Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 10. 7. 2015 14:30

Nejsem si jistý, jestli soukromé subjekty jsou povinny akceptovat DS, řekl bych že ne.

Není ale pravda, že nemůžeš výpověď poslat poštou, a že musíš výpověď podat osobně. Já už párkrtát karty nebo účty vypovídal, kartu jsem přestřihl, vložil do obálky a poslal výpověď poštou - podpis úředně ověřil. Pokud ale budou tvrdit, že kvůli AML zákonům tě musí vidět osobně, asi s tím nic nenaděláš, banky jsou poserové a často se nesmyslně odvolávají na AML. Nechal bych si to ale od nich poslat písemně a na telefonické výzvy nereagoval.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 10. 7. 2015 16:07

To už si příležitostně zajdu na pobočku až budu mít cestu kolem, dál se systémem bojovat nebudu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1maty1 15. 7. 2015 22:05

Kdyby někdo chtěl ekonto komplet za 69 měsíčně s povinností 5000 obratu měsíčně, nebo smarta za 0 s obratem taky 5000, a ještě 1,3% na BÚ, tak se mi ozvěte
1maty1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrhule 16. 7. 2015 20:17

Co ta nová akce na KK? Do konce srpna platíme první nákup (max 1000) za vás?
Je to pro všechny nebo jenom pro vybrané?
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 7. 2015 08:27

nikde jsem o tom nečetl, ale řekl bych, že to bude akce jen pro nové klienty.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 7. 2015 08:50

Co tak nějaké detaily, nebo nejlépe link na podmínky té marketingové akce? V newsletteru o tom nic není (sice je starší a zjistil jsem, že jsem prošvihl možnost půlročního předplatného na Elle/Apetit zdarma za žádost o bezkontaktní nálepku) a jinak dle stránek má aktuálně probíhat do konce záři jen akce pro telefonický prodej přes Business Media: https://www.rb.cz/attachments/PI/pravid ... -media.pdf
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1maty1 17. 7. 2015 16:44

podmínky jsou jednoduché
obrat 5000 a pro nové klienty. Je třeba voucher. Na webu to není.
1maty1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 7. 2015 17:03

1maty1: Bavíme se tady o kreditce, OK? Tvoje náborové akce tady nikoho nezajímají - a hlavně když už, tak to eKonto má smysl jen zdarma a bez podmínky obratu (Komplet tak třeba cpou kliošům RSTS)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 17. 7. 2015 22:33

Moje otázka zní. Dává RB retenci pokud si zařídím eKonto Komplet+ SÚ a pohrozím odchodem třeba po 2 měs k UCB?
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 7. 2015 23:05

Retence jsou velmi individuální, tohle ti s jistotou nikdo nepotvrdí ani nevyvrátí, vyzkoušet to ale můžeš.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod mrhule 19. 7. 2015 10:40

Pulpanm >> není to jen pro nové klienty - právě, že mi to vyskočilo po přihlášení do IB
Obrázek

edit >> ted když na to koukám tak to vypadá, že platí asi pouze pro "předschválené KK
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 7. 2015 20:51

aha, tak já nabídku na kartu, i když už jednu deluxe mám, v nabídce také vidím, ale bez hlášky o bonusu 1000 Kč.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 7. 2015 10:13

Tohle jsem si v posledním sazebníku (platném od 1. července) pro kreditní karty nejprve ani nevšiml...

RB-ojeb.png
RB-ojeb.png (4.59 ) Zobrazeno 2297 krát

cenik-vytah-kk.pdf píše:3) Směnná přirážka = 0,25 % z hodnoty směnného kurzu střed pro příslušnou měnu transakce podle Kurzovního lístku Banky.

Nevím, kdo vymýšlí u RB tyto změny, ale za něcelé 3 roky se dostat z kurzů karetní asociace se dostat na spread 4,5 % (tzn. rozšíření/zhoršení o více než 4 p.b.), to je umění. Ani 2 % vratka už nyní nevykompenzuje přirážku banky.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 21. 7. 2015 12:38

Aha, už jsem to pochopil. Ze "středu" vypočítávají jen tu přirážku :-)
Naposledy upravil Akciový Klokan dne 21. 7. 2015 12:44, celkově upraveno 1
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 7. 2015 12:41

Mně teda deviza-prodej + 0,25 % z "střed" lepší nepřijde než kurz deviza-prodej bez "směnné přirážky"...
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka