Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drummond 10. 9. 2020 05:48

Mám čerstvě založen běžný i spořící účet, ale nemohu v té aplikaci přijít na to, jak si přepnout na ta 3%. Jak jste toho docilili? Diky
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 9. 2020 06:09

audiobullys píše:Já nechápu ty jejich počty, sporák xl založen dříve, účet naky premium nebo co. Kde je třeba 50k. O 3 platbách nic nevím.
Takže v srpnu jen 2 platby, sazbu jsem změnil 1 či 2.9. A poslal si tam 150k. Takže i když tam svítí sazba 3 procenta, tak mi nic nepripisou?
připíšou - stačí číst, tady jsem citoval podmínky akt. využívání: viewtopic.php?f=316&t=1308058&st=0&sk=t&sd=a&start=6380
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 9. 2020 10:47

Aha takže tím pádem mi stačí příchozí platba 50k? Pokud mám ten typ účtu premium nebo jak se to u nich jmenuje.
Ostatní platby kreditkama nebo twistem.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod faun1 10. 9. 2020 12:40

drummond píše:Mám čerstvě založen běžný i spořící účet, ale nemohu v té aplikaci přijít na to, jak si přepnout na ta 3%. Jak jste toho docilili? Diky

V nastavení spoř. účtu > tarif pak vybereš Spořící XL a následně dáš souhlas.
Tady je návod:
http://www.youtube.com/watch?time_conti ... e=emb_logo
faun1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drummond 10. 9. 2020 13:01

faun1 píše:
drummond píše:Mám čerstvě založen běžný i spořící účet, ale nemohu v té aplikaci přijít na to, jak si přepnout na ta 3%. Jak jste toho docilili? Diky

V nastavení spoř. účtu > tarif pak vybereš Spořící XL a následně dáš souhlas.
Tady je návod:
http://www.youtube.com/watch?time_conti ... e=emb_logo

Díky. Bohužel zvolím li záložku tarif, nelze mi tam nic vybrat, už to řeším s jejich Helpdeskem
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sabai 10. 9. 2020 16:05

drummond píše:Mám čerstvě založen běžný i spořící účet...

Zařizoval jsi online? Ptám se proto, že s tím zrovna trochu bojuju (skončím u toho, že se nenačtou údaje z vyfocené občanky). Díky.
sabai
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meme1255 10. 9. 2020 17:57

Chápu prosím dobře, že když si pošlu z třeba Revolutu do RB (Aktivní účet) CHF nebo USD, tak bych jednou měsíčně neměl platit za příjem nic? Nebo v tom je háček?
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 9. 2020 18:05

ano, je to bez poplatku - ale převede se to na Kč ne zrovna výhodným kurzem
pokud máš v RB patřičný měnový podúčet (zde CHF nebo USD), bude to samozřejmě bez konverze ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 10. 9. 2020 18:16

sabai píše:
drummond píše:Mám čerstvě založen běžný i spořící účet...

Zařizoval jsi online? Ptám se proto, že s tím zrovna trochu bojuju (skončím u toho, že se nenačtou údaje z vyfocené občanky). Díky.

Ano, a bylo to bez problému.
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod meme1255 10. 9. 2020 23:02

ROlda78 píše:ano, je to bez poplatku - ale převede se to na Kč ne zrovna výhodným kurzem
pokud máš v RB patřičný měnový podúčet (zde CHF nebo USD), bude to samozřejmě bez konverze ;-)

Myslel jsem samozřejmě s podsložkou. Díky. Skvělá služba! :-)
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 9. 2020 06:23

Nabyl jsem dojmu, že se podsložka při příchodu jiné měny otevře automaticky. Ale ano, taky bych to jistil.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 14. 9. 2020 02:18

Jak dlouho myslíte že asi zachovají tu akci s 3%? Je podle vás možné že tu možnost zruší ze dne na den, aniž by o tom na jejich webu nebo třeba zde bylo nějaké echo?
Jde mi o to že když těch 150000 na spořicí účet nemůžu naplnit teď hned, zda si mám preventivně tu akční sazbu aktivovat v appce už teď a peníze tam převést až později, ale to mi hned začne běžet to zvýhodněné půlroční období, že? Nebo jestli můžu třeba 2 až 3 měsíce počkat a není pravděpodobné že mi tu akci mezitím zruší?
Jinak řečeno, jak dlouho trvá taková průměrná kampaň u RB?
Persbrandt
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 14. 9. 2020 07:24

Nevím, ale také budu vyčkávat se založením SÚ, dokud neskončí akce 1,5 % v MMB.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 18. 9. 2020 06:26

Vidím nově v appce při pokusu čerpat bonus 500 Kč u kreditky RB DeLuxe, že poplatek za vedení je předplacen do 7.10.2020. Jak to máte vy? Asi už přestalo platit, že RB DeLuxe před rokem založená k Premiovému účtu bude s tím Premiovÿm účtem navždy zdarma?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 9. 2020 06:55

To už je tam delší dobu. Všimnul jsem si toho asi před 3 týdny. To tam bylo ještě, že platí do září. Teď už tam mám taky říjen. Asi nějaká SW příprava na zrušení doposud odpousteneho poplatku.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka