Zrušení účtu - online

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 10. 9. 2019 18:24

Já nemusel na pobočku,"zařídili vše potřebné", poštou mi poslali tiskopis a podepsané/ ověřený podpis/ jsem to poštou poslal do banky.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 10. 9. 2019 18:33

hmm tak to uz je jednodussi zajit na tu pobocku
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 10. 9. 2019 18:46

To neni, kdyz je daleko.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 10. 9. 2019 19:00

Pobočku mám daleko,jasně že to vyjde levněji poštou.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 9. 2019 21:25

Zedna1 píše:@iglooo Creditas:
To je nejaka novinka, ja kdyz jsem ted nedavno rusil prebytecne sporici ucty, musel jsem osobne na pobocku.

Tak aktualni novinka primo z CREDITAS, napsal jsem jim pres IB, ze by (tak jak je to obvykle v jinych bankach) mohli zavest moznost zruseni stareho nepouzivaneho sporiciho uctu primo v IB misto nutnosti to osobne rusit na pobocce, zejmena kvuli jejich nesmyslne politice zavadeni stale novych typu sporicich uctu, misto aby jen menili urokove sazby u tech stavajicich.

Zde je podstatna cast odpovedi:

...
reaguji na Vaši zprávu z internetového bankovnictví týkající se zrušení nepoužívaných účtů přímo v internetovém bankovnictví.

Váš námět na přidání uvedené funkce předám na oddělení, jež má vývoj internetového bankovnictví v kompetenci. Aktuálně je možné účet zrušit i přes zprávu z internetového bankovnictví, kde specifikujete číslo účtu.

Věřím, že Vás potěším informací, že nový Spořicí účet + je vyvinutý tak, aby na základě vývoje finančního trhu docházelo pouze ke změně úrokového bonusu. Zakládání nového spořicího účtu nebude zapotřebí.
...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Předchozí stránka