Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 18. 9. 2020 09:39

Aha, dík za info, takže to každý měsíc budou asi automaticky prodlužovat. :hm
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod miropiro 19. 9. 2020 22:57

Persbrandt píše:Jak dlouho myslíte že asi zachovají tu akci s 3%? Je podle vás možné že tu možnost zruší ze dne na den, aniž by o tom na jejich webu nebo třeba zde bylo nějaké echo?
Jde mi o to že když těch 150000 na spořicí účet nemůžu naplnit teď hned, zda si mám preventivně tu akční sazbu aktivovat v appce už teď a peníze tam převést až později, ale to mi hned začne běžet to zvýhodněné půlroční období, že? Nebo jestli můžu třeba 2 až 3 měsíce počkat a není pravděpodobné že mi tu akci mezitím zruší?
Jinak řečeno, jak dlouho trvá taková průměrná kampaň u RB?

A proč by měli chtít po mne, abych jim na začátek těch 150 tisíc složil? To je jen limit.
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goldCheetah 22. 9. 2020 15:06

Persbrandt píše:Jak dlouho myslíte že asi zachovají tu akci s 3%? Je podle vás možné že tu možnost zruší ze dne na den, aniž by o tom na jejich webu nebo třeba zde bylo nějaké echo?
Jde mi o to že když těch 150000 na spořicí účet nemůžu naplnit teď hned, zda si mám preventivně tu akční sazbu aktivovat v appce už teď a peníze tam převést až později, ale to mi hned začne běžet to zvýhodněné půlroční období, že? Nebo jestli můžu třeba 2 až 3 měsíce počkat a není pravděpodobné že mi tu akci mezitím zruší?
Jinak řečeno, jak dlouho trvá taková průměrná kampaň u RB?


No moc dlouho to netrvalo :-)

https://www.rb.cz/osobni/ucty/sporici-ucty/sporici-ucet-xl

"Při aktivním využívání bonusová sazba 0,60 % do 150 000 Kč"

"Díky Spořicímu účtu XL zhodnotíte své finance nadstandardní úrokovou sazbou 0,60 % p. a. u vkladů do 150 000 Kč. Stačí aktivně využívat váš běžný účet. Podrobnosti o úročení najdete v Úrokovém lístku."
goldCheetah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 22. 9. 2020 15:13

A od kdy maj těch 0,6? Že bych to dneska ještě stihnul poslat pryč.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 9. 2020 15:16

Hm, tak nám řadě lidí RB ušetřila převod na začátku října... :(. Fakt kampaň s dobou trvání cca 3 týdny, tedy dřív než lze vyhovět podmínce aktivního využívání pro úrok další měsíc, to je nanic :). Už i v mobilní appce to v tom změnovém formuláři typu SÚ fakt ty 3% u XL nenabízí...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 9. 2020 15:23

Jo, to jsou kousci! A to jsem ani nevšiml, že v půlce září změnili podmínky a akce byla výhradně pro nové klienty!? Tedy s tím, aby se zřejmě vyhnuli tahanicím jako ti debžové z Creditasu, že již založené spořáky se zvýšenou akční sazbou budou akceptovány pro všechny.... Ten náš bankovní trh začíná být pěkná taškařice, ale není to moc k smíchu.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 22. 9. 2020 15:29

https://www.facebook.com/RaiffeisenbankCZ/posts/3772452686101521 píše:Dobrý den, Martine, akční sazba byla připravená pro prvních 15 000 našich klientů. Zájem o tuto možnost byl veliký, a již minulý týden počet využitých nabídek byl překonán. Proto jsme akční nabídku pro stávající klienty ukončili.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 22. 9. 2020 15:29

Znění těchto pravidel nabývá účinnosti dne 18. 9. 2020 a zcela nahrazuje podmínky akce " Sazba 3% při aktivním využívání běžného účtu " ze dne 8. 9. 2020.
Klientům, kteří splnili předpoklady pro získání služby dle podmínek akce " Sazba 3% při aktivním využívání běžného účtu " ze dne 8. 9. 2020, bude zvýhodněný úrok poskytnut za podmínek, které byly účinné do dne 18. 9. 2020.
Vaše Raiffeisenbank a.s., 17. 9. 2020

Takže kdo to stihnul aktivovat do 18.9. má sazbu 3% na půl roku?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 9. 2020 15:34

Ano, tak jsem to pochopil.

@FC70: Akorát, že o nějakých 15.000 klientech nebylo původně ani zmínky. A jsem si jist, že si to jejich fejsbůčkový suport vymyslel a jen hasí vlastní chybný krok.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2020 15:43

Njn, tak už aspoň není důvod tam něco držet a může v klidu zrušit manželky účty spolu s KK Life. Tenhle ústav byl u mě vždy ve škatulce s nejnižším ratingem a zjevně tam zůstane.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 22. 9. 2020 15:59

bodyczech píše:@FC70: Akorát, že o nějakých 15.000 klientech nebylo původně ani zmínky. A jsem si jist, že si to jejich fejsbůčkový suport vymyslel a jen hasí vlastní chybný krok.
Nebylo. Ale je možné, že si to na FB nevymysleli – zkrátka to byl interní cíl (nabrat tak dvě miliardy vkladů), o kterém veřejně nemluvili.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod DRSG 22. 9. 2020 18:20

žádost o zrušení účtu odeslána. no more!
DRSG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kolotuk 22. 9. 2020 20:12

To se mě jen zdá.Aby se v tom prase vyznalo.Mám bohužel jen maturitu,a proto se ptám vzdělanějších a zkušenějších.V září jsem v apce změnil typ spořícího účtu,ted jsem kontroloval,svítí tam v detailu sazba 3%akční sazba,stihl jsem to do 18.9,splnil jsem v září podmínky aktivního využívání=15000a 3odchozí platby.Pokud 1.10 vložím 150 000,budou se mě úročit 3%?A jak dlouho?6měsíců,nebo už jen 5?
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 22. 9. 2020 20:23

Už jen 5.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 9. 2020 20:59

Přitom na svém webu na titulní straně RB ta 3% stále vesele inzeruje reklamou na půl obrazovky... To je tedy ústav :(
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků