Okamžitá platba

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 5. 2021 12:33

Air Bank během dubna snížila limit pro odchozí okamžité platby. Klienti teď mohou v jedné transakci odeslat maximálně 50 tisíc korun, zatímco dřívější limit byl 400 tisíc. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42557 ... ite-platby
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmiczek 4. 5. 2021 13:04

Nedá se někde v AirBank nastavit aby byla okamžitá platba automaticky zaškrtnutá?
harmiczek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 4. 5. 2021 13:08

pokud vím, tak stejně jako v čsob neee :-(
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 5. 2021 16:30

S tím mě také ČSOB pěkně se*e.
Člověk musí pořád dávat pozor..
anonymni

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 5. 2021 17:20

Zrovna dneska jsem se v Airbank opět nachytal. Rychle jsem psal příkaz a samozřejmě nezaškrtl okamžitou platbu...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 5. 2021 17:36

DrumSession píše:Air Bank během dubna snížila limit pro odchozí okamžité platby. Klienti teď mohou v jedné transakci odeslat maximálně 50 tisíc korun, zatímco dřívější limit byl 400 tisíc. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42557 ... ite-platby


To by tak hralo, aby to lidi pouzivali.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 5. 2021 19:22

harmiczek píše:Nedá se někde v AirBank nastavit aby byla okamžitá platba automaticky zaškrtnutá?

Taky mi to v IB párkrát dost narušilo plány... V SB si to lze nastavit v šabloně, pak to běží i v IB.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 5. 2021 21:35

harmiczek píše:Nedá se někde v AirBank nastavit aby byla okamžitá platba automaticky zaškrtnutá?


Bylo by to krásný! Ale okamžitý platby si může cílová banka dočasně zakázat, zatímco normální platby budou fungovat vždycky. Tak se obávám, že Air Bank nebude chtít okamžitý platby automaticky povolovat, aby v tom nebyl pěknej zmatek :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 5. 2021 21:47

Ha, Franklin zije. Copak asi Marylin.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirik74 5. 5. 2021 06:42

Od června výrazně stoupne limit. Bohužel to bude závazné jenom pro příchozí platby. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42427 ... upne-limit
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 5. 5. 2021 12:03

Ale taky tam je, že RB má v plánu snížit odchozí okamžité platby na 100 000 Kč. Doufám, že se tato "móda" nerozšíří dále. Už Airbank jsem kvůli tomu úplně diskvalifikoval, ted se časem přidá i RB, kterou reálně využívám a ten plánovaný limit mě dost omezí - budu muset posílat podle situace třeba 5 až 10 okamžitých plateb, namísto 2/3 plateb.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 5. 5. 2021 15:10

Čistě ze zvědavosti - úplně pochopím, když nebudeš chtít odpovědět. Jaký máš praktický důvod k tomu pravidelně potřebovat okamžitou platbu na milion korun? Nějak si nedokážu představit, k čemu by se to mohlo hodit, zvlášť když se to dá takhle rozsekat na části.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 5. 5. 2021 15:19

Já třeba pravidelně posílám k 1. v měsíci z RB 1,2 mio z Gold konta na 3x,takto to budu muset kouskovat.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 5. 5. 2021 16:11

A u tohoto případu bude tolik vadit, když to nebude okamžitě, ale v rámci pár hodin při normální platbě?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 5. 5. 2021 16:34

Není to pravidelně, ale typicky, když měním přes devizovku větší objem peněz. Jde o to, že se pak snižuje komfort. Na to jsem chtěl poukázat.
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků