Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 10. 2014 11:04

Pán je evidentně blb a ještě se tím chlubí v novinách... :oboze .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 22. 10. 2014 07:07

Na pobočce mě ukecali na Style kartu. celý měsíc jsem s ní platil a těšil se na 2%. Včera jsem dostal prémii 94,-Kč na místo nějakých 360,-. Pak jsem zjistil, že je to jen za transakce v kamenném obchodě. To mi jaksi zapomněli na pobočce říct. :(
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 10. 2014 07:29

retron píše:
PULPANM píše:
fremantle píše:Rodsten: KK DE LUXE byla předtím k eKontu Komplet zdarma (při útratě nad 10.000 Kč), nyní bude vždy zpoplatněna 59 Kč měsíčně (mimo eKonta Komplet pak bude vždy za 129 kč měsíčně).

kalion: Je to paušální platba, inkasovaná je vždy pokud máš nastaveno plné inkaso (nastavené inkaso minimální splátky sankionováno není).



Takhle by to být mělo jen u KK vydných po 1.12.2014, u dříve vydaných KK k ekontu komplet a při útratě Kč + 10000/měs je vedení stále grátis

tuhle informaci mas jasne potvrzenou z banky?


Ahoj, tuhle info jsem dostal emailem od osobního bankéře, takže myslím, že to i tak bude

-- 22. 10. 2014 07:30 --

kalion píše:Na pobočce mě ukecali na Style kartu. celý měsíc jsem s ní platil a těšil se na 2%. Včera jsem dostal prémii 94,-Kč na místo nějakých 360,-. Pak jsem zjistil, že je to jen za transakce v kamenném obchodě. To mi jaksi zapomněli na pobočce říct. :(


Ahoj, no to je bohužel pravda, vratka 2% je jen při placení v kamenném obchodě...teď už to víš...
Na platbu přes net používám CITI nebo DINNERS.
Dinners sice nemá vratky, ale má body z platby do programu, kde se dá něco za body vybrat.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod zRB2 23. 10. 2014 11:09

FYI zmena na postu generálního ředitele...
zRB2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalion 23. 10. 2014 11:19

Co to bude pro nás znamenat?
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 23. 10. 2014 11:40

nic
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 23. 10. 2014 18:10

staci pro smart konto zadarmo udelat mimo jiné jen tri platby po 1 kc? nebo musí byt platba kartou? dik
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zRB2 23. 10. 2014 19:03

3 odchozi platby po 1 Kč a příchozí v součtu alespoň 15tis Kč
zRB2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zRB2 25. 10. 2014 21:43

Asi nebude překvapením, že u spořícího účtu budeme po novém roce snižovat úrok.
Zatím se mluví o dvou sazbách 0,7 a 1,2 %... nevim jestli to bude "ala" zuno, Equa nebo jinak.
zRB2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filip893 2. 11. 2014 22:25

Raiffeisenbank si jako první česká banka půjčila za hypotéky v eurech. A levně

http://archiv.ihned.cz/c1-63030280-raif ... ch-a-levne


Raiffeisenbank v aukci prodala balík hypotečních zástavních listů splatných za pět let, přičemž investoři se spokojili s výnosem 0,75 procenta ročně.
Banka prodala na zahraničních trzích balík papírů za celkem půl miliardy eur.
Takto velikou emisi zatím žádná česká banka neudělala.
Raiffeisenbank podobně jako většina českých bank financuje své úvěry převážně z vkladů. Od této transakce si slibuje, že na nich do budoucna nebude tak závislá.


Něco mi říká, že úrokové sazby většiny spořících účtů v příštím roce klesnou až někam k technické nule.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 11. 2014 22:58

Něco mi říká, že celá skupina RB je těžce v Piheli a prodělala neskutečné peníze na Balkáně... A že se snaží z českých a polských poboček, které jako jediné zatím vydělávají, dojit maximum. A něco mi říká, že to přeženou a dojné krávy půjdou do pr....yč.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 11. 2014 11:05

filip893 píše:Něco mi říká, že úrokové sazby většiny spořících účtů v příštím roce klesnou až někam k technické nule.


No tak peníze zašijeme doma do trezorů.. zadarmo těm ku**** nikdo půjčovat nebude ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 11. 2014 11:50

Něco na tom je...
Sice peníze ve štrozoku nic moc, ale je pravda, že grátis půjčovat těmto molochům se mi také moc nechce
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 3. 11. 2014 13:41

Zrovna v pátek mi docela otravně a agresivně volali. Stejně to nemělo vůbec žádnou logiku, nebyli schopní nabídnout naprosto nic konkurenceschopnýho, menší rozsah služeb, než mám jinde zdarma, mi nabízeli za 129,- měsíčně a ještě se divili, že to nechci.
Teď čím větší svrab, tím víc budou tlačit na pilu, a bude to čím dál tím horší. Ještě si musím zrušit jejich KK, stejně je nepoužitelná.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil 3. 11. 2014 14:44

Dneska jsem zrovna kreditku rušil,půl roku se mi válela v šuplíku. Slečna na pobočce se divila, ale nenabídla nic.
bufalobil
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků