Raiffeisenbank (přechod ING-> RB řešte v tématu ING konto)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod XRPD 2. 3. 2016 21:49

Ještě minulý týden tam bylo :
..Nabídka platí pouze pro nově vydané MALL.CZ kreditní karty, o které klient požádal prostřednictvím této stránky. Neplatí pro stávající klienty Citibank...
a ted
..Nabídka platí pouze pro nově vydané MALL.CZ kreditní karty, o které klient požádal prostřednictvím této stránky. Neplatí pro stávající klienty Raiffeisenbank a.s.

Tak když mám KK DeLuxe tak budu asi bez kuponu...
XRPD
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hakec 2. 3. 2016 21:58

No myslím, že všichni co mají nějakou kreditku od Citibank, jsou od 1.3. zákazníky Raiffaisen a tím pádem se na ně nabídka(bonus) nevztahuje.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 2. 3. 2016 22:01

Podobně jako Iguka jsem včera požádal o tu style RB kartu přes stránky Aukra. Karta předschválena, dnes dopoledne ověření žádosti, odpoledne schválena s tím, že se ozve kurýr. Celkem fofr, nicméně jsem zvědavý na ten Aukro bonus, jelikož mám aktuálně Mallku.

CCa před dvěma měsící, jsem o tu aukro kartu žádal u citi a zamítnuto...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 3. 2016 22:02

Prave to me zajma jak to zas bude, celkove chovani Rajfky ja totiz neznam, takze zda nekomu proste da...jinymu proste neda :D Jinak by to byla nadhera by mohli jeste dat Mall i Aukro tem co nemeli presne tento typ :)

-- 2. 3. 2016 21:03 --

LuiS_666: takze volaj dopoledne, dik.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 2. 3. 2016 22:49

LuiS_666 píše:Podobně jako Iguka jsem včera požádal o tu style RB kartu přes stránky Aukra. Karta předschválena, dnes dopoledne ověření žádosti, odpoledne schválena s tím, že se ozve kurýr. Celkem fofr, nicméně jsem zvědavý na ten Aukro bonus, jelikož mám aktuálně Mallku.

CCa před dvěma měsící, jsem o tu aukro kartu žádal u citi a zamítnuto...

ale já jsem žádal o mall kartu ne o aukro kartu https://kreditka.aukro.cz/?utm_source=A ... ML_Raiffka :-D
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 3. 3. 2016 06:05

ripper6 píše:... Napada me ted, jak by to clovek mohl vobejit a smenit za hotovost? Treba tak to slo jinde u poukazu tzv vraceni zbozi.

Tak na Aukru můžeš sám prodávat, takže stačí nějaké ověření totožnosti a oni ti umožní prodávat přes payu, pod jiným NICKem pak uplatníš ty poukázky za tebou nabízené třeba i fiktivní zboží a Aukro ti je proplatí, akorát si ponechá nějakou malou marži.
http://faq.aukro.cz/19013/19011/32121/co-mam-udelat-proto-abych-mel-v-nabidkach-platebni-branu-pay
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 3. 2016 14:50

osobne2: to vim ale to se me prave nechtelo, ja to tam mam vic trochu anonymni pokud uz neco malo prodavam :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 3. 2016 14:56

Tak se třeba domluv s někým jiným, kdo přijímá platby přes PayU... já bych ty peníze z voucherů za nějakou přiměřenou úplatu (třeba symbolických 33,3333 % :mrgreen:) klidně přijal.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 3. 2016 15:43

Tak jsem požádal o MALLku, kterou mi citi v polovině února vypověděla. Uvidíme :D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 3. 2016 17:03

Ja vim to byla jen uvaha, taky pro lidi co se ptaj. Treba jako se ptali co s kuponama z CZC od HC :D

-- 3. 3. 2016 16:07 --

Tak dnes prisel mail a toto od Rajfky:

oznamujeme Vám, že začátkem března 2016 došlo k převodu vlastnických práv retailového bankovnictví a kreditních karet Citibank na společnost Raiffeisenbank a.s.
Ujišťujeme Vás, že v Raiffeisenbank budete moci využívat svou Citi kreditní kartu i nadále se všemi výhodami jako dosud.

Nyní nemusíte podnikat žádné kroky. Převedení všech Citi kreditních karet do systémů Raiffeisenbank budeme realizovat v několika vlnách v období od května do října 2016. Budeme Vás písemně i pomocí SMS informovat v dostatečném časovém předstihu. Novou kartu Vám zašleme poštou.

To lidem budou teda zasilat i karty s jejich logem? :) Me se ta Citi celkem libi...a u Rajfky ta cernozluta karta. Nejvic me stvou karty vypadaji neco jako Zuno a mBank udajne uz ma tez bilou (mam jeste toho Delfina) :(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 3. 3. 2016 19:56

Měl už někdo štěstí a povedlo se mu získat RB Mall přesto, že má už Citi Mall?
Přemýšlím, že bych to zkusil, přeci jen dalších 2000Kč na Mall + další karta s 2% vratkou by se hodila :)
Ale píšou tam, že to není pro klienty RB a to my už asi jsme :(
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 3. 2016 21:27

fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod muf2muf 4. 3. 2016 00:13

Prologer píše:Ale píšou tam, že to není pro klienty RB a to my už asi jsme :(

Já myslím, že za klienty RB ještě považováni nejsme. Mám Citi Life a už mám schválenou RB Mall. Sice to není karta stejného typu, ale i ta LIfe by se dala považovat za skorosoučást RB. :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luboš 4. 3. 2016 00:37

Tu karta RB Mall je možné požívat i jiných v obchodech nebo je to jen pro Mall?
Je jako klasická kreditka?
Luboš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 3. 2016 01:21

@Lubos
Ta MALL je prakticky identicka s Life, tedy lze s ni platit kdekoliv a kdekoliv se ziskava i ten bonus 2%.
Je to standardni/klasicka bonusova kreditka.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka