Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 10. 2019 16:27

Právě jsem byl na pobočce a prémiová bankéřka o KK RB GOLD / RB PREMIUM nevěděla nic :-D
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 10. 2019 17:39

https://www.rb.cz/informacni-servis/upravy-podminek

Kouknete na novy cenik a prosim potvrdte mi, ze, kdyz si ted zridim KK STYLE, ze ji budu mit i po Novem roce k eKontu Komplet zdarma a ne za 50,-
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 7. 10. 2019 17:40

Jak teda myslíte, že to bude? Mám období do 15. (resp. 16.) v měsíci, změna přijde 23.11. Tedy Curve a Twisto to bude brát do 15.11.,22.11., nebo až 15.12. (jak naznačuje drkarel)? Podobně s limitem - tam předpokládám, že to bude do 15.12.
Asi to bude chtít infolinku, až budou o tom něco vědět.
Vůbec nechápu proč zvolili tak divné datum, když snad všichni mají výpis 16. v měsíci.
Tím končí asi poslední univerzálně použitelná dvouprocentní kreditka.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 10. 2019 17:53

Ja mam vypis 20.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 7. 10. 2019 18:05

aha, ale i tak je to datum divny.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 7. 10. 2019 19:00

No s tou 27 a asi i 23 to máš blbý, jestli jsou vracecí.
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pokudos 7. 10. 2019 19:01

Vtipné je, jak RB nejprve všem cpala bezkontaktní nálepky a najednou je bude od 1. 4. zpoplatňovat, navíc 50 Kč měsíčně. Uff. Se tam asi zbláznili, ne?

Mimochodem, email o změnách v Ceníku a změnách v bonusech dorazil i mně.

-- 7. 10. 2019 20:02 --

Schwarzie píše:https://www.rb.cz/informacni-servis/upravy-podminek

Kouknete na novy cenik a prosim potvrdte mi, ze, kdyz si ted zridim KK STYLE, ze ji budu mit i po Novem roce k eKontu Komplet zdarma a ne za 50,-

Pokud ji máte zdarma teď, zůstane to tak i nadále, alespoň dle jejich Ceníku. :-)
Naposledy upravil pokudos dne 7. 10. 2019 19:02, celkově upraveno 1
pokudos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 10. 2019 19:02

Co je zase proboha ten Exkluzivni ucet, co je zminen v tom dokumentu zmen?

https://www.rb.cz/attachments/podminky/ ... 012020.pdf
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod pokudos 7. 10. 2019 19:05

To je účet, který stojí 750 Kč měsíčně a který je zdarma pouze tehdy, kdy vklady na konci měsíce přesáhnou 1,5 mil. Kč.
pokudos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 10. 2019 19:13

pokudos píše:Pokud ji máte zdarma teď, zůstane to tak i nadále, alespoň dle jejich Ceníku. :-)
To si snad o tu STYLE do konce roku ještě zažádám!
:arrow: jestli to dobře chápu, tak z eKonta Komplet vypadla KK Style v ceně a SEPA platby (ty jsou teď všude), navíc končí dobrý kurz u "exotických" měn a za to vše stále stand. chtějí 250,- (resp. 129,-) Kč. Snad ta multiměna může někoho ještě zaujmout. Pro nové klienty si myslím, že fakt není o co stát ani zadarmo!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 7. 10. 2019 19:56

Žádnou bližší informaci o KK RB GOLD / RB PREMIUM jsem také nedohledal. Těžko říci, která bude lepší, ale pro exkluzivní účet nechají Deluxe, tak asi ta druhá bude osekanější a asi bez vratek s lounge key a cestovní asistencí (asi nebude to samé, jako cestovní pojištění).

Mám eKonto Komplet se Style (exclusive s deluxe jsem zrušil), uvažoval jsem, že bych si časem vzal prémiový účet s deluxe, ale teď to budu muset rozseknout do konce roku.

Máte o KK RB GOLD / RB PREMIUM někdo něco bližšího?
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 10. 2019 20:13

pokudos píše:Vtipné je, jak RB nejprve všem cpala bezkontaktní nálepky a najednou je bude od 1. 4. zpoplatňovat, navíc 50 Kč měsíčně. Uff. Se tam asi zbláznili, ne?

Čili máme deadline pro Apple Pay? :-) Logika je totiž asi taková, že místo nálepek máš platit mobilem {i když si dovedu představit případy, kdy jedno je lepší než druhé).
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 10. 2019 20:14

RB Gold, kterou zde mnoho lidí zmínilo, přeci není žádná kreditní, ale debetní karta volitelná k účtům eKonto (třeba RB Gold Base je zdarma k eKontu Komplet, RB Gold je pak placená), je to jakási nadstavba na debetky Basic a Standard. Nevím kde se zde vzal šum, že je to kreditka :).
Viz web RB a jejich přehled debetních karet na https://www.rb.cz/osobni/ucty/sluzby-k- ... ebni-karty
Naposledy upravil minarjo dne 7. 10. 2019 20:20, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 10. 2019 20:19

Měníme název karty, zavádíme nové benefity a rušíme pojištění zneužití u kreditní karty RB GOLD.
S účinností od 1. 1. 2020 dochází ke změně názvu kreditní karty RB GOLD na kreditní kartu RB PREMIUM, ostatní
parametry smlouvy o vydání kreditní karty RB GOLD (tj. poplatky, úrokové sazby apod.) se nemění.
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 10. 2019 20:22

Edit: aha, tak kreditka Gold opravdu dřív šla sjednat, jen je už utajená, to pak tedy jo :D
Naposledy upravil minarjo dne 7. 10. 2019 20:35, celkově upraveno 3
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka