Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LGA 25. 5. 2017 06:57

Tak zrovna chorvatska kuna je jedna z men, ktera ma devizovy kurz lepsi nez valutovy. Ne jako u Eura, ktere lze koupit levneji nez devizovy kurz bank.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 5. 2017 11:02

Mam neoverene informace (z pobocky), ze na konci kvetna skonci akce "Odmena za doporuceni"
https://www.rb.cz/informacni-servis/pro ... oporuceni/

Takze, kdo chce mit RB konto zdarma bez podminek za/na doporuceni, necht si radeji pospisi ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 25. 5. 2017 11:18

No tak to je mrzute, ja to urcite nestihnu...

-- 25. 5. 2017 11:21 --

meme1255 píše:https://www.rb.cz/o-nas/aktuality/22052017-chorvatska-kuna

Tak konci i Fremantluv trik s KK v Bulharsku.
Ze radsi nezavedli skandinavske meny nez novozelandskou...
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 5. 2017 11:28

Proč? Vždyť bulharský lev dosud nemají v kurzovním lístku a není povinnost si danou měnovou složku aktivovat... Tím pádem bude pořád kurzem karetní asociace. I když je divné, že banka nabízí možnost vedení účtu v nějaké měně, kterou sama nemá v kurzovním lístku (leč BGN je pořád fixně navázaná na euro v poměru bývalé německé marky, tak ho může prostě prodávat tak), samozřejmě by bylo lepší, pokud by se nic neměnilo, ale sám bych stejně platil kartou navázanou na eurový účet, kde mám kurz asociace, ale je mi to celkem jedno, letos se du Bulharska stejně nechystám.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 25. 5. 2017 12:09

Aha. Tak diky, zas vim o neco vic.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 25. 5. 2017 12:43

Fakt zajímavé, tedy mělo by v Bulhar vyjít nastejno platit byvalou CITI Live, debetkou RB nebo CETELEMKOU ? tedy asi stejně upřednostním CETELKU ale kdyby náhodou nastal nějaký problém s limitem...
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 5. 2017 12:52

Tak pokud jsi zvyklý i z bankomatu vybírat kreditkou... :hm
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 25. 5. 2017 13:03

Myslel jsem jen pro placení, bankomat hodlám podojit debetkou CREDITASU...
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 25. 5. 2017 13:22

fremantle píše:Proč? Vždyť bulharský lev dosud nemají v kurzovním lístku a není povinnost si danou měnovou složku aktivovat...

Zvláštní, že na webu v kurzovním lístku měnu BGN nemají, ale ve smartbankingu ano.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 5. 2017 19:07

Tak si to po dnesni navsteve pobocky trosku pocitam a pokud castecne splatim hned po nacerpani, da se dostat na zaplaceny urok cca 400 (1+2 radne splatky). S tim ze ale muzou chtit 1% z mimoradne splatky...tj.cca 900. To uz z tech 3000 odmeny pomerne ukousne.

Zkousel to uz nekdo a platil za mimoradnou splatku? Predpokladam ze neohlasenou a jen poslanou na ucet...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 26. 5. 2017 23:26

To by mě taky zajímalo, na co se ptá jichaj.

Trochu jiné téma. Kdo má doma studenta 555,-Kč od RB http://m.finparada.cz/4381-Studentske-k ... korun.aspx
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 5. 2017 06:15

Díky za tip. Odkaz na stránky RB: https://www.rb.cz/promo/ekonto-student- ... 7715aec455

Bohužel je tam transakční podmínka, takže na užívání je to na prd. Dřívější akce bez podmínek, byla lepší (syn ale nesplňoval věkovou podmínku). Ledaže by podmínku odpustili v rámci retence, ovšem pochybuji, že doživotně. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 28. 5. 2017 16:32

Thom píše:Přišel mi Voucher na telefon Samsung Galaxy J3 (Pro prvních 2tis. klientů, kteří si sjednají eKonto SMART. Máte ho taky? Zjišťovali jste už, jaký tam bude pověstný háček?

Thom píše:Poplatky by snad (při splnění podmínek obratu a aktivity) u Smartu být nemusely. A pokud jde o migraci, asi bych s tím úplně problém neměl, UCB ten svůj IB tak sprasila, že by mi nevadilo se jej zbavit... Dávají to aspoň J3-2016 nebo je to nějakej (ještě větší) ležák?

Thom píše:
tom brava píše:Je k účasti v akci Mobil při otevř. BÚ nezbytný ten voucher?

Po mně ho chtěli. A z mého okolí nikomu jinému nepřišel...

Thom: Máš tedy založeno? Jaké jsou podmínky a jaký přesně model mobilu dávají?
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 28. 5. 2017 20:22

Jo...a na migraci z jine banky jsem se ptal taky...a prej jen ta akce se Zunem a jen pro oslovene, ale uz je to stejne pryc... Jinak leda na doporuceni-pro vedeni uctu zdarma.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 29. 5. 2017 07:26

pan Y.: založeno ano, mobil ještě ne, bude mi předán s kartou (snad ve středu).
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka