Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 6. 2020 20:35

Pokud máš pouze KK, podívej se do Smartbankingu, jestli tam nebudeš mít přímo nabídku na založení Chytrého konta s odměnou 1000 Kč. Já mám také jenom KK Mall a nabídku jsem tam měl, bylo to ale už někdy v dubnu.

Viz zde: viewtopic.php?f=316&t=1247580&st=0&sk=t&sd=a&start=4230
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 18. 6. 2020 06:03

Heroinaction: Včera jsem také zakládal Chytré konto s bonusem přes Ušetřeno, také jsem uvedl, že mám KK a problém to nebyl. Zkusil bych to znovu, v podmínkách žádná taková výluka není.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mr.lukas86 18. 6. 2020 14:13

dnes jsem také zkoušel přes Ušetřeno a také říkala, že když mám KK, tak nemám nárok na odměnu, ačkoli jsem jí přečetl, co píšou v podmínkách...asi záleží, na koho kdo narazí...

mojmax: do internetového bankovnictví jsem koukal už dřív a ani tehdy a ani teď tam žádná nabídka s bonusem nebyla...
mr.lukas86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod broooo 18. 6. 2020 22:09

mojmax: diky za tip. Dneska zalozen chytry ucet s bonusem 1000, nabidku jsem mel v IB nikoliv ve smartbankingu. Pravidla akce: https://www.rb.cz/attachments/pi/pravid ... usem-2.pdf
broooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 6. 2020 07:01

Jojo, pardon, spletl jsem se, bylo to opravdu v klasickém IB nikoliv ve smartbankingu. Já jsem zakládal na konci dubna a zatím mi tedy bonus nepřišel. :-(
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 19. 6. 2020 07:26

mojmax píše:Jojo, pardon, spletl jsem se, bylo to opravdu v klasickém IB nikoliv ve smartbankingu. Já jsem zakládal na konci dubna a zatím mi tedy bonus nepřišel. :-(

Mně taky v termínu nic nepřišlo, tak jsem reklamoval a ještě ten den to bylo vyřešeno.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mr.lukas86 19. 6. 2020 22:40

Tak přes Ušetřeno ten bonus za Chytré konto (když mám KK) nakonec taky jde. Volali mi, že se spletli a jestli mám pořád zájem :-D
mr.lukas86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brabisson 20. 6. 2020 15:02

Mám už pár let eKonto komplet prakticky zadarmo a byl jsem spokojen (nějaká akce pro zaměstnance vybraných firem). Podmínka jen příchozích 5000 a 3 libovolné odchozí transakce. Nyní po další změně podmínek už mě fakt naštvali. Ještě to krásně obkecají jak modernizují a vylepšují podle požadavků a nároků svých klientů a jak se máme těšit z jejich novinek :-D Pokud jsem to z podmínek a ceníku správně pochopil tak pro eKonto Komplet nově zpoplatní style kartu, sms kódy (ano používám hlavně appku, ale občas i bankovnictví a mít kvůli tomu druhou appku v mobilu to se mi nechce), zpoplatní kontaktní výběry z bankomatů v Česku i zahraničí (opravdu se mi chce řešit, který bankomat je bezkontaktní a který ne, k tomu jejich hrozné kurzy zahraničních měn, které jsem občas i tak využil..). Už v prosinci začali některým eKonta "výhodně " převádět a za půl roku další rána...s takovou čekám od 1.1.2021 zpoplatnění výběru že všech cizích bankomatů, zavedení poplatku za vedení nemoderního účtu, zrušení odměn u KK a zpoplatnění okamžitých plateb, protože se podle jejich motta inspirují klienty :-D Takže za mě nesouhlas se změnou a čas udělat rajfce papa. Equabank, mKarta svět, hello kreditka přebíjená ke konci měsíce+hello spořící účet will do the job :-D
brabisson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 20. 6. 2020 17:07

Bylo mi řečeno a potvrzeno přes SMS z infolinky, že Style v rámci eKonto Komplet bude zdarma a cena účtu za původních podmínek. Jinak ostatní máš pravdu, zpoplatnění SMS se jim může vymstít. Zpoplatnění výběru z cizích ATM v ČR a EU je dobrá rána pro "lepší" starší Komplet účet (bezkontaktní výběr neberu, to je pakárna, takto omezit).
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 20. 6. 2020 18:04

Bezkontaktní výběr jde jen přes Google Pay apod.? Proč to tak zvýhodňují?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 20. 6. 2020 18:33

Bezkontaktní výběr jde i normálně kartou. Je to bezpečnější, protože tak karta nejde zkopírovat, čímž je to pak teda míň problémů i pro banku.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ltpt520i 21. 6. 2020 12:37

cz01 píše:Bylo mi řečeno a potvrzeno přes SMS z infolinky, že Style v rámci eKonto Komplet bude zdarma a cena účtu za původních podmínek. Jinak ostatní máš pravdu, zpoplatnění SMS se jim může vymstít. Zpoplatnění výběru z cizích ATM v ČR a EU je dobrá rána pro "lepší" starší Komplet účet (bezkontaktní výběr neberu, to je pakárna, takto omezit).

Mně zase podpora napsala, že KK Style bude s poplatkem, a to i v rámci Kompletu, což koresponduje s tím, že v novém ceníku vypustili poznámku pod čarou o cenových zvýhodněních před 2020. Tak nevím teda :D
ltpt520i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 21. 6. 2020 12:52

Doufám, že kreditka DeLuxe bude k Prémiovému kontu stále zdarma.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 21. 6. 2020 13:22

ltpt520i píše:
cz01 píše:Bylo mi řečeno a potvrzeno přes SMS z infolinky, že Style v rámci eKonto Komplet bude zdarma a cena účtu za původních podmínek. Jinak ostatní máš pravdu, zpoplatnění SMS se jim může vymstít. Zpoplatnění výběru z cizích ATM v ČR a EU je dobrá rána pro "lepší" starší Komplet účet (bezkontaktní výběr neberu, to je pakárna, takto omezit).

Mně zase podpora napsala, že KK Style bude s poplatkem, a to i v rámci Kompletu, což koresponduje s tím, že v novém ceníku vypustili poznámku pod čarou o cenových zvýhodněních před 2020. Tak nevím teda :D

Jelikož infolince moc nevěřím, ikdyž se o tom radil s kolegy, tak jsem si to nechal poslat písemně, tak uvidíme jak to bude. Mám, oba účty (Komplet a Prémiový) a k nim Style aDeluxe kk zdarma. Pokud se Komplet zpoplatní i se Style, tak ruším. Deluxe bych rád měl, ale pokud se bude platit, tak asi také zruším.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 21. 6. 2020 13:48

Já mám jen Prémiové konto změněné z eKonta Komplet a k němu obě kreditky Style i DeLuxe zdarma.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka