Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 1. 2017 12:27

Asi ty vkladomaty ještě od doby, kdy jsem to zkoušel posledně ještě urychlili, protože předtím ty prodlevy byly opravdu hodně dlouhé. Jinak když už ruší ty pokladny, tak by aspoň mohli ty vkladomaty naučit cizím měnám, ty z nich fakt nedostanu, zatímco jeden výběr v měsíci je aspoň bez poplatku, tak aspoň třeba ta eura...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 20. 1. 2017 15:24

retron píše:UCB také okamžitě, u ČS se poslední dobou přípis často zdrží kvůli "zadržení" bankovek ke kontrole..

U UCB se mi téměř při každém vkladu 1 bankovka ze 40 "zadrží" pro kontrolu. Na BÚ je ovšem vždy okamžitě připsáno všech 40 bankovek.

To, že RB neumí připsat vklad okamžitě, je přesně jeden z dalších důvodů, proč nemůže být RB mojí hlavní bankou...
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 1. 2017 16:35

U ČS se mi také připisuje okamžitě i při zadržení bankovky, jediný problém jsem měl zatím s Komerčkou, zadržené bankovky nepřipsala, až asi za 2 dny.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Aleš P. 21. 1. 2017 20:14

V tom https://www.rb.cz/attachments/ceniky/po ... 042017.pdf nedá vůbec vyznat, studoval to někdo? Je tam nějaká nášlapná mina?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod meme1255 21. 1. 2017 21:34

Aleš P. píše:V tom https://www.rb.cz/attachments/ceniky/po ... 042017.pdf nedá vůbec vyznat, studoval to někdo? Je tam nějaká nášlapná mina?

Vklady na Smartu a eKontu Student >:-(
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 21. 1. 2017 21:35

Tak např. se zavádí poplatek za předčasnou splátku půjček (pro místní dojiče bonusů). Drobných změn je tam spousta, celé to taky ještě nemám přečtené.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 1. 2017 21:39

A ruší se i nadstavbové balíčky (neomezených hotovostních transakcí, výběry z bankomatů v zahraničí i u nižších tarifů, notifikace SMS zprávami)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod charman 21. 1. 2017 21:59

Opravdu nevím proč to řešíte. Vy účet u Raifky opravdu míníte dál používat a za něco jim platit. Já tedy ne. Ani náhodou. Nikdy jsem za vklad, výběr, převod a dalších x bankovních operací nikdy nic žádné bance nezaplatil a nemíním na tom cokoliv měnit. Vždyť na trhu je tolik bank. Zrovna z Raifky mi volal borec s nabídkou úvěru. Říkám děkuji za nabídku, ale ČSOB, kde mám také účet mi nabízí už předschválený úvěr za 5.9 % a on - není problém - dáme 4.9 %. Stavte se na pobočku. A to jsem na něj nijak netlačil. Takže nevím, kde je strop - 3.9, 2.9 ? Pozor píši o běžném úvěru né o hypotéce.

Takže využívejte vždy pouze plusy a na mínusy se jim vyserte. Chytrým patří svět a hloupí ať platí. :D :D :D

Pokud jim na to někdo skočí - a že jó - tak Raifce jen gratuluji. Každý svého štěstí strůjce a svých peněz správce.

Asi tak.
Naposledy upravil charman dne 21. 1. 2017 22:10, celkově upraveno 2
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 21. 1. 2017 22:06

No, já ještě nejsem rozhodnutý, jestli si chci nechat kreditku (z historických důvodů zdarma, pokud budu udržovat účet). Takže pro mě osobně bylo užitečné si ty změny projít. A když už jsem si něčeho divného všiml, tak jsem to sem napsal. Sám to nepotřebuji, ale třeba to někomu pomůže. Lepší než nenapsat nic, ne?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Aleš P. 21. 1. 2017 22:16

charman : Právě proto ;-) Chtěl bych to rozklíčovat, protože na webu Raiffky jsou jen takové neurčité bláboly a odkaz na tunu papírů.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 1. 2017 09:07

meme1255 píše:
Aleš P. píše:V tom https://www.rb.cz/attachments/ceniky/po ... 042017.pdf nedá vůbec vyznat, studoval to někdo? Je tam nějaká nášlapná mina?

vklady hotovosti majitelem nebo disponentem účtu chápu stále jako bezplatné nebo v čem je ta změna?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod meme1255 22. 1. 2017 11:07

tomasvlasak píše:
meme1255 píše:

vklady hotovosti majitelem nebo disponentem účtu chápu stále jako bezplatné nebo v čem je ta změna?

Zdarma je pouze 1., další za 25 CZK. :(
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 1. 2017 11:32

Tak vkládej vkladomatem, to je pořád bez poplatku.

-- 22. 1. 2017 12:36 --

charman píše:Zrovna z Raifky mi volal borec s nabídkou úvěru. Říkám děkuji za nabídku, ale ČSOB, kde mám také účet mi nabízí už předschválený úvěr za 5.9 % a on - není problém - dáme 4.9 %. Stavte se na pobočku. A to jsem na něj nijak netlačil. Takže nevím, kde je strop - 3.9, 2.9 ?

V RB to mají celé nějaké popletené, já se schválně ptal, jestli mi zkonsolidují spotřebák 4,9 % p.a. ze Zuno a bankéř na to, že to určitě ne (a nyní u nich stejně skončí)... :lol:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod meme1255 22. 1. 2017 14:38

fremantle píše:Tak vkládej vkladomatem, to je pořád bez poplatku.

Kdyby v Plzni měli vkladomat, bylo by to fajn. Koruny nejsou problém ani teď, AirBank a ČSOB má vkladomatů dost a člověk si to přepošle, ale někdy se hodí vkládat cizí měnu víckrát za měsíc... Částky v nižších stovkách eur, liber nebo USD jednou za čas nikoho nezajímají, takže řešit to devizovkou padá a v arabské směnárně to má člověk skoro za střed i tak... Holt si to budu muset naplánovat.
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 22. 1. 2017 15:48

Navazuju na dřívější diskusi. Vyzkoušel jsem vklad v bankomatu RB o víkendu. Částka na účet byla připsána cca za hodinu, stejně jako ve všední den.
Delitzsch
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka