internetového bankovnictví v kompetenci. Aktuálně je možné účet zrušit i přes zprávu z internetového bankovnictví, kde specifikujete číslo účtu.

Věřím, že Vás potěším informací, že nový Spořicí účet + je vyvinutý tak, aby na základě vývoje finančního trhu docházelo pouze ke změně úrokového bonusu. Zakládání nového spořicího účtu nebude zapotřebí.
...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 19. 9. 2019 09:51

Tak asi v Creditas levá ruka neví, co dělá ta pravá.

Psal jsem jim stejný dotaz a odpověď byla, že zrušit lze buď na pobočce a nebo pokud mám u nich podpisový vzor tak poštou s ověřeným podpisem.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 19. 9. 2019 09:59

Chtel jsem na uctu take uklidit nepotrebne sporaky a cizomenove ucty a odpovedeli mi uplne stejne, ze jen na pobocce ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 9. 2019 13:03

DoubleSix píše:...nebo pokud mám u nich podpisový vzor tak poštou s ověřeným podpisem.

Poštou s ověřeným podpisem by to snad mělo jít bez ohledu na to, zda člověk má u nich podpisový vzor.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2019 14:30

tak kb pres airbank zruseno, zadne poplatky, jak psali nejaci lide, asi, na internetu, kb nechtela, nebo pokud jo, tak ne explicitne po me, nejjednodussi zpusob zruseni :)
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 18. 2. 2020 11:55

Tak jsem se v lednu rozhodl pres apku monety zrusit účet u fio.Konkretne k 17.2.2020. Vse potvrzeno na zacatku bankou. No ale 18.2.2020 ucet fio stale zije bez jakehokoli zduvodneni.Nemate nekdo zkusenost?
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 18. 2. 2020 11:57

Ta samá zkušenost s mobilitou přes Unicredit.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 2. 2020 12:09

Požádal jsem přes Air bank o zrušení BÚ J&T. Air bank sdělila termín 17. 2. Nasypal jsem na BÚ pro jistotu ještě 500 Kč (měl jsem jej vynulovaný) dle rad z Air bank. 17. 2. zmizel BÚ v IB J&T a dnes (18. 2.) přistálo 500 Kč na účtu v Air bank.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Caramba007 18. 2. 2020 13:00

Ve formulari se vyplnuje kdy ma dojit k prevodu penez a zruseni uctu, ale to automaticky neznamena, ze se ucet realne zrusi. Od tohoto datumu zacne bezet vypovedni lhuta, zpravidla 30 dni. Banky to maji ruzne, nektera vypoji z IB hned, jina to necha bezet do uplneho konce. Zalezi taky jestli jste k tomu uctu meli kartu atp. Zkratka neni to nic neobvykleho pokud ucet i po tomto datu vidite v IB.
Caramba007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matlal 18. 2. 2020 14:53

No jo ale ono se nestalo vubec nic,penize zustaly na puvodnim uctu.Takze tato teorie je licha.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 18. 2. 2020 15:11

Me prevedli to rezervovane kilo, ale účet pořád žije, převáděl jsem cca před půl rokem.
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka