Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 6. 5. 2015 16:49

:-):-) a jestli před pobočkou neuděláš 10 kotrmelců, tak ti ji taky nezruší.:-):-) Jdi na pobočku a trvej na svém, ať s tebou sepíšou výpověď (tak jsem to udělal já) nebo pošli doporučeně výpověď poštou. To by jsme po vánoční akci měli KK od RB tady všichni a napořád a já už ji víc než měsíc nemám a žádný účet jsem u RB nikdy neměl.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 6. 5. 2015 17:05

Má RB lepší kreditku, než Easy? V RSTS mi nabídli, že si můžu vybrat i nějakou "vyšší" kreditku, měli by mi ji dát zdarma.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 6. 5. 2015 17:24

Style i Deluxe jsou lepší než Easy, vrací až 2% (při obratu nad 10tis/mes), style max. 500, deluxe max 1000 za měsíc kromě transakcí na internetu. Obe maji moznost prodlouzeni zaruky o 1 rok zakoupenych elektronickych veci. Deluxe ma navic Sphere VIP a pomerne pouzitelne autopojisteni. Style je k eKonto Komplet zdarma, Deluxe za poplatek 59.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 6. 5. 2015 17:39

Zatím zjisťují, bez zadání nějakého čísla účtu u jakékoliv české? banky je prý nepustí systém zadat výpověď kreditní karty. Slečna se snažila, volala na podporu, a nic. Pan ředitel pobočky neví vůbec nic. Ale velmi se báli mi dát potvrzení, ze jsem chtěl zrušit kreditku a bez nahlášení čísla účtu to nejde. Byli slušní, ale nevím, kde je dána povinnost mít účet. Teda sami přiznali, ze taková povinnost není, jen jejich systém to vyžaduje. Tak pokračování příští týden.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 6. 5. 2015 18:15

Když jsem rušil Style kartu tak jsem taky musel na pobočce nadiktovat číslo nějakého BÚ. Easy kartu budu ale časem rušit písemnou výpovědí a jak si to pak v bance zprocesují je mi jedno.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 6. 5. 2015 18:59

refedr píše::-):-) a jestli před pobočkou neuděláš 10 kotrmelců, tak ti ji taky nezruší.:-):-) Jdi na pobočku a trvej na svém, ať s tebou sepíšou výpověď (tak jsem to udělal já) nebo pošli doporučeně výpověď poštou. To by jsme po vánoční akci měli KK od RB tady všichni a napořád a já už ji víc než měsíc nemám a žádný účet jsem u RB nikdy neměl.


Přesně tak, já už takto zrušil několik účtu, včetně ČS. Jsou to sice náklady navíc na ověřený podpis a poštovné, ale stačí to. Mi pak z ČS volali a snažili se mně na pobočku dostat. Zeptal jsem se, v čem je ta výpověď chybně napsaná ? Vzdali to. Stejně bych takto poslal výpověď i KK u RB. Já to ale řešil telefonicky, protože jsem chtěl KOMPLET a KK zdarma v retenci a přesně toto jsem dostal.
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 5. 2015 05:22

retron píše: Style je k eKonto Komplet zdarma, Deluxe za poplatek 59.


Neni to naopak?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 06:23

Není. ;-)

Style je "nižší" úroveň (ač obě jsou MC World), v tarifu eKonto Komplet ji lze mít zdarma (samostatně stojí standardně 59 Kč, možná ji ještě ale lze získat přes bankovnipoplatky.com na 2 roky zdarma), kdežto De Luxe stojí v Komplet kontě 59 Kč (a samostatně 129 Kč)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 5. 2015 10:02

Jj, ja to jenom rychle preletl a pochopil, ze eKomplet je zdarma, ne karta...ale hned se mi to nezdalo, ze by ucet byl k nizsi karte zdarma a k deluxe za poplatek.

Protoze mne bankerka vcera uvedla v omyl, resp. manzelku, kdyz ji tvrdila(krome ruseni papiroveho vypisu se ptala na IB ke KK), ze muze mit "nejake" konto zdarma k RB Style vc mobilu...

Jinak samozrejme IB nelze ke KK mit, jak je uvedeno na tom letacku, takze opet zavadejici letacek(kde mimo jine vubec neni nic psane o zpoplatneni pairoveho vypisu, kdyby si to neprecetl zde na foru , ani nevim)...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 5. 2015 10:02

Jj, ja to jenom rychle preletl a pochopil, ze eKomplet je zdarma, ne karta...ale hned se mi to nezdalo, ze by ucet byl k nizsi karte zdarma a k deluxe za poplatek.

Protoze mne bankerka vcera uvedla v omyl, resp. manzelku, kdyz ji tvrdila(krome ruseni papiroveho vypisu se ptala na IB ke KK), ze muze mit "nejake" konto zdarma k RB Style vc mobilu...

Jinak samozrejme IB nelze samostatne ke KK mit, jak je uvedeno na tom letacku, takze opet spatne formulovane informace(kde mimo jine vubec neni nic psane o zpoplatneni papiroveho vypisu, jenom bla bla o elektronickem vypisu, kdyby si to neprecetl zde na foru, ani nevim a pristi mesic zjistim nauctovani)...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 5. 2015 11:15

A k té KK je teda třeba mít účet nebo ne?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 7. 5. 2015 12:07

není
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 12:13

KK lze mít samostatně, ale není přístup do IB a nově nyní už nebude ani v ceně (zdarma) papírový výpis, nově za 19 Kč měsíčně, ale dokážou ho naštěstí aspoň poslat na mail...

Jinak na tohle si svého času nelajzla ani UCB - ta taky posílala jen papírové výpisy (k samotným kreditkám snad taky kdysi neuměla IB, pak spustila odlehčenou verzi "Online Card"), ale výpisy zpoplatnila až byla možnost toho online náhledu a stáhnutí v IB.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 5. 2015 12:29

A RB umí jen online náhled na KK bez nutnosti zakládat běžný účet?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 12:40

Neumí.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků