Raiffeisenbank (přechod ING-> RB řešte v tématu ING konto)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 7. 2. 2021 11:55

Tak určitě. Akorát žádnou nenabízí...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 7. 2. 2021 11:55

Tak hitparáda není, ale za těch 10 let, co na trhu působila, se chovala proklientsky a neměnila několikrát za rok podmínky, aby mohla klienty škubat. Měl jsem ji také jako záložní, ale používanou, banku a nebýt lapálie s převody mezi vlastními účty, kdy jsem několikrát čekal na převod několik hodin, by to byla má No.1., za chvíli půjde do kopru i vzduchobanka ... to aby se člověk po záložním účtu na starý kolena porozhlížel u spořky :-D :-D 8-D. Zatím vyčkám, jak se bude situace vyvíjet, klientem RB nechci být ani za zlaté prase. Až bude zjevné, že to znamená konec značky a změnu bankovního spojení, jako nepotřebné ruším 8-P
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod antoushek 7. 2. 2021 13:44

Kolem.jdouci píše:Tak určitě. Akorát žádnou nenabízí...

:D :D :D
antoushek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 2. 2021 14:15

Kreditku sice ne, ale může využít jiného jejich úvěru, třeba z titulní stránky webu Equa:
"Minutová půjčka od 3,8 % p.a."
A pak by viděl co by mu s ní RB po fúzi udělala, když má tedy u ní extra black list, zda ihned zesplatnění či co.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 7. 2. 2021 15:19

slavo963 píše:Bude zajimave, jak se ke mne postavi, protoze jsem u RB na tom necernejsim blacklistu. Mzna by nebylo naskodu si vzit od Equa kreditku 8-D

U RB jsem taky na blacklistu. Dokonce mi odmítli zřídit I obyčejný účet, který mi předtím asi měsíc 3x vnucovali a sami nabízeli 2000 za založení jako váženému klientovi RSTS :-) Nejdřív jsem je odpálkoval, ale pak si řekl, že je o ty dva tácy pumpnu, když pořád otravují. To, že jsem pro ně nežádoucí vyvrhel ale zjistili asi až v momentě, když měli vygenerovat smlouvy a poslat kurýra... S RB to máme vzájemné, po zkušenostech s kreditkama a jejich chováním, jsou pro mě žumpa typu BE v energiích...

Takže teď nevím, co dělat. Účet tam určitě držet nechci. Ale zase mě láká zjistit, co pak se mnou udělají, až se to k nim převede. =D
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 7. 2. 2021 18:02

Markile, není nic jednoduššího, než vyčkat a zjistit :)

Alfréde - Equa má problémů daleko víc, než opožděné platby mezi svými účty.
losalamos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 16. 2. 2021 11:39

Nejak se nam rozjela - kupuji Akcentu
https://www.mesec.cz/aktuality/raiffeis ... u-akcenta/
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 2. 2021 15:09

Tak a jsem oficialne klientem RB i kdyz jsem na black listu. A dopis na uvitanou neposlali :-D
Nabizim 600Kc za zalozeni uctu v Revolut, vice informaci pres SZ
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 2. 2021 15:14

slavo963 píše:Tak a jsem oficialne klientem RB i kdyz jsem na black listu. A dopis na uvitanou neposlali :-D

:tleskani :D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 16. 2. 2021 15:34

Pošlou rovnou výpověď.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 18. 2. 2021 09:59

Už někomu funguje RB klíč jako součást SB?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 18. 2. 2021 10:03

Ano, na novém telefonu. Je to vidět nějak v internet bankingu, že je to sb + klíč, zatímco starý mobil je nyní jen Sb. Takže asi se to musí vyvolat odpárováním a novým spárováním telefonu v IB.
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 18. 2. 2021 10:18

Mně už taky funguje, včera jsem to aktivoval.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 18. 2. 2021 10:32

A to ti to nabidlo aktivaci, nebo jsi musel odparovat?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 2. 2021 11:34

Teď jsem také v IB v Nastavení zrušil a znova aktivoval mobilní appku a skutečně mi to při nové aktivaci v IB samo nabídlo, aby do ní byl zahrnut RB klíč. Tedy kdo na to integrování spěchá, může to udělat takto, ostatním by to snad časem měla nabídnout appka sama, jak RB slibovala.
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka