jak platit v Paname?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pabloson 8. 1. 2020 12:29

noi2: ted ma turkish airlines nake terminy do brezna za 11,5k, jinak ja resilna yberii za podobnou castku pred pul rokem.

Xls: tim zda se to musi zaplatit jejich kartou jsem si nebyl jistej apotom co sem to koupil mallkou sem volal na csob infolinku a tvrdili mi ze se to pojisteni vstahujena osobu a ne na kartu takze to plati i kdyz sem platilmallkou. Taky me toprekvapilo a zkousel sem to pak dohledat v podminkach a to ze by na to crstovko bylo nutne zaplatit jejichkartou sem tam nenasel (jen u pojisteni nakupu, le to je neco jineho). Tak budu verit.

Jinak ted jedu z te doporucene alfa prague vpanske pasazi.a dali mi kurz 22,73 a nechali me ochotne navolit male bankovkyjak sem potreboval.

v tu chvili mel revolut kurz na prodej usd: 22.72 a mastercard: 22.697 takze zame spokojenost a diky za doporuceni
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 8. 1. 2020 13:04

Není zač, Alfa prostě smysl má. A díky za tu informaci s tím pojištěním letu. Nicméně, já se na tohle ptal v červenci přímo bankéře a ten zase tvrdil, že ta letenka zaplacená musí být tou kartou stejně jako v případě toho pojištění elektroniky. Takže teď je otázka, kdo věděl a kdo hádal. Stejně bych to projistotu zaplatil tou jejich kreditkou, ať je klid. Ušetřit stovku nebo dvě na bonusu a pak se dohadovat, jestli to krytý je nebo není mi za to asi nestojí. Ještě někdo další, kdo má ohledně toho nějaké informace?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 8. 1. 2020 18:53

Pabloson píše:noi2: ted ma turkish airlines nake terminy do brezna za 11,5k, jinak ja resilna yberii za podobnou castku pred pul rokem.
Jo to jsem zaregistroval. Loni bylo z Německa za 8.3k, ale to jsem letěl do Vietnamu a chtěl Panamu nechat na letošek.
noi2
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků