Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 932940 19. 5. 2017 17:27

Ty časy, kdy se tu diskutovalo k meritu věci, jsou bohužel pryč. Borci si tu místo toho honí vlastní ega s mylnou představou, že oni jsou tu ti nejchytřejší a nejneomylnější. :-)
932940
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 19. 5. 2017 17:31

#sorrypako
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 19. 5. 2017 20:39

Přišel mi Voucher na telefon Samsung Galaxy J3 (Pro prvních 2tis. klientů, kteří si sjednají eKonto SMART. Máte ho taky? Zjišťovali jste už, jaký tam bude pověstný háček?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 19. 5. 2017 23:22

Poplatky u RB?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod -tomtom- 20. 5. 2017 09:51

Já si taky šel pro telefon a vyběhli se mnou. Podmínkou je prý migrace účtu z jiné banky. Ten já zrovna jako na potvoru k dispozici nemám. A co už jsem jich v minulosti zrušil :-)
-tomtom-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 20. 5. 2017 11:22

Poplatky by snad (při splnění podmínek obratu a aktivity) u Smartu být nemusely. A pokud jde o migraci, asi bych s tím úplně problém neměl, UCB ten svůj IB tak sprasila, že by mi nevadilo se jej zbavit... Dávají to aspoň J3-2016 nebo je to nějakej (ještě větší) ležák?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 20. 5. 2017 13:42

2016.
A docela me pobavili, napsali mi SMS, ze jsou radi, ze aktivne vyuzivam jejich bezny ucet (skutecne jsem na nej prvedla temer vse).
Tak asi hledaji nejake aktivni klienty...
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 22. 5. 2017 15:29

Je k účasti v akci Mobil při otevř. BÚ nezbytný ten voucher?
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 5. 2017 10:48

Mate nekdo eKonto Comfort(byvale CITI Premium). Od 1.4. plati novy cenik, kde je mimo jine uvedeno k pojisteni debetni karty: Cestovní pojištění 89 Kč měsíčně . Pojištění zneužití ZÁKLAD 15 Kč měsíčně.
Vedel jsem, ze to spoplatnili a zapmel jsem pojisteni zrusit(do 1.4. bylo zdarma). Nyni kontroluji vypis a poplatky nikde nevidim...

https://www.rb.cz/attachments/ceniky/cenik_tarify.pdf
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 24. 5. 2017 10:56

tom brava píše:Je k účasti v akci Mobil při otevř. BÚ nezbytný ten voucher?

Po mně ho chtěli. A z mého okolí nikomu jinému nepřišel...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 24. 5. 2017 13:46

aha díky...no oslovím bankéřku, kdyby náhodou...
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 24. 5. 2017 15:10

slavo963: Taky mám Comfort a taky mi zatím nic neúčtujou. Tak snad nezačnou, za 89Kč o to určitě zájem nemám. Až budu mít cestu kolem pobočky, tak pojištění asi zruším.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 24. 5. 2017 15:30

pojisteni u karty se da zrusit i u IB v nastaveni karet.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 25. 5. 2017 06:57

Tak zrovna chorvatska kuna je jedna z men, ktera ma devizovy kurz lepsi nez valutovy. Ne jako u Eura, ktere lze koupit levneji nez devizovy kurz bank.
LGA
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka