Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 19. 3. 2020 23:07

Dával jsem i na Facebook, Raifka se tam omluvila za omyl.
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 3. 2020 09:17

Takè jsem četl
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 20. 3. 2020 13:03

To byla ale hrůza, co? Normálně bych jim napařil takovou pokutu, až by ta žlutá zčernala. Ne? :IRONIE:
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 20. 3. 2020 14:59

Radek.Hulan píše:Jako doplňkový produkt ke svému úvěru si můžete sjednat Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr pro případ výpadku příjmů v nečekaných životních událostech, jako jsou:
...
------

Jojo, nastávající těžký průser je nejlepší doba vydyndat z lidí peníze na "pojištění", který nic nepojišťuje.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equa bank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 21. 3. 2020 14:16

ahoj, mám ekonto komplet, multiměnový účet např. CZK + EUR, na obou složká leží peníze, žádná konverze. Od 15.12.2019 plati, že poslání EUR do zemí EHP je za stejnou cenu co je domácí platba v CZK. Když pošlu EUR z ekonta dejme tomu do Komerční banky někomu na Eurový účet, tak je to zdrama. Když pošlu EUR z ekonta na jiné ekonto s eurovou složkou, tak je to za 5 kč (strhnou ekvivalent v EUR), v ceníku vnitrobankovní platby je. Je to OK? Přeci posílám EUR v rámci EHP tak by měla být platba za stejnou cenu, co domácí platba, čili v mém případě zdarma. Netušíte, zda vnitrobankovní platba má nějakou výjimku, že se na ni nevztahuje nařízení EU, nebo zda RB ma jenom chybu ve výpočtu poplatku? Na vnitrobankovní převod GBP nebo USD lze 5 kč poplatek bez diskuze aplikovat. Díky za názory
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 3. 2020 18:40

Lol Phirae píše:Jojo, nastávající těžký průser je nejlepší doba vydyndat z lidí peníze na "pojištění", který nic nepojišťuje.

No já u nich nejsem 5 let a rozhodně tam nemám spotřebitelský úvěr :D
Proto mě zarazilo, že bych si jej měl pojistit ;)
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 25. 3. 2020 15:39

Zdravím,

už jsem tu chvíli nebyl. Mám smlouvu s KK Mall asi do září a musim platit každej měsíc těch 50 Kč. Už někdo vymyslel, jak se dá ždímat ta vratka za zahraniční platby? :D
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 3. 2020 16:59

správné fórum je spíš toto, kde bys tu informaci nejspíš dohledal.
Myslíš zahraniční a INTERNETOVÉ platby. Třeba sázkovky. A není úplně dobré to psát tak na plnou hubu a zbytečně provokovat, jak je ve tvém příspěvku. Ruzní lidé to zde sledují.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 25. 3. 2020 17:05

Trochu paranoa, ne? "Různí" lidé to tu možná čtou, aby byli trochu v obraze, ale rozhodně je nezajímá pár gamblerů na sázkových kancelářích. Masové protáčení všichni dávno stopli, aspoň to, které jim mohlo vadit...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 3. 2020 17:20

tak myslel jsem, obecně, proč zbytečně psát "ždímat" a pod. Sympatičtější jsou mi dotazy typu "rozumí si produkt XX se službou YY". Kdo ví pochopí, kdo neví nemá důvod se tím zabývat. O paranoiu nejde. Už pár výhod skončilo jen proto, že se otevřeně veřejně propíraly.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mrhule 1. 4. 2020 17:33

nevíte prosím někdo, kolik je aktuálně pokuta u RB za předčasné splacení hypotéky (mimo výročí)?
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 4. 2020 00:58

No asi do 1000kc, bůhví jestli se to vůbec odecetlo z uctu. Je to na tom vyčíslení a možná to celý zaplatila banka ke který jsem přešel. Jinak je to asi do druhyho dne na mejlu. A vycisloval jsem 2x, dal jsem moc krátkou lhůtu. Ani ne měsíc. A ještě to málem podruhy zdržela sesterská banka HB kvůli dalšímu vyčíslení ale jiných úvěru.
A ještě se museli smlouvy vodvizt do hk na skenovací centrum celý tydle bankovní skupiny, aby se stihlo včas čerpání. Poslat to do phy tak jsem vycisloval potřetí.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 4. 2020 09:20

Ten poplatek navýší celkovou splatnou částku, takže jde do toho refinancování.
Skenovací centrum? Cože? U ČS se požádalo a snad ještě ten den byl dokument s vyčíslením v IB.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 4. 2020 09:37

Skenovací centrum bylo té refinancujici banky. Maj tam všechny smlouvy od účtu, úvěrů, kreditek a hypoték. A data si ukládají na servery datovyho centra O2 co sídlí ve stejný budově.
Je to rychlejší než to posílat do Prahy na centrálu, beztak to pošlou do Hk a až pak proběhne čerpání hypotéky

Tak je to 1000Kc a je to v tom refinu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 7. 4. 2020 00:33

Netuším, kdy to spustí, ale existuje obsah na https://www.rb.cz/osobni/ucty/aplikace/google-pay .
fc70
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka