Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 9. 4. 2019 19:41

V mobilní app položka aktuální zůstatek vůbec nepočítá s povoleným debetem. Tam to ukazuje jen osobní finance.
Až “disponibilní zůstatek” to ukazuje včetně kontokorentu.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 5. 2019 16:28

jak tak žádám o debetku MC Gold Base k účtu Komplet, tak jsem si všiml v náhledu dokumentu starého čísla OP. OK jdu do IB, že si to změním ale nenacházím. Infolinka mi říká, že musím na pobočku. Jsem si téměř jistý, že u nějaké banky jsem si OP aktualizoval online bez problému. Takže buď si toho "nevšimnu" a žádost pošlu a bude to v rozporu s podmínkami a nebo mě nutí jít na pobočku. Dost otrava, když se v dnešní době komplet účty zakládají online.
Koukám že i jeden telefonní kontakt je tam starý a není kde to změnit online.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 14. 5. 2019 21:26

Zkusme se na to podívat i z druhé strany, bankovní. Jeden z častých fraudů je záměna identity. Jeden ze způsobů se dělá například tak, že ten kdo chce zneužít cizí účet, si pomocí cizí občanky změní přístupové údaje k účtu tak, aby s ním mohl nakládat. Je to tedy v zájmu klienta (i banky), aby si takovou důležitou věc změnil přímo na pobočce, pod dohledem bankéře, který identitu ověří.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 5. 2019 14:47

Povoleny debet mne uz delsi dobu stve, jsem zvadav, jak moc komplikovane bude jeho zruseni.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 15. 5. 2019 15:40

saabik - tady se mi zdá pomícháno několik věcí najednou. Nevidím důvod proč bych pod vlastním ověřeným přihlášením s vlastními přístupovými údaji ve vlastním bankovnictví nemohl bance oznámit nový OP. Nakonec např. AirB to umožňuje (což jsem nevěděl a řešil na pobočce).
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 15. 5. 2019 16:17

v AirBank jsem to přes IB řešil, bylo třeba poslat naskenovanou občanku, stejně tak Hello. mBank sice nějakou akci na změnu v IB má, ale ve finále si musím vybrat jestli dokončit na mKiosku nebo korespondenčně, takže lepší se tam přímo cestou stavit.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 15. 5. 2019 16:20

Mám účet v RB a domnívám se, že to jde přes IB aplikaci s odkazem na nějaký formulář. Ale nikdy jsem to nedělal. Jen jsem chtěl napsat, že existují banky, u kterých to z bezpečnostních důvodů nešlo. Nepsal jsem, že to nejde.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rad68 4. 6. 2019 17:19

Dostal jsem nabídku na eKonto Komplet "zdarma" (takže za šaškování, který je jinak u eKonta Smart). Když vezmu v úvahu, že většinu jeho "výhod" nepotřebuju (hypo nemam, do zahraničí platby neposílám takže multiměna je pro mě zbytečná, na bankomat mám creditas, kontokorent nechcu), je tam dle vaších zkušeností nějaká velká výhoda, která mi uniká?
Protože kromě 3% na spořák by pro mě bylo užitečný asi jen to pojištění, co je v ceně (Protect), ale přijde mi, že má úplně mizerný limity (150t za smrt nebo 3000 za zlomeninu mě fakt nevytrhnou, nebo hledám blbě).
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 4. 6. 2019 17:43

Asi jen ta multimena a vedení kk Style zdarma, jinak ne. Podívej se na Protect krytí, zjistíš, že podmínky krytí jsou nízké.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 4. 6. 2019 19:00

Já bych to zadarmo bral kvůli multiměně
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 6. 2019 21:38

Pokud ma Creditas, tak tam si muze zridit zahranicni ucty take a to zdarma bez podminek a navic s velmi dobrymi kurzy.
Takze ta multimena asi nema vyznam.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 4. 6. 2019 22:32

Jenže by k tomu neměl kartu, pouze na czk a někdo si smění lépe, než u Creditas a pak se mu multiměna může vyplatit.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 6. 2019 15:16

Jen ujištění se. Kurzy asociace (měn mimo kurz. lístek) má RB jak na debet. tak i na kreditních kartách? A jak na MC, tak i na VISA? Díky..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 6. 2019 21:33

Já to můžu potvrdit jen na kreditní MC, jinou jsem nezkoušel
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1jorgos 8. 6. 2019 22:21

ROlda78 píše:Jen ujištění se. Kurzy asociace (měn mimo kurz. lístek) má RB jak na debet. tak i na kreditních kartách? A jak na MC, tak i na VISA? Díky..

na debetni MC je kurz asociace. vyzkouseno v dubaji
1jorgos
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků